Teğmen
30 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi günler. Dünden beri kombi ateşleme yapıp sönüyor ve ısıtmıyor. Ayrcıa ocağı açtığım zaman alev kendiliğinden küçülüp tekrar büyüyor. Bu özellikle 2-3 tane gözü aynı anda açtığımda daha belirgin oluyor. Sanki eve gelen doğalgazın basıncı düşmüş gibi. Sebebi ne olabilir ?

İyi günler.
Öncelikle 1000 tl bütçem var 500gb veya olursa 1Tb lık ssd almak istiyorum. Anakartım Msi z97 Gaming 5. SSd lerden pek anlamıyorum. Sizce M2 mi normal ssd mi almalıyım ayrıca hangi modeli ?
Bursa-Edirne arası otobüste seyahat eden 80 yaşında yaşlı bir kadınım. Bindiğim otobüste bir veletle bir keko arasında kavga çıktı. Zaten otobüs bileti fiyatları pahalı birde bu kekoları mı çekeceğim.
Mf3 te 11.477 oldum. Geçen sene 11.468 kapatmış Trakya. Artan kontenjan nedeniyle gelir mi sizce ?
Mf3 sıralamam 11.477 sizce bu tercihlerden hangisi tutar ?

Arkadaşlar tercihte Çanakkale Onsekiz Mart ve Trakya tıp yazmayı düşünüyorum. Sizce bunlardan biri gelir mi ? Bunlardan biri olmazsa mezuna kalmaya değer mi ?
Tr 34 6
Sos 26 10
Mat 33 3
Fen 36 4

ilk 15k gelir mi sizce gerçekçi şekilde değerlendirirsek.
Öncelikle herkese iyi akşamlar.
Son 1 aydır kafamı çok kurcalıyor bu konu geceleri rahat uyuyamıyorum. Yaklaşık bir aydır dersane + günde ortalama 7 saat ders çalışıyorum.
Temelim iyi sayılır ve ygs denemelerinde 120 net civarı yapıyorum. Tıp benim en büyük hedefim. Sizce kazanabilirmyim lütfen objektif olarak cevap verin.

Şimdiden herkese teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim 2 maustan birini alicam oyun olarak lol ve battlefield oynuyorum hangisi daha iyi bir şeçim olur birde yanına mausepad önerirmisiniz son olarak internet üzerinden alıcağım için bir tek gameekstra var orada ininal kart geçiyormu şimdiden teşekkürler

Edit:g502 ve razer goliathus speed edition sipariş edildi herkese teşekkürler
merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi msi gtx770 2 gb karta sahibim ve overclock yapmak istiyorum daha önce hiç oc yapmadım gerkeli programlarla beraber anlatırsanız sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
VW Golf 1.5 TSİ
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
ford
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 6 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 340
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.073 (Bu ay: 229)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 319 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.