Şimdi Ara

Justice League (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

En baştaki Batman sahnesi çok mu iyiydi de Nolan kötü oluyor? Sadece bir suçlunun karşısında kurbağa gibi zıplayan Batman vardı, halbuki Tdk'da bir kat dolu adamı onlar daha ne olduğunu anlamadan etkisiz hale getiriyordu. Yİne Wonder Woman'ın saçma sahneleri (bu kadın cidden de olmamış yalnız). Tamam adam belki çok çok iyi beceremeyebilir ama göze batmıyor o senaryonun, akıcılığın içinde. Belki Tdk'yi 20 kere izlemişimdir, hiçbirinde de ne kadar kötü dövüş sahneleri diye düşünmedim. Şu filmlerde doğru düzgün senaryo olsaydı da dövüş sahnesi olmasaydı bile bundan çok daha iyi olurdu. İster beğen, ister beğenme Nolan şu anda yaşayan en iyi yönetmenlerden biri. Zaten kaç tane yönetmen art arda iyi yapım çıkartabiliyor ki günümüzde? Aklıma Inarrutu geliyor yalnız o da son çıkardığı iki filmle başarı yakalamaya başladı.

Mamao Game of Thrones'ta iyiydi karakterine uyuyordu da burada uymamış. Adams bana itici geliyor, sen farklı düşünebilirsin tabii ki.

TDK serisi çizgi romana uymuyor diye seriyi, Nolan'ı çöp edenlerin bu saçma filmlere sesi çıkmıyor nedense. Alın size çizgi roman serisi, tam da sizin film anlayışınıza layık.

Aynen kanka muza basıp kayan kötü adamlar istiyoruz bizde.

6 senedir aynı terane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

En baştaki Batman sahnesi çok mu iyiydi de Nolan kötü oluyor? Sadece bir suçlunun karşısında kurbağa gibi zıplayan Batman vardı, halbuki Tdk'da bir kat dolu adamı onlar daha ne olduğunu anlamadan etkisiz hale getiriyordu. Yİne Wonder Woman'ın saçma sahneleri (bu kadın cidden de olmamış yalnız). Tamam adam belki çok çok iyi beceremeyebilir ama göze batmıyor o senaryonun, akıcılığın içinde. Belki Tdk'yi 20 kere izlemişimdir, hiçbirinde de ne kadar kötü dövüş sahneleri diye düşünmedim. Şu filmlerde doğru düzgün senaryo olsaydı da dövüş sahnesi olmasaydı bile bundan çok daha iyi olurdu. İster beğen, ister beğenme Nolan şu anda yaşayan en iyi yönetmenlerden biri. Zaten kaç tane yönetmen art arda iyi yapım çıkartabiliyor ki günümüzde? Aklıma Inarrutu geliyor yalnız o da son çıkardığı iki filmle başarı yakalamaya başladı.

Mamao Game of Thrones'ta iyiydi karakterine uyuyordu da burada uymamış. Adams bana itici geliyor, sen farklı düşünebilirsin tabii ki.

TDK serisi çizgi romana uymuyor diye seriyi, Nolan'ı çöp edenlerin bu saçma filmlere sesi çıkmıyor nedense. Alın size çizgi roman serisi, tam da sizin film anlayışınıza layık.

Aynen kanka muza basıp kayan kötü adamlar istiyoruz bizde.

Tmm

Justice League

• 2.5 saatlik filmi izleyip bunu anladıysan bir dahaki izleyeceğin filmi gözlerinle seyretmeni temenni ediyorum.
  • quote:

2.5 saatlik filmi izleyip bunu anladıysan bir dahaki izleyeceğin filmi gözlerinle seyretmeni temenni ediyorum.

Sen de, koskoca serinin kalitesini birkaç hataya bakarak mı değerlendiriyorsun?
  • quote:

Justice League

Filmin çöp olacağının kesinleştiği an.

Ben DC veya Zack Snyder fanı değilim fakat şu adam 2 tane rezalet değil ama ortalama(yine de DC klasına yakışmayan tabi) DC filmi çekti diye yerden yere vurmanız Zack'ten nefret ettiğiniz için eleştirdiğinizi gösterir. İsmini görür görmez çöp demek iyiymiş. Muhtelemen adam 10 puanlık filmde çıkartsa yerin dibine sokarsınız. Önyargı kötü birşey. Hatırlatırım bu adamın 4 tane iyi filmi(300, Watchmen, Man of Steel, Dawn of the Dead), 2 tane ortalama filmi(Justice League, BvS Ultimate Edition) var. Sadece Sucker Punch ve Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole biraz çöptü o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 12 Şubat 2018; 2:25:56 >

• quote:

quote:

2.5 saatlik filmi izleyip bunu anladıysan bir dahaki izleyeceğin filmi gözlerinle seyretmeni temenni ediyorum.

Sen de, koskoca serinin kalitesini birkaç hataya bakarak mı değerlendiriyorsun?

Tamam filmden nefret ediyorsun anladık da. Bunu 50 kere mesaj atmakta neyin nesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

quote:

Justice League

Ben DC veya Zack Snyder fanı değilim fakat şu adam 2 tane rezalet değil ama ortalama(yine de DC klasına yakışmayan tabi) DC filmi çekti diye yerden yere vurmanız Zack'ten nefret ettiğiniz için eleştirdiğinizi gösterir. İsmini görür görmez çöp demek iyiymiş. Muhtelemen adam 10 puanlık filmde çıkartsa yerin dibine sokarsınız. Önyargı kötü birşey. Hatırlatırım bu adamın 4 tane iyi filmi(300, Watchmen, Man of Steel, Dawn of the Dead), 2 tane ortalama filmi(Justice League, BvS Ultimate Edition) var. Sadece Sucker Punch ve Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole biraz çöptü o kadar.

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole neresi çöptü.şaşırdınmı

• Man of Steel den sonraki filmlerin en eğlenceli kısımları sadece fragmanlar ve bu tarz yapım videoları Film çıkıyor hiç birşey fark etmiyor. Herşey fragmanlarda oluyor zaten.
  • Legend of the Guardians'ı sadece bir kere oda sinemada izlemiştim. Renk paletinden midir nedir sevmemiştim hocam. Tabi birazda ergendik o ara belki şu an tekrar baksam hoşuma gidebilir.
  • quote:

Justice League

aaa olur mu yeni gelen yonetmen filmin 90% degistirmis 2 ayda.. olur mu hic ? Zack'in filmi degil bu.

ya su adami hala savunan var 1 . Michael Bay 2. Zack Snyder ikiside REZIL

• quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

Legend of the Guardians'ı sadece bir kere oda sinemada izlemiştim. Renk paletinden midir nedir sevmemiştim hocam. Tabi birazda ergendik o ara belki şu an tekrar baksam hoşuma gidebilir.

kardeşim orjinal dilde bir daha izle bencesüper görsel animasyondur
  • ee bıyık yok? bunlar kesilen sahnelerden mi ?
  • O yüzden zaten kendisi, çocuğu, birlikte çalıştıkları falan JL'e sallanan her paylaşımı beğeniyorlar. Zack Snyder filmlerini beğenmeyebilirsiniz gayet de normaldir. Belki onun versiyonu çıksa daha da kötü olacaktı ama şu film için Zack Snyder filmi diyen kendini kandırıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 13 Şubat 2018; 16:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Heralde spoiler olmasın diye bu sahneleri direk filmden çıkardılar ne diyeyim . . . Supermeni filmde gördüğümüz için şanslı hissedecem nerdeyse. Superman değil Spoilerman gerçekten. Hiç koymasalarmış da olurmuş Supermani. O sivil aileyi izlemeye devam ederdik ne güzel daha fazla sahneleri olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değil arkadaşım değil. Al havaalanını bile CGI yapan Marvel;

Justice League
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Değil arkadaşım değil. Al havaalanını bile CGI yapan Marvel;

Justice League

Marvelinkilar en azindan siritmiyor. Bir cok kisi halaalani gercek saniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

quote:

Justice League

Kime göre, neye göre? Sen bilirkişi misin, sen uzman mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

quote:

Justice League

Kime göre, neye göre? Sen bilirkişi misin, sen uzman mısın?

Ben de bu resmi görene kadar havaalanını gerçek sanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Justice League

Konu sırıtıp sırıtmaması değil CGI'ın çok kullanılması.
  • 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.