Şimdi Ara

Justice League (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Tanrıların güç seviyesi ile ilgili bir sorum olacak.

Bu evrende tanrılar gerçekten bu kadar ezik mi? Zeus dediğin adamın koca orduyla zar zor yendiği steppenwolf'u Superman'in hiç zorlanmadan yenmesi nasıl bir mantık? Bu dünyada tanrı seviyesinde olan birisi krypton gezegeninde ki normal insanla eşdeğer mi yani?

Kriptonlular sarı güneş altında çok güçlü oluyorlar. Kendi gezegenlerindeki kızıl güneş altında normal insan gibiler. Her kriptonlu sarı güneş altında Superman kadar güçlü mü sorusu ise değişir. Superman yıllar boyunca sarı güneş radyasyonuna maruz kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neticeye bakarsak dediğim gibi o zaman? Bence Tanrı seviyesi üst noktadır. Dolayısıyla yenilmesinin mantıklı bir sebebi olamaz. Ama burada bayağı ayağa düşmüş seviye.
  • quote:

Neticeye bakarsak dediğim gibi o zaman? Bence Tanrı seviyesi üst noktadır. Dolayısıyla yenilmesinin mantıklı bir sebebi olamaz. Ama burada bayağı ayağa düşmüş seviye.

Tanrı var tanrı var şimdi. Adam tanrı diye herkese tek atacak değil. Her gelene tanrı dedikleri için arada güç seviyesi de oluyor tabi. Ayrıca kurgu eserlerde çoğu zaman tanrılar kendilerinden alt seviye varlıklar tarafından öldürülüyor

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Zeus'dan bahsediyorum. Ondan güçlü tanrı yok diye biliyorum. En azından yunan mitolojisinde. Saçma tarafı kendisinin yarattığı veya kendisinden daha düşük varlıklar tarafından öldürülmeleri zaten. Bunun mantıklı bir yolu yok. Ama buna rağmen hala kullanmaya devam ediyorlar bunu. Mantıklı bir şekilde yedirtenler de var en azından bunlar gibi yapsalar bari. Misal Dr Strange, Fullmetal Alchemist gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 23 Kasım 2017; 12:12:8 >
  • quote:

Zeus'dan bahsediyorum. Ondan güçlü tanrı yok diye biliyorum. En azından yunan mitolojisinde. Saçma tarafı kendisinin yarattığı veya kendisinden daha düşük varlıklar tarafından öldürülmeleri zaten. Bunun mantıklı bir yolu yok. Ama buna rağmen hala kullanmaya devam ediyorlar bunu. Mantıklı bir şekilde yedirtenler de var en azından bunlar gibi yapsalar bari. Misal Dr Strange, Fullmetal Alchemist gibi.

Çizgi romanlarda lafta tanrı genelde hepsi ÇR evrenine kıyasla da sinemada Zeus daha güçsüz gösterilmiş olabilir tabii, o kısmı tam bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 23 Kasım 2017; 12:20:49 >

• O zaman çizgi romanlarda sorun var genel olarak.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Öyle gibi

• Aynı soru işareti diğer kahramanlar için geçerli hala. Diğer karakterler muhtemelen sonraki filmde power up alırlar. Superman'in durumu power up'ı erkenden almasıydı bana göre.
  • https://www.youtube.com/watch?v=wfLOt5P6nSk

Giriş sahnesi ve bu müzik baya iyiydi .

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Diger karakterler solo filmde guclenecekler zaten olay bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Whedon çekilmesini istediği ama Ezra Miller ve Gal Gadot'un istemediği malum sahne dublörlerle çekilmiş. Böyle saçma salak bir sahne için sete gelmek istememişler.

İyi de yapmışlar. Keşke Zack'in çektiği versiyonu izleseydik perdede.
  • Valla diyaloglar vs çok boş beleşti. Nerde BvS deki o anlam dolu diyaloglar nerde buradaki bomboş altında hiç bi anlam yatmayan diyaloglar. Sırf birileri filmi anlayacak kapasiteye sahip değil diye resmen çocuk filmi yapmışlar.

Bu tarz film istesem gider Marvel filmlerini izlerim zaten bu nedir ya.

• Justice League

• Superman için gitmiştim, ondanda gayet zevkimi alarak geri geldim benim için yeterli sahneleri vardı Superman'in tam beklediğim gibiydi
  • quote:

Whedon çekilmesini istediği ama Ezra Miller ve Gal Gadot'un istemediği malum sahne dublörlerle çekilmiş. Böyle saçma salak bir sahne için sete gelmek istememişler.

Hangi sahneden bahsediyoruz

• O kadar gereksiz bir sahneydi ki unutmuşum

• quote:

Justice League

Brunch deyince kaç kişinin aklına döner mevzusu geldi Avengers'ta geyiği yapılan sahne Whedon'a bıraksalar JL'de de olacakmış

Valla benim aklima geldi, oralara varmadi iyi ki is

• quote:

Tanrıların güç seviyesi ile ilgili bir sorum olacak.

Bu evrende tanrılar gerçekten bu kadar ezik mi? Zeus dediğin adamın koca orduyla zar zor yendiği steppenwolf'u Superman'in hiç zorlanmadan yenmesi nasıl bir mantık? Bu dünyada tanrı seviyesinde olan birisi krypton gezegeninde ki normal insanla eşdeğer mi yani?

Zeus nerede yenmiş Steppenwolf'u ? Filmin neresinde açıkladılar olayı ?

• quote:

Bahsettiğinizi anladım şimdi filmde villain tırt denmesinin en büyük nedeni o geçmişte yaşanan efsanevi savaş sahnesi olabilir. Amazonlar, Atlantisliler, İnsanlar var üstüne Zeus, Ares(ismi geçiyor o da olabilir) birkaç tane daha tanrı yanında yeşil fenerler anca Steppenwolf'u alt ederken Superman tek attı hatta dalga geçti vurmadı dodgeladı. Burada sorun Superman'in güçlü gösterilmesi değil efsane bir savaş yaratalım diye düşünüp ortalama bir villain aşırı güçlü gösterilmiş. Ayrıca Superman sivilleri kurtarmaya gittiğinde Diana ve Arthur da birlikte çalışarak Steppenwolf'a karşı bir süreliğine üstün gelmişlerdi.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Zeus + bir kaç tanrı + tüm insanlar + amazonlar + atlantisliler zar zor yendi Steppenwolf'u.

Edit: Wonder Woman Batman'e anlatırken geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 23 Kasım 2017; 18:5:36 >
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.