Şimdi Ara

Justin Bieber: Şampiyon Galatasaray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber, Galatasaray hayranı çıktı.

Bieber, B4L adlı bir şirketin düzenlediği yarışma sonunda bir Türk'le buluşmuştu. Buluşmada, en dikkat çeken olay Bieber'in Galatasaray formasıyla poz vermesi oldu.22 yaşındaki şarkıcı, verdiği bu pozun ardından "Şampiyon Galatasaray" diye bağırdı ve formayı sallayarak yerinde zıpladı.

• Olmasaydı da olurduk.
  • En büyük galatasaraylı Justin bey
  • Justin bey diyeceksiniz!
  • Arnold shwarzanager fenerli Justin gs li başka bir şey demee gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Arnold shwarzanager fenerli Justin gs li başka bir şey demee gerek yok
    Gurur mu duysak üzülsek mi bilemedim

Bu Amerikan ünlülerde bir Galatasaray sevgisi var ama çözemedim. Futbol desen yumurta gibi yamuk topu alır eline koşar koşar sonra bir de touchdown touchdown diye sevinirler. Ama sorsan hepsi Galatasaraylı.
  • Dünya kulübü olmanın kötü yanları da oluyor arada. Bütün dünya sizi tanıdığı için elin Japon'u Türkiye'nin başkenti Galatasaray derken öbür kıtadaki star ergeni de Galatasaray formasıyla poz verebiliyor.

Napcan işte biz de dünya kulübüyüz.
  • Bu çocuk şu an dünyadaki en ünlü insan,şayet haber doğruysa Galatasaray büyük reklam yapmış demektir

sevinmeniz lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

bu mantıkla şu da fenerli:

gerçekten mantıklı olduğunu düşündüğünüz için mi yazıyorsunuz böyle mesajları yoksa trolllemeye mi çalışıyorsunuz? bu sorunun cevabı gerçekten önemli bir çok şeyi anlamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler Bing -- 22 Eylül 2016; 15:11:59 >

• Snoop dog varken biber kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

bu mantıkla şu da fenerli:

gerçekten mantıklı olduğunu düşündüğünüz için mi yazıyorsunuz böyle mesajları yoksa trolllemeye mi çalışıyorsunuz? bu sorunun cevabı gerçekten önemli bir çok şeyi anlamak için.

Alıntıları Göster
    Acın acımızdır Galatasaray.

şaka bi yana yukarda Lord Joker'in yeni hesabıyla yaptığı yoruma katılıyorum bu cocuk dünyaca tanınan biri çok büyültülcek bi olay olmasada reklam reklamdır.

• Store dan 3-5 bisi alsın bi ise yarasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Store dan 3-5 bisi alsın bi ise yarasin
    Son şarkıları gayet güzel.
  • quote:

En buyuk fener o zaman bosuna tartısmısız once sene, bosuna almısız kupaları yazık oldu
  • Galatasarayı bırakıyorum kalbimden siliyorum çok üzüldüm yemin ediyorum babam ölmüş gibi hissettim allah aşkına tutma allahına sen tutma boşver
  • justin dediyse tamam o iş
  • Aynen oyle reklam reklamdir.

Dunya'da bilmeyen butun belieber kizlar google'a Galatasaray yazip aratmistir.

Sonucta Justin seviyorsa onlar da sevmeli
  • Justin Bieber'a ergen diyip küçümseyenler onun 5 yıl önceki halini hatırlıyorlar hala, tamam müzikle ilgisiz olunda bu kadarda olmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Justin Bieber'a ergen diyip küçümseyenler onun 5 yıl önceki halini hatırlıyorlar hala, tamam müzikle ilgisiz olunda bu kadarda olmayın

Bu da ciddiye almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Justin Bieber'a ergen diyip küçümseyenler onun 5 yıl önceki halini hatırlıyorlar hala, tamam müzikle ilgisiz olunda bu kadarda olmayın

Bu da ciddiye almış.

Buda üstüne alınmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.