Şimdi Ara

Justice League (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jedi39

quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

quote:

quote:

sinemaya gitmedim nete temşiz çekim düşmüş izledim İYİKİ GİTMEMİŞİM DEDİM

tamam reis sakin ol. duruşun jl severleri ürkütüyor

aga o karakterlerin alayı teker teker marvel da ki infinity war filmine rakip çıkaracak geçmişi var çizgi dünyasında adamlar alayını çoban salatası yapmış üstüne millet after creditte DARKSEİD beklerken hiç kimse gözükmüyor dahası zebil dünya sahne kesilmiş deniyor
    süpermanin dönüşü saçma sapan olmuş (bana göre) ayrıca steppenwolf çok çabuk yenildi
    , superman flashdan hızlı olamaz

hepsinden öte birde bu DC VE MARVEL filmlerinde bazı karakterlere ilah yakıştırması yapılması gerçekten beni sinirlendiriyor adamlar tam Allahsız bugünden itibaren bıraktım bu filmleri izlemeyi bu resmen sapıklıkdır küfürdür her neyse bunlar benim görüşüm
    bi tezeke benzemiyor film

yalniz bu flash, aquaman, cyborg daha cok yeniler. Guclerinin farkinda bile degiller. Yoksa tabiki supermanle ayni hizda olamaz. Ben filmde olanlara hic sasirmadim. Boyle takima anca boyle dusman yakisirdi zaten. Bosver takma hic.

Nasıl aynı hızda olamaz 5 kere berabere kaldılar çizgi romanda.

Fi tarihinden çizgi romanlarda anca. Ciddi ciddi Superman'in Flash ile aynı hızda olduğunu iddia etmiyorsundur umarım. Koymazsak olmaz:

Justice League

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeterince özetliyor.

Justice League

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 22 Kasım 2017; 21:12:2 >
  • Son credit i bekliyorum gelince detaylı yazarım ama kısaca çok beğendim filmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

quote:

quote:

quote:

quote:

sinemaya gitmedim nete temşiz çekim düşmüş izledim İYİKİ GİTMEMİŞİM DEDİM

tamam reis sakin ol. duruşun jl severleri ürkütüyor

aga o karakterlerin alayı teker teker marvel da ki infinity war filmine rakip çıkaracak geçmişi var çizgi dünyasında adamlar alayını çoban salatası yapmış üstüne millet after creditte DARKSEİD beklerken hiç kimse gözükmüyor dahası zebil dünya sahne kesilmiş deniyor
    süpermanin dönüşü saçma sapan olmuş (bana göre) ayrıca steppenwolf çok çabuk yenildi
    , superman flashdan hızlı olamaz

hepsinden öte birde bu DC VE MARVEL filmlerinde bazı karakterlere ilah yakıştırması yapılması gerçekten beni sinirlendiriyor adamlar tam Allahsız bugünden itibaren bıraktım bu filmleri izlemeyi bu resmen sapıklıkdır küfürdür her neyse bunlar benim görüşüm
    bi tezeke benzemiyor film

yalniz bu flash, aquaman, cyborg daha cok yeniler. Guclerinin farkinda bile degiller. Yoksa tabiki supermanle ayni hizda olamaz. Ben filmde olanlara hic sasirmadim. Boyle takima anca boyle dusman yakisirdi zaten. Bosver takma hic.

Nasıl aynı hızda olamaz 5 kere berabere kaldılar çizgi romanda.

Fi tarihinden çizgi romanlarda anca. Ciddi ciddi Superman'in Flash ile aynı hızda olduğunu iddia etmiyorsundur umarım. Koymazsak olmaz:

Justice League

Bana fi tarihinden kalma diyorsunuz sizin koyduğunuz 2009 yapımı Flash Rebirth #3 . Buyurun 2011 yapımı Superman #709

Justice League

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 22 Kasım 2017; 22:0:28 >

• Filmden yeni geldim ve filmi beğendim.

BvS ve WonderWoman'ı da seven birisiydim ve BvS'nin ciddi havasını bozmalarından endişe duyuyordum. Evet BvS kadar ciddi değildi ama çocukça da değildi. Dünyanın sonu geliyor kan şiddet görmek isteriz ama nerede?

Fragmanlardan sonra Cyborg ve Aquaman için biraz endişelenmiştim. Biraz sırıtıyorlar gibi gelmişti açıkçası.

Cyborg

Kesinlikle beni yanılttı. Oyuncu iyi oynamış, rolleri güzeldi, CGI'sında da bir terslik yoktu bence. 3D gözlük kararttığı için detayları görememiş olabilirim gerçi ama bence sırıtmıyordu.

Aquaman

Ne desem bilemedim. Verilen roller çok kötüydü. Adam akıllı diyaloğu yoktu. Savaş belki biraz daha okyanus veya deniz kenarında olsaymış daha iyi olabilirdi ama karada sudan çıkmış balık gibiydi haliyle. Umarım devam filminde biraz daha yüklenirler karaktere.

Flash

İyi zaten diyecek pek bir şey yok. Diyalogları falan da eğlenceli ve güzeldi.

Wonder Woman

Diyecek söz yok harika.

Batman

Batman'in bir insan olduğu gerçeği çok güzel yansıtılıyor BvS ve bu filmde. Ama artık Batman'in kendi dişine göre birileriyle dövüşmesini özledim diyebilirim. Solo filminde umarım bunu görürüz.

Superman

Ben ÇR okuyan birisi değilim. Ama bu nedir arkadaş böyle aşırı güçlü olmadı mı şuan ki hali? Hoşuma gitti açıkçası özellikle ilk çıktığı sahne çok güzeldi. Önceden de böyleydi fakat bizimkilerle arasında ki güç farkı ciddi manada arttı gibi geldi bana.

SteppenWolf

BvS de görünen halini aşırı beğenmiştim ama sonradan öğrendim ki asıl hali o değilmiş. Bu yüzden biraz üzülsem de gel gelelim filmde bu karakterin gücünü tam olarak anlayamadım. Dünyadaki bütün güçlere kafa tutmuş bir karakter. Hatta tanrılarda vardı sanırım aralarında. Ama gel gelelim Superman karşısında çok ezik kaldı ve dövüş çok kısa sürdü dolayısıyla. Biraz daha fazla bir şey bekliyordum ama beklentimin altında kaldı. Umarım Darkseid konusunda da benzer durumlar olmaz.

Toparlayacak olursak film bir kere kısaydı o yüzden uzun versiyonunun daha güzel olacağını düşünüyorum. Özellikle son kısımları oldu bittiye getirilmiş. Tıpkı Wonder Woman filmi gibi.
    Bunun haricinde ekip güzeldi. Bir tek Aquaman'i beğenmedim rollerinden dolayı. Atmosfer, müzikler başarılıydı. Oyuncular, konu eh işte.

WW'nin hatırına 8/10.

• Filmi bugün izleyebildim yada izlemeye çalıştım diyim. kayseri cinemaximumda salona girdim koltuğum ıslaktı boş yerlere geçtim sonra herkesin koltuğunun ıslak olduğunu gördüm böyle bir şey ilk defa başıma geldi rezillik altıma ceket koyup izledim ilk yarıdan sonra gittim yetkili ile konuştum telafi amaçlı özel bir bilet verdiler tekrar gelip izlemem için salondaki bir kaç kişide aldı sonra dedilerki telafi biletini alanlar ikinci yarıya giremez, bazıları çıktı bazıları ben izleyeceğim altımda leğen var diyip bileti almadı. Böyle şey olurmu ben gittim girdim filme zaten ikinci yarıya geç kaldım en heyecanlı tünel sahnesinde müdür yanıma gelmiş bileti aldınız filme neden girdiniz diyor... Filmimi izlicem onunlamı konuşucam çıldırdım siz dalgamı geçiyorsunuz ben vaktimi ayarlamışmışım gelmişim benim tekrar gelmem bir haftamı alır ikinci yarı için 1 hafta beklenirmi pantolon ıslak salon buz gibi içerisi leş gibi nem kokuyor birde onların hatası yüzünden filmimi ertelicem bir şey diyemedi en kısa zamanda tekrar gidicem özür bileti ile ama olan oldu ikinci yarıda konuşmaktan filme odaklanamadım. Tebrik ederim cinemaximum başkası olsa parasınıda alırdı özür biletinide çok ayıp yaptıkları birde ikinci yarıya girmek için özür biletini almayanlar vardı oraya 20 TL vermişiz ıslak koltukta mı izleyeceğiz hakkınızı arayın arkadaşlar hiç bir halt yapamazlar klima sorunu koltuk vs hepsini şikayet edin tekrar izleyin. En kısa sürede forum cinemaximum'a gidicem bir daha gitmem aynı yere rezillik.

İncelemede yazamam odaklanamadım filme ama güzeldi artıları fazla. Tekrar izlediğimde detaylı anlatırım.

• Gimli Bronzebeard kullanıcısına yanıt
    Artık koltuklara ne yaptılarsa ıslatıp yıkamak zorunda kalmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 23 Kasım 2017; 10:24:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk olarak şununla başlayayım. Konudaki trollere cevap yazmayın, direkt bloklayın gitsin. Özellikle burada bir tane Iron Man avatarlı eleman var her sayfa gelip aynı şeyleri yazıp gidiyor. Kendisine geçen gün hafiften sitem tarzı bir mesaj yazmıştım baktım ertesi gün Üyeye Hakaretten 4 gün banı çakmışlar. Buranın trolleri ne kadar koruyan bir kurum olduğunu unutmuşum. Kısacası DEĞMEZ. Bloklayın gitsin.

Filme gelirsek, herşeyden biraz ama hepsinden çok az olmuş bana göre. Şöyle ki,

- Filmin hakkı en az 150 dakika civarıymış, film güzel başlıyor ama savaş sahneleri biraz kısa kalmış.

- Superman'in uyandığı sahne kanımca Zack'in versiyonunda daha epicti. Superman bütün League'i dövüp sonra ne yaptım diyip kaçmaya başlıyordu, Barry'de peşinden gidiyordu.(Fragmanlarda vardı hafiften bu.)
    - Batman Solo Batman filmine selam çakarcasına bir başlangıç yaptı. Tüyler diken diken oldu. İnanılmaz bir film olur eğer Affleck bir haltlar karıştırmazsa.
    - CGI'da öyle aman aman bir sorun yoktu. Sadece Henry'nin silinmiş bıyıkları sorunluydu. Geçen Reddit'te filmin efektlerinde çalışan birisi mesaj attı. Mission Impossible yapımcısına "Henry bıyıkları kessin, sonra Digital olarak sizin filmde eklensin faturası neyse bize yollayın" denmiş ama Paramount kabul etmemiş. Bıyığı silmekle çıplak yüze bıyık yapmak arasında inanılmaz bir fark var diyor.
    - Justice League animasyonları izleyenler aslında ekibin komiklik durumunun gayet yerinde olduğunu göreceklerdir. Zack güzel film yapıyor ama çok donuk oluyor o kadar karanlığa ihtiyaç yok JL filminde.
    - Batman'in ezildiğini söyleyenler olmuş. Arkadaşlar Batman hazırlıksız olduğunda bu evrendeki çoğu güce sahip karakterle baş edemez, bu maalesef bir gerçek. BvS'de nasıl hazırlık yaptığını, hazırlık yaptığı halde nasıl kaybetmeye yaklaştığını hatırlayın. Ayrıca JL:War animasyonunda da Darkseid işgalinde Batman hep arka planda kalıyor çünkü Parademon'lar güçlü yaratıklar. Diğerleri 10'ar 20'şer götürürken Batman 2-3 tanesinde zorlanıyordu. Burada Superman kalkıp Batman'i kenara paçavra gibi attığında hiç gocunmadım. WonderWoman ile olan kafa atmaları falan enfesti. O sahne tamamen Superman'in gücünü göstermek için çekilmiş zaten.
    - Steppenwolf idare eder bir kötüydü. İnsanlar çok tırt diyorlar çünkü ekran zamanı bayağı az. Halbuki şöyle bir 3-5 dakika Zeus tarafından yenildiğinde sürgüne yollandığı görüntüler olsaydı daha oturaklı olurdu. O yüzden zaten Dünya'yı fethedip kendini affettirmek istiyor.(Darkseid'a karşı) Steppenwolf takımı zorlar ama Superman için çerezlik bir Villain. Superman Darkseid kalibresinde çünkü.
    - Flash enfes olmuş çok beğendim. Özellikle acıları çocuğu TV Flash'ından sonra ilaç gibi geldi. Hal Jordan geldiğinde ikisini izlemek inanılmaz olacak.

Ben filmi beğendim ama dediğim gibi biraz daha süresi uzun olmalıydı. Bazı şeyler hafif havada kalmış o yüzden 8/10 veriyorum ben.

DC için evrene reset atmak çok kolay, önlerinde Flashpoint gibi bir hikaye var, onu koysalar çok rahat istedikleri karakteri değişebilirler. Ben Affleck istemiyorsa Hollywood'da Batman rolüne zıplayacak tonla adam var. Çok da umurumda olmaz açıkçası.(Her ne kadar Epic bir Batman/Bruce Wayne işi çıkardıysa da.)

• Konuyla hiç alakası yok ama atasım geldi,küçüklüğümden bir foto buldum benim sırada hep bu semboller vardı

O zamanlar sadece animasyonlar vardı şimdi koskoca sinema evreni kuruldu vay bee

Justice League

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 23 Kasım 2017; 1:19:20 >

• Bence iz bırakacak bir film olmamış ama izlemesi oldukça keyifliydi. Minimal atmosferini, kamera açılarını ve bazı sahneleri çok başarılı buldum fakat bu eşsiz orijinal çekimler tüm filme yayılarak bir konsept film yaratmak için daha fazla olmalılardı, tabii bu benim şahsi beklentimdi, o yüzden filmi standart buldum, senaryoda ve senaryonun işlenmesinde de herhangi bir çarpıcılık göremediğim için.

Aquaman'in kırbaca oturup doğruları söylediği kısma kahkaha attım ya

• Filmi pek beğenmedim. Superman nedeniyle hikaye böyle olmalıydı ama canavar ve sinek adamların yerine başka karakterler olsaydı film çok farklı olabilirdi. Benzer film olarak thor ragnarok u izlesmiştim geçen hafta, ondan çok keyif almıştım.

• Ağır silahı getirdi ya daha ne yapsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 23 Kasım 2017; 9:1:6 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

O sahne ölümden daha çok geri çağrılma gibi geldi bana. Bence ayarı Darkseid verecek ona.

• Beyler aklima geldi BvS sonunda Supermanin tabutunda kamera kapanmadan toprak yukselmeye baslamisti. Sonra direk onu atlayip motherboxla dirilttiler. Cope mi attilar o olayi ?

• Kesinlikle git. Eleştirilere kulak asma. Bana göre BvS'den kesinlikle daha iyi.

• Yalnız orada bir şey dikkatimi çekti. Doğruluk kemendi Aquaman'e işledi ama Superman'e işlemedi. Orada Superman'in kendi iradesiyle kendine geldiğini çok iyi yansıtmışlar.
  • Orçun Wayne kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güç ve hız aynı şeyler değildir. Çok güçlü olmak çok hızlı olmak anlamına gelmez. Superman de Flash'tan sonraki en hızlı varlıktır.
  • Tanrıların güç seviyesi ile ilgili bir sorum olacak.

Bu evrende tanrılar gerçekten bu kadar ezik mi? Zeus dediğin adamın koca orduyla zar zor yendiği steppenwolf'u Superman'in hiç zorlanmadan yenmesi nasıl bir mantık? Bu dünyada tanrı seviyesinde olan birisi krypton gezegeninde ki normal insanla eşdeğer mi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineHakim

Beyler aklima geldi BvS sonunda Supermanin tabutunda kamera kapanmadan toprak yukselmeye baslamisti. Sonra direk onu atlayip motherboxla dirilttiler. Cope mi attilar o olayi ?

Evet
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Superman adamdır.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.