Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

ronaldo son yillarini harcamaya goze aldigi kulupte cl de kupa alamazsa juve secimi cok yanlis bir karar olacak

ilerde juve ile hatirlanmasini istiyorsa bunu basarmali bence
    Ronaldo yeteri kadar CL aldı. Lyon falan yapsa her sene 60 gol atardı. En golcü oyuncu derlerdi emekli olunca. Muhtemelen Messi geçecek kendisini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo bile toparlayamıyor juveyi düşünün öyle sinir bir takım.

Higuaini forvet siye oymatıyor yazıklar olsun öyle takıma.Higuaini oynatmak bile futbol ayıbıdır

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    son yılda ne projeler gördü bu gözler balon gibi patlayıp patlayıp gitti niceleri..

Merih'in bonucci yi kesmesini beklemiyoruz zaten ama De light hatalar zincirine girmişken üstüne Rugani ye bile forma verip Merih'i düşünmüyorsan art niyet vardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

son yılda ne projeler gördü bu gözler balon gibi patlayıp patlayıp gitti niceleri..

Merih'in bonucci yi kesmesini beklemiyoruz zaten ama De light hatalar zincirine girmişken üstüne Rugani ye bile forma verip Merih'i düşünmüyorsan art niyet vardır..
    Merih'in oynanaması tamamen futbol dışı etkenler, Sassuolo'da bir yıl daha yedek kalabilirdi ama Merih müthiş bir ivme yakaladı, özellikle 34'e dayanan defans için bulunmaz nimetdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Merih'in oynanaması tamamen futbol dışı etkenler, Sassuolo'da bir yıl daha yedek kalabilirdi ama Merih müthiş bir ivme yakaladı, özellikle 34'e dayanan defans için bulunmaz nimetdi.

Alıntıları Göster
    Ben hala sorunlu Sarriden oldugunu dusunuyorum.Sezon başı Madzukic Dybala Emre ilk haftalarda Bernardeschi oynatmaması falan. Khedira sezon oncesı maclarda oynamayıp lig maclarında ilk on bir çıkması hoca çok sıkıntılı ve takıntılı. Takıntısından Higuain ve Jorginho Chelsea falan sürükledi.

• Defans hattı o kadar alternatifli değil bence yuzi, uyum sağlarsa 10 yıl kıpırdatmaz yerinden.
  • Haklısın zaten uyum sağlansa keşke el bombası gibi olmasa Ligt Merihi denese hoca ligde de görse zaten ıkısı kımyası tuttumu kafa dedğin gibi 10 yıl neredeyse rahat. Ki şampiyonluklarımızda BBC üclüsü saolsun çok iyilerde 7-8 sezon beraber oynadılar buna buffonda katılabılır.
  • Juventus XI: Szczesny; Danilo, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Rabiot; Ramsey; Higuain, Ronaldo.

Merih yine kulübede. Merih'in kesinlikle devre arası ayrılması lazım takımdan. Belli ki Sarri kendisini düşünmüyor.
  • Sarri futboldan anlamıyor. Şu kadroyu iç sahadaki maçlarda ağırlıklı olarak çıkarması gerekirken sert bir deplasmanda direkt sahaya sürmüş daha önce hiç denemeden.
  • Ronaldo ve Messi fazla şişirildi demek ki. Onlarında kariyerinin sonu yavaş yavaş geldi. Juventus Ronaldo üzerine kurulmuş bu futbolla fazla ilerleyemez. Sarri eğer bu maçı alamazsa Emre Can'ı kadroya almadığı için Merih Demiral'ı oynatmadığı için çok eleştiriye tutulur.
  • Messi lik Ronaldoluk bir şey yok doğru ve basit oyun sistemini oturtamazsan bu oyunculara kabızdan öteye gidemezsin.

Hızlı ve kontra oynamayan takımda Ronaldo nun işi ne veya bitmiş Barçaya Messi koysan nolur ?? Bu adamların Premier ligde oynaması lazım veya PSG tarzı çok hıxlı oynayan takımlarda olcak ki her sezon +50 gol atsın.

• şu hocaları anlamam costa gibi adam eksilten adam var oynatmıyor hocalar genelde sıkıntılı bu yönde bir kloop dordmund vs işi biliyor. yok top kaybetti yok şu çizik atıyorlar. adam bügün maçı kazandırdı süper gol attı.

çağın futbolunca bu adamlar çok lazım işte. hep yana pas al ver dikine gidemiyen oyuncularla kapanan savunma açılmıyor.
    görende sahada çok çalım atan var sanıcak sarri reyis adamı oynatmıyor ki böyle adamları sever birde pır pır napolide hep böyleydi oyuncular nerdeyse
  • Bu sene ciddi ciddi en iyi top oynayan talım psg ama Atm live psgnin fişini çeker.

Bu sene Live Psg Bayern kura vb durum şekliyle finale giderler gibi.Juveyi izlerken daralıyorum.Ronaldo var izşeyeyim diyorum takım leş atıyor yazık

• bu bal ne zaman bitecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • penaldo gg

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bu bal ne zaman bitecek
    Sanırım üst turda patlarız hocam Ligdede Atalanta Lazio Roma 3 lüsünde patlarız gibi geliyor. Rezil futbol elbet birgün patlıcak. tek farkla nereye kadar böyle devam edecek.
  • Ronaldo neden dk 82’de oyundan çıktı? Kötü oynadı diyeyse bir teknik direktörün Ronaldo’yu oyundan çıkardığını ilk kez görüyorum. Ben Messi ve Ronaldo’nun performansından dolayı oyundan çıkarıldığını hiç görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Ronaldo neden dk 82’de oyundan çıktı? Kötü oynadı diyeyse bir teknik direktörün Ronaldo’yu oyundan çıkardığını ilk kez görüyorum. Ben Messi ve Ronaldo’nun performansından dolayı oyundan çıkarıldığını hiç görmedim.
    sarri açıklamasında ronaldoda ufak bir sakatlık olduğunu bunu maç içindede yansıttığını o yüzden riske etmek istemediğini söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Sarri futboldan anlamıyor. Şu kadroyu iç sahadaki maçlarda ağırlıklı olarak çıkarması gerekirken sert bir deplasmanda direkt sahaya sürmüş daha önce hiç denemeden.
    ronaldo bitti artık vazgeç şu sevdadan ,bizim başlıkta messiye sallayıp kendini teselli edersin bu vakitten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Bu sene ciddi ciddi en iyi top oynayan talım psg ama Atm live psgnin fişini çeker.

Bu sene Live Psg Bayern kura vb durum şekliyle finale giderler gibi.Juveyi izlerken daralıyorum.Ronaldo var izşeyeyim diyorum takım leş atıyor yazık
    NOKTA ATIŞI
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.