Şimdi Ara

Justice League (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cizgikafe Ciarán Hinds (Steppenwolf'u oynayan aktör): "Zack ile ortaya çıkardığımız film bu değildi. Umarım Zack'in versiyonunu çıkartırlar çünkü sinemalarda gösterilen filmden çok daha iyi."
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Keşke koymasalarmış. En azından o saçma sapan sahneleri görmezdik.
  • Justice League

• Justice League

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 13 Şubat 2018; 23:1:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Justice League

Şu Kilowog ve Tomar Re sahneleri de yayınlanana kadar WB nin kapısında kamp kurulsun bir zahmet . Ben kamp kuramıycam oradaki synder tarikatından üyelere sesleniyorum. O Lanternleri de görmek istiyoruz . Kim bilir vardır onlarında sahneleri 2-3 dk .En azından çizimleri veya tamamlanmamış animasyonunu görseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 14 Şubat 2018; 9:37:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Justice League

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bluray daha düşmedi ama 1080p web-dl izlesem aceba seste ve görüntüde sorun yaşar mıyım? Yoksa blurayı bekleyeyim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Arkadaşlar, bluray daha düşmedi ama 1080p web-dl izlesem aceba seste ve görüntüde sorun yaşar mıyım? Yoksa blurayı bekleyeyim mi?

Bilgisayardan izleyeceksen bir fark olacağını sanmıyorum.

Onun dışında DC filmlerinde nedense bir bulanıklık sorunu var. Bluray veya Web-dl fark etmiyor, filmi izlediğimde sanki çözünürlüğü düşükmüş gibi geliyor bana. Diğer filmlerde bir sorun yaşamıyorum bu arada.
  • Ex versiyon da düşmedi daha.Akşam tekrar izlerim diyorum ama sanmam.Ex versiyon ile tamamını izlemek daha mantıklı ,çünkü bu versiyonu böyle 2.kere izlediğimde olmamışlar daha çok gözüme batacak belli

Gal Gadot iyi hoş fakat o ciddi bakışları abartması falan kaşları çatması pek bir sırıtıyor ya.Bilmem bana mı öyle geliyor ?

Amy Adams ve Amazon halkı için laf söyletmem ama.Zira filmin en güzel sahnesi zaten Amazon'ların olduğu sahnelerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Şubat 2018; 16:26:4 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Gal gadot'un oyunculuğu çizgi roman filmleri için bile çok leş

• Düşük boyutlu YTS.AG (YIFY) sürümü çıktı.

• Arkadaşlar webrip sürümü olarak "Justice.League.2017.1080p.WEBRip.x264.AAC2.0-SHITBOX"u indiren oldu mu? Gömülü altyazı olmadığından emin olmak istiyorum. Bilgi kısmında altyazı hakkında bilgi yok. Bilgilendiren olursan sevinirim.

Bu arada filmin fps'si 29.97 olması sorun olur mu? Yoksa 23.976 olması mı gerekiyor?

• herşey iyi hoş ama böyle bir hata nasıl yapılır. izlemeyenler açmasın

600 milyon dolar maliyeti ile dünyanın en pahalı filmlerinden deniyor
    Batman için son teknoloji bir uçak yapılıyor ama kargo kapağının açma kapama düğmesi bumu ?
    Justice League

Justice League

Justice League

ne olsaydı derseniz ne bileyim belki dokunmatik ber erkan yada ışıklandırılmış tuş panellerinden en kötü ihtimal bazı filmlerde gördüğümüz gibi ana karakter uçağın içine girince otomatik kapanan bir kapı. gözümün içine öyle bir girdiki filmin geri kalanında kafama takılıp durdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Justice League

Fanmade bile heyecanlandırdı..

Justice League

• justice league web dl amzn-ntg (ethd) var 10 gb.

bluray beklemeli miyim, yoksa bu da gayet iyi görüntü mü derseniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

justice league web dl amzn-ntg (ethd) var 10 gb.

bluray beklemeli miyim, yoksa bu da gayet iyi görüntü mü derseniz?

remux izlerim daima, web dl thor ragnarok u izliyeyim dedim, sahnelerde karelenme oluyor. net degil.

bos ver . full u bekle zaten cok surmez.
  • İzle geç bir film olmuş bence. Marvel filmleri gibi iyi değildi.

Villain kötü bir kere Steppenwolf kimdir nedir. Zaten öyle bir cgi kullanmışlardı ki oyun karakteri gibi belli oluyordu efekt olduğu. Kutu olayı da marvelın sonsuzluk taşlarının çakması gibi olmuş. Ekip güzel ama kurguyu iyi kullanamamışlar. Ezra Miller'ın flashını hiç sevmedim bu arada hele supermanle yarıştırıp denk göstermeleri. Lan flash dediğin adam speedforce'a giren, hızıyla zamanda geriye giden bi adam basit bir meta gibi göstermişler filmde. Orta halli bir film olmuş. Thor Ragnarok bile çok daha iyiydi bundan. Bir de sonunda Luthor'un bizimde takım kurmamız lazım deyip Death Stroke'u getirmesi ayrı komedi lan ds nin takımdaki birine karşı şansı var mı ? Belki batmani devirebilir birebir dövüşte o da batman ekipmanlarını kullanmazsa. Neyse işin özü olmamış.

• yify'den indirip hızlı hızlı izleyerek tekrar sinir krizleri geçirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ex versiyon da düşmedi daha.Akşam tekrar izlerim diyorum ama sanmam.Ex versiyon ile tamamını izlemek daha mantıklı ,çünkü bu versiyonu böyle 2.kere izlediğimde olmamışlar daha çok gözüme batacak belli

Gal Gadot iyi hoş fakat o ciddi bakışları abartması falan kaşları çatması pek bir sırıtıyor ya.Bilmem bana mı öyle geliyor ?

Amy Adams ve Amazon halkı için laf söyletmem ama.Zira filmin en güzel sahnesi zaten Amazon'ların olduğu sahnelerdi

Hocam EX versiyonda ek sahne olacak mı? Hani şu Batman v Superman'daki gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

İzle geç bir film olmuş bence. Marvel filmleri gibi iyi değildi.

Villain kötü bir kere Steppenwolf kimdir nedir. Zaten öyle bir cgi kullanmışlardı ki oyun karakteri gibi belli oluyordu efekt olduğu. Kutu olayı da marvelın sonsuzluk taşlarının çakması gibi olmuş. Ekip güzel ama kurguyu iyi kullanamamışlar. Ezra Miller'ın flashını hiç sevmedim bu arada hele supermanle yarıştırıp denk göstermeleri. Lan flash dediğin adam speedforce'a giren, hızıyla zamanda geriye giden bi adam basit bir meta gibi göstermişler filmde. Orta halli bir film olmuş. Thor Ragnarok bile çok daha iyiydi bundan. Bir de sonunda Luthor'un bizimde takım kurmamız lazım deyip Death Stroke'u getirmesi ayrı komedi lan ds nin takımdaki birine karşı şansı var mı ? Belki batmani devirebilir birebir dövüşte o da batman ekipmanlarını kullanmazsa. Neyse işin özü olmamış.

Çizgi roman bilgin sıfır. Filmlere göre değerlendirmişsin karakterleri sadece.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.