Şimdi Ara

Justice League (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

İzle geç bir film olmuş bence. Marvel filmleri gibi iyi değildi.

Villain kötü bir kere Steppenwolf kimdir nedir. Zaten öyle bir cgi kullanmışlardı ki oyun karakteri gibi belli oluyordu efekt olduğu. Kutu olayı da marvelın sonsuzluk taşlarının çakması gibi olmuş. Ekip güzel ama kurguyu iyi kullanamamışlar. Ezra Miller'ın flashını hiç sevmedim bu arada hele supermanle yarıştırıp denk göstermeleri. Lan flash dediğin adam speedforce'a giren, hızıyla zamanda geriye giden bi adam basit bir meta gibi göstermişler filmde. Orta halli bir film olmuş. Thor Ragnarok bile çok daha iyiydi bundan. Bir de sonunda Luthor'un bizimde takım kurmamız lazım deyip Death Stroke'u getirmesi ayrı komedi lan ds nin takımdaki birine karşı şansı var mı ? Belki batmani devirebilir birebir dövüşte o da batman ekipmanlarını kullanmazsa. Neyse işin özü olmamış.

Filmde çok sıkıntı var da asıl sıkıntı filme konulmamış sahneler ve karakterler. Sen elde olanları eleştirmişsin hep, Steppenwolf hariç diğer söylediklerine katılmıyorum. Flash Superman yarışı zaten çizgi romanlarda bulunan birşey. Arkadaşın dediği gibi çizgi romanlardan bir habersin filmlere göre sığ eleştiri yapıyorsun onu da yanlış yapıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wonder Woman Batman'a posta koyuyor, hatta itiyor. Batman zaten film boyunca "superman gelse de günü kurtarsa" havasında. Kendini kanıtlamak için intihar saldırısı yapan Batman vardı. Ön planda sadece Wonder Woman ve "çok güzelsin yav" diyen şu diğer yancılar vardı. Tamam anladık güzel de ee? Filmim ismini "Wonder Woman & Superman" koysaydınız bari. DC'nin JL animasyonları bile daha güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bile mi? JL:Unlimited komple DCEU'dan iyi. DC animasyon işini çok iyi beceriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bile derken ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

quote:

Villain kötü bir kere Steppenwolf kimdir nedir. Zaten öyle bir cgi kullanmışlardı ki oyun karakteri gibi belli oluyordu efekt olduğu. Kutu olayı da marvelın sonsuzluk taşlarının çakması gibi olmuş. Ekip güzel ama kurguyu iyi kullanamamışlar. Ezra Miller'ın flashını hiç sevmedim bu arada hele supermanle yarıştırıp denk göstermeleri. Lan flash dediğin adam speedforce'a giren, hızıyla zamanda geriye giden bi adam basit bir meta gibi göstermişler filmde. Orta halli bir film olmuş. Thor Ragnarok bile çok daha iyiydi bundan. Bir de sonunda Luthor'un bizimde takım kurmamız lazım deyip Death Stroke'u getirmesi ayrı komedi lan ds nin takımdaki birine karşı şansı var mı ? Belki batmani devirebilir birebir dövüşte o da batman ekipmanlarını kullanmazsa. Neyse işin özü olmamış.

Filmde çok sıkıntı var da asıl sıkıntı filme konulmamış sahneler ve karakterler. Sen elde olanları eleştirmişsin hep, Steppenwolf hariç diğer söylediklerine katılmıyorum. Flash Superman yarışı zaten çizgi romanlarda bulunan birşey. Arkadaşın dediği gibi çizgi romanlardan bir habersin filmlere göre sığ eleştiri yapıyorsun onu da yanlış yapıyorsun.

Çizgiromanda var diye eleştiri yapmayalım mı? Okumak zorunda da değilim zaten. Bize bugüne kadar gösterilene göre yorum yapıyorum. Superman ne zaman flash kadar hızlı oldu. Zaten filmde de flash sürekli ağır çekimde gösterildiğinden seyir zevki yoktu dizi çok daha iyi. Ver elektriği ağır çekimi al sana flash.

Yıllarca tobey'nin spidermani en çok sevilen spiderman oldu ağır başlı gizemliydi. Çizgi romandaki gibi geveze değildi. İlla çizgi romanda neyse o diye bişey yok.

• quote:

quote:

quote:

Çizgiromanda var diye eleştiri yapmayalım mı? Okumak zorunda da değilim zaten. Bize bugüne kadar gösterilene göre yorum yapıyorum. Superman ne zaman flash kadar hızlı oldu. Zaten filmde de flash sürekli ağır çekimde gösterildiğinden seyir zevki yoktu dizi çok daha iyi. Ver elektriği ağır çekimi al sana flash.

Yıllarca tobey'nin spidermani en çok sevilen spiderman oldu ağır başlı gizemliydi. Çizgi romandaki gibi geveze değildi. İlla çizgi romanda neyse o diye bişey yok.

İyi de dizi diyorsun onu bile bilmiyorsun. Smallville dizinde de superman ve flash yarışmıştı. Yani her yerde yarışıyor sanki bu filmde icat edilmiş gibi fikri beğenmiyorsun. Filmin bir sahnesinde Batman, super hızda giden ve ayağı takılıp düşmek üzere olan Flashı son anda ip atarak kurtarıyor. Batman yani normal insan süper hızda giden kişiyi kurtarıyor. Yani saçmalık ve mantıksızlık. Bu tarz şeyleri eleştirsen lafım olmayacak da gelmişsin her yerde zaten işlenmiş olan superman ve flash yarışını konuşuyorsun. İşte bu yüzden göze batıyorsun ve bilgisizsin . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 17 Şubat 2018; 12:26:57 >

• quote:

quote:

quote:

''Bize bugüne kadar gösterilene göre yorum yapıyorum.''
    ''Superman ne zaman flash kadar hızlı oldu.''

Kardeşim madem bu zamana kadar gösteriline yorum yapıyorsun, flash bu evrende daha ilk kez gösterildi belki de güçlerini yeni fark ettiğinden superman'den yavaştır ne biliyorsun da eleştiriyorsun o zaman?
    Bu moda da yeni çıktı neymiş çizgi roman okumak zorunda mıyım eğer filmden daha çok zevk alacaksan evet eşek gibi okumak zorundasın yoksa böyle adamlarca saçma sapan eleştirileri okumak zorunda kalıyosun.

• DC Universe Online oyunu için hazırlanmış 6 dakikalık video bu filmin her şeyinden daha güzeldi bence.

• Filmi dün gece izledim.

Öncelikle kesinlikle efsane olacak bir projeyi harcamışlar. DC & WB ortaklığı ile filmi doğramışlar. Bunun en büyük nedeni ise hepimizin daha öncede defalar yazdığı gibi '' Beyazperdede Marvel'dan geri kalma ve hemen yakalayım'' derdi.

MoS sonrası direk BvS ile, Justice League'ye dalış yapmak yerine karakterlerin solo filmleri ile yola devam etselerdi şuan herşey çok daha farklı olurdu. DC'nin solo filmleri güzel oluyor. Flash olsun, Cyborg olsun, Aquaman olsun hepsinin solo filmlerinin güzel olacağını düşünüyorum ama tersten gittiler. En başta yapmaları gereken şeyleri sona koydular. Filmde Batman'i ikinci plana atma derdi vardı. Film belli bir noktadan sonra Superman odaklı bir hale geldi.

Batman'nin solo filmini ise sabırsızlıkla bekliyorum tabi eğer çekilirse. Affleck'in şiddet düzeyi daha yüksek Batman'i ve evrenin karanlık atmosferi ile çok sağlam bir solo Batman filmi geleceğini düşünüyorum. Deathstroke ile efsane yakın dövüş sahneleri olacaktır.

• MOS'dan sonra WW'filmi akabinde Flash've cyborg'AQuaman olsa idi direk Justıce league yapsalardı çok daha güzeş pşucaktı hep bu dc'nin geri kalması yahu ıron man'le başladı marvel sende girsene evrene
  • quote:

Thor Ragnarok bile?

Justice League

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Yakalayacağım diye berbat edip bıraktılar evreni.

İş artık solo filmlere kaldı. Solo filmler düşündüğümüz gibi gelir ve arkasından Justice League 2'dede bazı şeyleri oturturlarsa işler yoluna girebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

Yakalayacağım diye berbat edip bıraktılar evreni.

İş artık solo filmlere kaldı. Solo filmler düşündüğümüz gibi gelir ve arkasından Justice League 2'dede bazı şeyleri oturturlarsa işler yoluna girebilir.

Doğru:şimdi şöyle birşey var DC'nin çizgi roman serisini ve animasyonlarını tartışamazsın çok popülerdir dünyada, mesela ıron man thor,doctor strange ,black panther, marvelın baş karakterlerini sokakta geçen adama sen tanıyormusun desen bilmez ekseri,ama 50 yaşında bir abiyi çevir superman de batman de sana bütün özeliklerini sayar çünkü bunlar demirbaş karakterler herkes tanır, ama kimse cyborg ,WW ,AQuaman, bilmez.. Flash'ı herkes bilir çünkü Flash'hızdır, offf derler ne hızlı aynı flashPeki DC ne yapmalıydı ? MoS gibi harika filmin var çeksene soloları ver gazı ben DC'yede suç bulmuyorum fazla, bu WB'un para hırsı ve satış politikası bunda çok etken, mesela marvel tek başına stüdyo eee DC'tek çalışsa kimseye bağlı olmasa ? onunlada bitmiyor şu dısney ceosu muhabbeti herşeye etken adamlar sarmış etrafı,Justıce league bence güzel film ama doyamıyorsun, aksiyon 1 ve 2 part'tan oluşuyor giriş gelişme sonuç ,aslında bu film daha uzun daha kaotik daha yıkımlı geçmeliydi, düşmana lafım yok gayet yeterli ama filmde içerik azdı.

WB maalesef işi mahvetti zaten çok karışıyormuş.

MoS ile muazzam iş çıkarmışlardı. Ben Superman karakterinden nefret ederdim ama MoS ile sevdiğim karakterler arasına girmişti. MoS arkasından çak bir Batman'nin solo filmini. İzleyici aklında hala Nolan'nın Batman var hem bu sayede yeni Batman'inide hazmetmiş olurlardı. Aquman'i, Flash'ı ve diğer karakterlerin solo filmlerini koy tanıt onlarlarla yavaş yavaş JL'nin bir araya gelmesini sağla. Bırak Marvel senden önde olsun zaten bu saatten sonra yakalayamazsın. Sen kendi yolunda sağlam adımlarla ilerle ve kaliteli işlere imza at.

Dikkat edersen grup içeren filmlerde çakılıyorlar. Suicide Squad'da olmamıştı. Temel olmadığı için herşeyi bir filmde anlatmaya çalışıyorlar hem zaman yetmiyor hemde senaryoda sıkıntılar oluşuyor. Solo filmlerde ise yine dediğim gibi umutluyum özellikle Aquaman ve Flash filmleri çok iyi olabilir.

Bu saatten sonra en azından uzun süre solo filmler ile devam edip öyle JL'nin ikinci filmine yönelsinler.

WB, DC'nin sahibi zaten o yüzden ikisinin ayrılması veya DC'nin WB denen çöpten kurtulması mümkün gözükmüyor. DC'nin satılması lazım başka çıkış yolu yok bu durumdan veya WB'deki kanser kitlenin değişmesi de olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman gibi bir karakteri nasıl bu kadar ezik gösterdiler, çok uğraştılar mı bunun üzerine bilmiyorum.

Wonder Woman sahneleri ise hep yapay, fazla hypelanmış oluyor. Oturtamadılar bence sinema evrenine o karakteri, Gal Gadot olduğu için insanlar bir şey demiyor.

Genel olarak film de üzerinde durulmayacak bir film olmuş, bir sahne söyle desen oturup düşünmek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 18 Şubat 2018; 10:46:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarık-16

DC Universe Online oyunu için hazırlanmış 6 dakikalık video bu filmin her şeyinden daha güzeldi bence.

bunu da çok yıkım var diye gömerlerdi aga bakma birde tabi eğlenceli değil derler, çok üstün zekalar..

• Filmi önceden izledim dün bir kere daha izledim Joss Whedon denen vasat sayesinde karakterler bir kere daha mıçmış. Espiri yapacağım diye karakterlerin ağzına etmişler. Steppenwolf için filmin sonuna Superman'ı saklamışlar WW Flash Aquaman bunlar vasat karakterler mi 3 ü dalsa zaten steppenwolf diye bir şey kalmayacak. Her karakterin solo filmini yapıp sonra JL yapsalardı çok daha akılda kalıcı ve güzel olurdu hepsini birden toplamaları sırf Marvel'a yetişmek için bu da filmin kalitesini çok kötü etkiliyor. Acilen tüm solo filmlerin çıkması lazım daha sonra GL ve MM gelmesi lazım.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Lex'in annesinin adı da Martha olsaydı Clark ölmezdi. Zack babağğ neredeydin o zaman be
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    işten arkadaşım, işten arkadaşım ihihih ihihihi
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.