Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Allegriyi gönderip sarriyi alan adam da sarrinin içtiklerinden farklısını kullanan biri değildir.Paraticinin işiyse eğer kendisine hiç yakıştıramadım , iyi adamdır normalde.Allegriyi gönderip 3 gömlek aşağısını almak nasıl bir iş anlamadım
    Çok güzel yorumlamıssın hocam Allegri kat kat daha iyi bence Sarri kadro konusundada içtiği maddelerden sanırım saçmalıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ben artık kanaat getirdim. Kesinlikle bek oyuncularının bomboş olmasından kaynaklanıyor. Doğru düzgün orta açamıyorlar, ayrıca adam geçip pas da veremiyorlar. Cuadrado olsun Alex Sandro olsun topu ne zaman alsalar ya geriye ya da yana oynuyorlar.

Carvajal ve Marcelo madenmiş meğerse bu 2 çöpe bakılınca.

Alıntıları Göster
    carvajal ve marcelo maden miymis

marcelo tarihin en iyi sol beki bana gore, bunlari yeni mi fark ettin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atletico maçını merakla bekliyorum ilk maç şaşırttı bu maç şaşırtmaz gibi alt bankoların bankosu olur.

Dünyada ki bütün büyük hatta küçük hepsi atletik ve tempo oyununa döndü bunu genç oyuncularla ve pres yapıp çift yönlü oynayan orta saha ile yaparsın ben GS liyim örnek vereyim 2 senedir hızlı kanat ve bek uyumuyla şampiyon olduk 3.sene bitik beklere kalıp hızlı kanat oyuncularını yolladık orta sahanın dinamosu dediğim dribbling yapan oyuncuları yolladık sonuç hüsran yani Ocakta neşter vurulcak Ocağa kadar temposu yüksek oyuncular dahil oldu kadroya ki ilk maçta sonuç verdi.

Kısacası kanatları koridor gibi kullanan basan çift yönlü orta sahalar ve atletik olan takımlar trendi belirledi ve bu sistem yıllarca sürer hem zevkli futbol var hemde skor var artık yetenek dönemi sona erdi Salzburg gibi bir takım Liverpool deplasmanında neler yaptı yani oynayınca isim cisim kalmıyor Juve nin bu trendi yakalaması lazım bütçesi var taraftarı var marka değeri var en önemlisi Ronaldosu var bu sisteme geçerse Juve defalarca CL kaldırır ha inat edip Yunanistan defansı yaparsa kaybolur Ronaldo da en kısa zamanda gider.

Allegriye laf ediyoruk Müptezel Sarri daha beter çıktı.

• Aralık ayında beklenen transferler, Manzo Tottenham / Westham 10m€, Emre Can Man.Utd 30-40m€

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ben artık kanaat getirdim. Kesinlikle bek oyuncularının bomboş olmasından kaynaklanıyor. Doğru düzgün orta açamıyorlar, ayrıca adam geçip pas da veremiyorlar. Cuadrado olsun Alex Sandro olsun topu ne zaman alsalar ya geriye ya da yana oynuyorlar.

Carvajal ve Marcelo madenmiş meğerse bu 2 çöpe bakılınca.

Alıntıları Göster
    carvalhal ve marcelo 10 tane alex sandro eder o değild equadro da mal cıkıt ben de ıı snıyordum ya kolombiyadna dolayı

juve pişmanlık oldu ronaldo ıcın böyle giderse sezon sonu ayrılı kac mactırr neredeyse suutu yok

DAM BARİZ MUTLU DEĞİL JUVE HİÇ ZEVK VERMİYOR

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    nereye gidecek bu saatten sonra ya mls e ya çine ya da katara gider muhteşem challange ı bile 10 yıl üst üste kendi liginde şampiyon olmuş, muhtemelen ölüsü bile lig şampiyonu olacak yuveye gitmekti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Aralık ayında beklenen transferler, Manzo Tottenham / Westham 10m€, Emre Can Man.Utd 30-40m€
    Sarri nin gideceği yer belli değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Juventus tarihinin hiç bir döneminde gümbür gümbür top oynamadı, hiç bir zaman tek yönlü ofansif kanat oyuncusu almadı, aldıysa da 1 sene zar zor oynattı. Bu beklentiyle maç izlemeyin, ben şampiyonlar ligi çeyrek finaline kadar pek izlemiyorum açıkcası, italya ligi tamamen futbol litaratürü.
    Capello, bir ara kanatta Mutu ve Del Pieroyu oynatiyordu hocam. o zamanda orta saha göbegi çok sağlamdi. Emerson ve Vieira oynuyordu.Capello zamani ezici bir oyunu vardi. Zambrotta, Davids ve Zidane varkende iyi oynuyorlardi. Yine, 2003te Nedvedli kadro da iyi oynuyordu. Nedved, ŞL finalinde cezali olmasa, kupayi da almişlardi.

o takimlari izlerken zevk aliyordum, şimdki Juveyi izlemek uykumu getiriyor.
  • Ronaldodan daha yüksek verim almak için Lukakuyu alacaklardi.Onu almayarak büyük hata yaptilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Ronaldocuların elinde kalan son argüman olan; “Messi sistem oyuncusu Barcelona oyunu onun üzerine kurmuş ama ronaldo öyle mi? Her sistemde iş yapar.” Geyiği de son bulduğuna göre üzgünüm ama ronaldocuların elinde başka argüman kalmadı :))

Her sistemde iş yapmadi mi? Realde o kadar hoca değişti, her zaman en iyi oyuncuydu.Unitedta iş yapti.Portekizde iş yapti.Juvede iş yapti. Ronaldo her sistemde iş yapiyor.Sadece şu anki hocasi onu yanliş kullaniyor.35 yaşinda olduğunu unutuyor.

Xavi ve İniesta iniş dönemine girdikten sonra Messi bir daha eski seviyelerine ulaşamadi.Artik nedense.

Ronaldo, 4 kez ŞLyi kazandi, 3 kere üstüste. Messi, her sezon ŞLyi kazanma sözü veriyor.Bartemou, sirf Messiye ŞLyi kazanirmak için borcu 500 milyona çıkarmiş.Bunlar hep Messideki Ronaldo kompleksi yüzünden.

Ronaldonun Juveye gitmesi büyük bir meydan okumadir.Realde üstüste 3 kez ŞLyi kazanip, Juveye ŞLyi kazandirmak için ayrilmasi büyük bir olay.Keşke ayni cesarete Messi de sahip olsa. Messi, 34 yaşina geldiğinde büyük ihtimalle Arjantindeki köyüne döner.

• Litvanya ve Lüksemburg fatihi atalantayı göründe sakatlanmış bi anda .

Sorarlarsa her sistemde iş yapan goat dersiniz. Muhahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Litvanya ve Lüksemburg fatihi atalantayı göründe sakatlanmış bi anda .

Sorarlarsa her sistemde iş yapan goat dersiniz. Muhahaha
    HAFTA İÇİ ATHLETİCO YA VURACAK HAZIRLIK VAR ...
  • Ronaldo olmayınca 3 gol atmış Juve.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ronaldo olmayınca 3 gol atmış Juve.
    Geçen sene Ronaldo varken, Atalanta 3 atmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Geçen sene Ronaldo varken, Atalanta 3 atmıştı.

Alıntıları Göster
    2017'de de final oynamışlardı ama geçen sene Ajax'a elendiler. Ronaldosuz Juve > Ronaldolu Juve diyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 24 Kasım 2019; 16:48:11 >
  • quote:

2017'de de final oynamışlardı ama geçen sene Ajax'a elendiler. Ronaldosuz Juve > Ronaldolu Juve diyebilir miyiz?

Alıntıları Göster
    4 sene üst üste italya kupasını kazandılar geçen sene kazanamadılar...

Rahatlıkla diyebiliriz gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

4 sene üst üste italya kupasını kazandılar geçen sene kazanamadılar...

Rahatlıkla diyebiliriz gibi

Alıntıları Göster
    Bu sene de Inter şampiyon olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Capello, bir ara kanatta Mutu ve Del Pieroyu oynatiyordu hocam. o zamanda orta saha göbegi çok sağlamdi. Emerson ve Vieira oynuyordu.Capello zamani ezici bir oyunu vardi. Zambrotta, Davids ve Zidane varkende iyi oynuyorlardi. Yine, 2003te Nedvedli kadro da iyi oynuyordu. Nedved, ŞL finalinde cezali olmasa, kupayi da almişlardi.

o takimlari izlerken zevk aliyordum, şimdki Juveyi izlemek uykumu getiriyor.

Alıntıları Göster
    capello dönemi de efsane kadroya rağmen kötü futbol oynuyordu takım defansif dizilişle çıkarırdı takımı, ŞL'de gitti Liverpool a elendi çeyrek finaldi sanırım.

YAkın tarihte en göze hoş gelen futbolu kısmen Lippi oynattı,çok eskilerden Trapattoninin oynattıgı futbol da keza iyiymiş.

Juventus'un genlerinde kazanmak var ama bunun nasıl oldugunun hiçbir önemi yok.

• quote:

Bu sene de Inter şampiyon olacak.

Alıntıları Göster
    ciğeri yeterse bütün sezona olabilir tabi.Conte yetmez diye feryat ediyor ama :)
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.