Şimdi Ara

Justice League (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

BU OLAY GERCEKSE AGLAMAK ISTIYORUM BEYLER.

https://www.cbr.com/darkseid-justice-league-kevin-smith/

.

(
    )

O kadar kesilmiş sahne ortaya cikti

Böyle bir sey olsa ilk ortaya cikacak şeylerden biri olurdu bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 4 Aralık 2017; 22:52:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biliyorduk bunu zaten. Önceden de dediğim gibi biz bu filmi izlemedik. Filmin yarısını izledik sadece, onu bile OLMASI gerektiği gibi izleyemedik. Bluray için belki diyoruz ama oldukça ufak bir şans.

Ayrıca vurgulamakta fayda var, DC filmleri MoS, BvS gibi Zack'in elinden çıkma filmler, karakter canlandırmaları aşırı gerçekçidir. Yapay değilde gerçek olduğuna inandırır seni, bu VFX işide değil sadece, yönetmende biten birşey. Yoksa VFX ile olsa Marvel filmleri de öyle olurdu ama hiçbiri o gerçekçiliği yakalayamadı.

Örnek verecek olursam, Superman'in heat vision'ı, hareketleri, uçması, vurması, savaşa girmesi vs. MoS ve BvS'de adeta seni gerçek dünyaya sokuyordu film boyunca, yani bir heat vision atınca bunun düşmana ne denli zarar vereceğini içten hissediyordun falan yani herşey organikti. Ama JL'de öyle miydi? Hiçte bile değildi, oldukça oyuncak gibiydi ve gerçekçi gelmiyordu.

Bilmiyorum anlatmak istediğimi anlayan çıkar mı, bu ve bunun gibi şeyler üzerine sayfalarca yazarım. Durum şimdilik vahim gözüküyor DC filmleri için, bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 4 Aralık 2017; 21:50:36 >

• Bunun dışında, yok Marvel'in yeni filminin trailer'ı bilmem kaç saatte JL'ninkinden daha fazla izlendi falan yorumları ancak bir çocuğun yapacağı yorumlardan. Çünkü bizde biliyoruz durumu, WB'nin gerizekalı yöneticileri mahvetti herşeyi. Filme giden insanlar arkadaşlarına gitmeyin diyor onlarda gitmiyor, iyi de sebepleri var. WB kendi ayağına sıktı bu filmde, zararda etmediler gerçi ama istedikleri rakama ulaşmaları imkansız. Daha beter olsunlar hatta istifalar da olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Biliyorduk bunu zaten. Önceden de dediğim gibi biz bu filmi izlemedik. Filmin yarısını izledik sadece, onu bile OLMASI gerektiği gibi izleyemedik. Bluray için belki diyoruz ama oldukça ufak bir şans.

Ayrıca vurgulamakta fayda var, DC filmleri MoS, BvS gibi Zack'in elinden çıkma filmler, karakter canlandırmaları aşırı gerçekçidir. Yapay değilde gerçek olduğuna inandırır seni, bu VFX işide değil sadece, yönetmende biten birşey. Yoksa VFX ile olsa Marvel filmleri de öyle olurdu ama hiçbiri o gerçekçiliği yakalayamadı.

Örnek verecek olursam, Superman'in heat vision'ı, hareketleri, uçması, vurması, savaşa girmesi vs. MoS ve BvS'de adeta seni gerçek dünyaya sokuyordu film boyunca, yani bir heat vision atınca bunun düşmana ne denli zarar vereceğini içten hissediyordun falan yani herşey organikti. Ama JL'de öyle miydi? Hiçte bile değildi, oldukça oyuncak gibiydi ve gerçekçi gelmiyordu.

Bilmiyorum anlatmak istediğimi anlayan çıkar mı, bu ve bunun gibi şeyler üzerine sayfalarca yazarım. Durum şimdilik vahim gözüküyor DC filmleri için, bakalım ne olacak.

ağa nedir beklenti şimdi bluray versiyonu zack ultimate edıtıon çıkıyormu kesilmiş sahneler yani banko 30 dakika diyebilirmiyiz bende bluray.com'dayım gel beklerim ama forum bölümüne acayip muhabbetler var

• quote:

Bunun dışında, yok Marvel'in yeni filminin trailer'ı bilmem kaç saatte JL'ninkinden daha fazla izlendi falan yorumları ancak bir çocuğun yapacağı yorumlardan. Çünkü bizde biliyoruz durumu, WB'nin gerizekalı yöneticileri mahvetti herşeyi. Filme giden insanlar arkadaşlarına gitmeyin diyor onlarda gitmiyor, iyi de sebepleri var. WB kendi ayağına sıktı bu filmde, zararda etmediler gerçi ama istedikleri rakama ulaşmaları imkansız. Daha beter olsunlar hatta istifalar da olur umarım.

Hocam valla BvS'de o soundtrackleri beklerdik senden, en kaliteli halini atardın bizlere. Ama bu JL'de o tarz soundtracklerden eser yok.. bom boş bir film..

Filmde tek sevdiği sahne Mera ile Aquaman'in konuştuğu sahneydi. Tek ciddi, cıvıklık olmayan sahnesi de oydu kanımca..

• Justice League, ABD'de açılış haftasonunda 207 milyon dolar yapan The Avengers'ı 3 haftadır vizyonda olmasına rağmen geçemedi. Film şu an ABD içinde 198 milyon dolarda.https://t.co/ZMFpLnRAep

• Kesilen diğer sahneler ve Snyder versiyonu değil ama Darkseid'ın gösterilmemesi bence isabetli olmuş. Darkseid için henüz çok çok erken.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    sertliğe, ciddiyete, karanlığa ağlansaydı nolan üçlemeside fiyasko olurdu. bvsnin başarısızlığının bunlarla alakası yok zack snyder ın işin hikaye anlatma kısmında yetersiz olmasıyla alakası var adam bildiğin michael bay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasaz

sertliğe, ciddiyete, karanlığa ağlansaydı nolan üçlemeside fiyasko olurdu. bvsnin başarısızlığının bunlarla alakası yok zack snyder ın işin hikaye anlatma kısmında yetersiz olmasıyla alakası var adam bildiğin michael bay.

Haa unutmuşum Batman'i nolan ile tanıyanlarda ağladı. Fantastikliğe müsait, gerçekten batarang atan bir Batman görünce afalladı zavallılar. Anlaşılması zor bir film değil BvS, anlatım tarzı baya bir sert. Marmil bebesi de zaten filmi beğenmemek için izleyince olan oluyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Zack Snyder dünyanın en iyi filmini yapmıştı da Joss Whedon filmi batırmış gibi konuşuyorsunuz. Şu Zack Snyder'e laf konduramamak nereden geliyor acaba.
  • quote:

Biliyorduk bunu zaten. Önceden de dediğim gibi biz bu filmi izlemedik. Filmin yarısını izledik sadece, onu bile OLMASI gerektiği gibi izleyemedik. Bluray için belki diyoruz ama oldukça ufak bir şans.

+1 iyi yazmışsın

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    BvS den sonra nasil bi cokus icersine girip JL batirmislar anlamadim. Batman cok aptalca davraniyordu sahneler cgi gozumu kanatti resmen rezaletti.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedViper

Aslında Zack Snyder dünyanın en iyi filmini yapmıştı da Joss Whedon filmi batırmış gibi konuşuyorsunuz. Şu Zack Snyder'e laf konduramamak nereden geliyor acaba.

Fanboyluktan geliyor, nereden gelecek
  • BvS çöpünü hala savunan var mı ya insanda biraz utanma olur

Yok sertmişte yok karanlıkmışta

Kimsenin bunlarla derdi yok al mesela netflix Punisher’ı yayınlandı kan gövdeyi götürüyor izleyen herkes bayıldı.

Zack i görüntü yönetmeni yapacaksın başka bişey olmaz bu adamdan

• Neyse ki iptal olmuş.

• Beyler eskiden bi site vardi (torrent sitesi diye hatirliyorum) haftalik olarak cikan bütün cizgi romanlari paket halinde (DC Week 16 vs. seklinde, o hafta DC nin cikardigi bütün cizgi romanlar ebook halinde) indirebiliyordum. O siteyi bilen var mi?
  • Berbatti berbat. baslangic cok iyi umutlanmistim ama sonra olaylar cok basit ve aceleye getirilmis. ayrica muzikleri hic begenmedim 6/10 puanlik film

epic soundtrack yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Aralık 2017; 0:15:9 >
  • -Lanaya- kullanıcısına yanıt
    getcomics.info diye bir site kullanıyorum. haftalık ya da tek tek indirebiliyorsun. indirilen format .cbr şeklinde. onun için ayrıuygulamalar kullanabilirsin. android ya da windows store dan bulabilirsin.
  • Whedon filmi adam etmeye çalışmış hala burada "Snyder süperrr Whedon kim yağğğ" diye ağlayanlar var.

• Zack başarısız olduğu için Wheldon getirilmiş. Başarılı olsa zaten başkası getirilmez.

DC'nin; Marvel karşısında zafer kazanmaya ihtiyacı var. Yoksa bu çizgi romanlarına da yansır. Birilerini bulacaklar. Bu dün Wheldon olur yarın başkası olur.

MoS ,WW filmleri başarılıydı. SS filmi de fena değildi. Bir tek Bvs filminde bir sıkıntı vardı ki senaryo ile alakalıydı. Kötü yanı BvS en önemli filmleri olarak duyurulmuştu sıkıntı oradan kaynaklandı. Deadpool, Galaksinin koruyucuları eğlenceli filmlerdi, fakat bunlar marvelin yan kahramanlarıydı. Bu filmler başarı kazanıp DC'nin en büyük iki kahramanının filmi yeterli ilgiyi görmeyince Dc'nin karizmasıyla oynandı.

O yüzden en azından bir tane karakterde zafer kazanmaları gerekiyor ki moralleri yerine gelsin. Bunun için sağlam bir Batman filmi(Joker'li) veya WW filmi iş görür sanki. ki Amber Head sayesinde

Shazam pek başarı kazanacak bir karakter değil sinemada bana öyle geliyor. Aquaman belki Amber'ın çekiciliği sayesinde iş görebilir.

DC'nin en büyük zaferi Gal Gadot oldu. Ben tanımıyordum kendisini bu sayede tanıdım. WW rolüne oturdu. artık WW onla tanınıyor dünyada. Batman'deki sıkıntıda çok başarılı Batman karakterleri var eskiden gelen. Onlarla kıyaslama oluyor. Dc ya Ben Affleck'i bu role oturtacak düzeyde filmler hazırlayacak ya da Batman'in yeni yüzü olacak bir aktör seçecek. Bugün Demir adam denilince Robert Downey Jr , Wonder Woman denilince Gal Gadot geliyorsa Batman denilince de şu anda oynayan kişinin akla gelmesi gerekir bana göre. Başarının yolu böyle oluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delton -- 6 Aralık 2017; 21:13:34 >

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.