Şimdi Ara

JUST ENGLISH HAKKINDA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
5
Favori
79.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kursların sadece ve sadece para odaklı olup olmadığını anlamak istiyorsanız birazda verdikleri hediyelere bakmak lazım diye düşünüyorum.

Kursa üye olana tablet veriliyor!!! Ne bu ilköğretimmi? ingilizce öğrenmek için tablet şartımı var??

Bunun yerine Yurtdışında eğitime devam kampanyaları yapanlar var yada ne bileyim ingilizceye dair bir oyun bir program hediye etseler anlarım.Hatta tabletide içinde dil programı ile beraber verseler paha biçilmez olur.

Ama al kursu al tableti çok saçma geliyor.belkide pazarlama şirketim olduğu için bunlar dikkatimi çekiyor ama biz bu taktikleri ürün satarken kullanıyoruz bu şekilde eğitim hizmetlerini kullanırken yapılması sadece pazarlama şirketi olduğunu gösteriyor...
  • Merhaba arkadaşlar Just Englist Mecidiyeköy şubesinden 10 aylık 3kur aldım ilk 3ay gittim akşamları iş çıkışı gidiyordum
    vardiyasız çalıştığım için sorun olmuyordu. Şu an iş değişikliğinden dolayı dondurmak zorunda kaldım. yani hala 2400tl civarında 2kurluk hakkım mevcut
    eğer düşünen arkadaşlar varsa iletişime geçebilir sadece mecidiyeköy olarak düşünmeyin herhangi bir just english şubesinde başlayabilirsiniz
    Kart Borcum Olduğu için uygun fiyata bırakıcam boşa fazla para vermeyin.
    Telefonum / 533 725 63 18
    E-mail / gungordrms@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laplace66 -- 26 Ekim 2014; 22:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

Arkadaşlar ben just english kursuna başlamak istiyorum.Sıfırdan ingilizceye başlıyacam.Önce set alıp elementary düzeyine kendim öğrenip sonramı kursa başlasam diye düşünüyorum.Siz ne dersiniz? Deneyimli arkadaşlardan yardıma ihtiyacım var.

hocam naptiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten 2400 gibi paraları bu kurslara veriyor musunuz?Sonuçta grup eğitimi degil mi bu sınıfta 1 günde en fazla 12.-20 dk size konuşma sırası gelebilir.Bana pek mantıklı gelmiyor.Yurtdışına çıkmalı ya da burda özel ders almalısınız.Bu kurslara kısa süre için grammer öğrenmek için gidilebilir.Ama ondada ückağıt var.Yurtdışında 3 ayda öğreneceğiniz grammer konularını burda 9 ayda öğretiyorlar.
  • arkadaşlar selam,
    giden arkadaşlardan güncel bilgi alabilirmiyim ? kurs nasıl hoca kalitesi ? bilgilendirirseniz harika olur.
  • Gittiğim birtakım İngilizce kurslarında oluşan hüsran ve yaptığım uzun araştırmalar

sonucunda Just English’le tanıştım. Hayatımda keşke ve iyi dediğim şeylerden biri haline

geldi Just. Keşke hiç başka bir İngilizce kursuna gitmeden Just English’e gelseydim ve her ne

kadar zaman kaybetmiş olsam da iyi ki gelmişim.
  • Kuzenim Kadıköy’deki Just English İngilizce kursuna gidiyor, anlata anlata bitiremiyor gerek hocaları gerek diğer çalışanları gerek derslerin ne kadar zevkli geçtiğini.Okuldaki derslerini kırmak için elinden geleni yapan kuzenimin İngilizce kursuna koşarak gitmesi benim de ilgimi uyandırdı. Ben de kayıt olmayı düşünüyorum.
  • Just englishden uzak durun abi. Eğer ısrarla başlamak istiyorum derseniz de memnuniyetle kursu devredebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bugün yeni üye oldum gerçi üyeliğim vardı donanım haberde fakat şifre kullanıcı adımı unuttum mail falandaattım yardımcı olan yok hatta aramama ramen :))

herneyse asıl konumuz dil kursu ..

arkadaşlar birbirimizi kandırmaya gerek yok bu dil kursları resmen ticaret hane gibi çalışıyor , hele hele just englısh ticaret hanenin birincisi , haklarını yemek te istemiyorum eğitimleri iyi olabilir fakat kayıt olduğum günden kur başlama tarihine kadar yaşadıklarım nedeniyle iptal işlemini gerçekleştirmek zorunda kaldım resmen dil kursu beni dil eğitiminden soğuttu , birde bunca maduriyetin üzerine eğitim almadığım just englısh 'e % 10 ödemek zorunda kaldım yani anlayacağınız gelirken öptü onu anladım ama giderken neden öptüler hala anlayamadım , şaka değil gerçek benim tavsiyem herne kurs olursa olsun sözleşmenizi çok iyi okuyun ve anlayın , göz ucuyla göz geçirdiğiniz sözleşmeyi problem sonrası gözünüze sokuyolar, birde just englıs çalışanları görünüşü sizi aldatmasın sonuçta insan yalan bilgi vermekten çekinmezler burda yazdıklarımın eksiği var fazlası yok, dediğim gibi eğitimi hakkında bilgim yok fakat kurum olarak ticaret hane , çalışanlarının hepsi aynı kişiliğe sahip değildir ama bize denk gelen yalancının tekiydi yani giderseniz kadiköy / istanbul şübesine öperler parasal olarak

• tuning_vw T kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben just eng. kursunda deneyımlıyım mart 2015 ten bu zamana kdr ama hıcte anladılgı kdar ıyı bır kurum degl kımse oğretmenlerıne toz kondrmuyor sıkayt edıyrsn vs ama yapmaz cok sasrdk dıyorlar sozlesmemıde ıptal edemıyorm anlayacagınız bosa para verıyoruz. 2+1 dyerekten vs sıze 1 kuru 1500 tl ye satan bıryer daha ıyı bır egıtım almak ıcn arastr cıddı soyluyorum ben ve snıf arkdslarımzz memnun degıl. kımse bu hataya dusmesın. evet oğretmenler sbh burda oglen bakırkyde vs gbı yer degsrıebılıyorlar. ben hataya dustum. genel olarak ıstısna hocalar harıcınde egıtm verenler bıle ıyı degıl. ben sevmedım sız bılırsınız ama ıyı arastrmadan gıtmeyın derım.
  • mekan147 M kullanıcısına yanıt
    gercekten dedgınız gıbı eksıgı var dedıklerınızın ben hala oğrencısyım ve cook pısmanım. sozlesme ıptal edemıyorum ve bosu bosuna para vermemek ıcın gıdıyorum. oğrencı onlar ıcın para oyle bakyorlar. ödemenız bı gun gecıksın aranıyrsunuz ama kımse memnun musunuz dıye aramıyor. dedgm gıbı sıkayet edıp snf degıstırmek ıstedıgınızde bıle engellerle karsılasıyrsunuz. her turlu opuyrlar sız sız olun baska kurslrı da arastrn
  • emrekar1989 E kullanıcısına yanıt
    kadıkoy dekı bazı hocaların metını bende duydum bana uzak oldgndan gıdemıyorum elbette just adı altnda calısan ve ogrencıyı anlamayan bır suru hocalar dolu. gıdeceksnz hangı hca dusucek bunu bılerek gıdın snra pısman olmayın.
  • Bence kayıt olmadan önce just değiil herne kurs olursa olsun sözleşmesinin alıp incelemek ve başladığınız kura hangi öğretmen girecek tabi öğretmen tavsiyesi aldıysanız onun eğitim vereceği kura başlamak ,elinizden geliyosa sözleşmeye madde dahil etmeniz:))

arkadaşlar dil kursu olarak düşünmeyin , ticaret hane en küçük sizden kaynaklı eksikliği kullanma kabiliyetine sahipler bunu göz önünden ayırmayın ,onlar senelik ödemelerle öğrencilerden daha çok meşgül insanlar (eğitimcilerini tenzih ederim )fakat yorumlarda okuduğum kadarıyla bazı eğitimcilerin ego sorunu çok fazla bireğitimcide ego sorunu varsa ondan alabileceğiniz hiçbirşey yoktur emin olun ,iyi para veriyoruz arkadaşlar o paraya karşılık olarak iyi araştırın kurs + öğretmeni sonradan pişmanlık işe yaramıyor
  • beyler mecidiyeköyde ingilizce kursuna gideceğim hangisini öneriyorsunuz ? yazışmaları okudum ama bi mütabakata varılamamış kafam karıştı.
  • Arkadaşlar Mecidiyeköy Just English'e gidiyorum Cevahir'i geçtikten sonra Lcwaikikinin olduğu binada şu an pre-intermediate'a gidiyorum ama samimi olarak size şunu söyleyebilirim ne öğrendiysem evde kendim çalışarak öğrendim internette gerekli kaynaklar var,gramer kitapları var yararlanılacak bir sürü kitap var kesinlikle just english'i kötülemiyorum çok iyi olduğunu söyleyemem ama kötü de değil hocalar fena sayılmaz kursun size en büyük katkısı speaking olayı olur gramer olarak ne yazık ki pek bişey kattığı söylenemez daha önceden de söylediğim gibi evde kendim öğrendim gramer konularının birçoğunu özellikle şu oxford yayınlarının headway kitabı tam bir fiyasko oradan ilerleniyor sürekli kitaba bağlı kalınarak gidiliyor tamam bir yere kadar gidin ama kitap öğrenciyi belli bir yerden sonra sıkıyor ve benim okuduğum sınıfta birçok derste insanlar üfleyip püflüyor bir süre sonra. Sosyalleşme anlamında ise şunu söyleyebilirim sınıfımız yaklaşık 13-14 kişi ama bırakanlar oldu,okulu,işi dolayısıyla gelemeyenler oldu max 8-10 kişi oluyoruz derslerde ben pek herşeye salak salak gülen bir insan olmadığım için kimseyle samimiyet kurma ihtiyacına girmedim mizah anlayışları baya düşük bunun da konuyla ne alakası varsa gerçiama en azından benim gittiğim şubede insanlar sıcakkanlı genelde neredeyse hiç serseri tipli,insanları rahatsız eden insan görmedim diyebilirim.Sosyal bir insansanız yeni arkadaşlar edinebilirsiniz kolaylıkla ama tekrar söylüyorum amacınız cidden öğrenmek ise kursa falan gitmek yerine ( zaten çalışıyorsanız kafanız dolu olarak gidersiniz kursa) duolingo,lingualeo tarzı sitelerde takılın,gramer kitapları alın,kelime kartları alın daha çok yararını görürsünüz.Neyse fazla uzattım kafasına bir soru takılan olursa hiç çekinmeden sorabilir.

• tuning_vw T kullanıcısına yanıt
    KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM. HOCALARININ ÇOĞUNUN YDS DERSİ VERME YETKİSİ YOK AYRICA KURSLA ALAKALI PROBLEM YAŞADIĞINIZDA KESİNLİKLE ÇÖZÜM GETİRMEZLER SİZDE SÜREKLİ EĞİTİMİNİZİ DONDURMAK ZORUNDA KALIRSINIZ. AYRICA SÜREKLİ HOCA DEĞİŞİR. VE SİZE VAAD EDİLEN 13-15 KİŞİLİK SINIFLAR YOK GENELDE 20 VE ÜZERİDİR. VE DERS MATERYALLERİ DE SÜREKLİ BOZUKTUR. AYRICA VERECEĞİNİZ PARA SADECE EĞİTİM İÇİN. DERS KİTAPLARINIZI KENDİNİZ TEMİN ETMEK DURUMUNDA KALIRSINIZ.
  • bakırköy justinenglish 2+1 ing kurs + iş ingilizce daha önce başlanmadı kursa 3200 den 1750 devir edicem vardiyalı iş dolayısıyla 05534687453
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYIKÇIOĞLU74

KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM. HOCALARININ ÇOĞUNUN YDS DERSİ VERME YETKİSİ YOK AYRICA KURSLA ALAKALI PROBLEM YAŞADIĞINIZDA KESİNLİKLE ÇÖZÜM GETİRMEZLER SİZDE SÜREKLİ EĞİTİMİNİZİ DONDURMAK ZORUNDA KALIRSINIZ. AYRICA SÜREKLİ HOCA DEĞİŞİR. VE SİZE VAAD EDİLEN 13-15 KİŞİLİK SINIFLAR YOK GENELDE 20 VE ÜZERİDİR. VE DERS MATERYALLERİ DE SÜREKLİ BOZUKTUR. AYRICA VERECEĞİNİZ PARA SADECE EĞİTİM İÇİN. DERS KİTAPLARINIZI KENDİNİZ TEMİN ETMEK DURUMUNDA KALIRSINIZ.

Açıkcası bence yanılıyorsun , Şahsen mecidiyeköy şubesine gidiyorum ve herhangi bir problemimde hemen ilgileniyorlar ve 3 aydır kursuma devam ediyorum hoca değişimide yaşamadım ve evet 13-15 vaad ediyorlar 14 olmuyorda 16 oluyor ve bence buda bir sorun değil
    bence sen justenglish yerine farklı yere gidiyorsun

• tyktyl T kullanıcısına yanıt
    Şahsen 3 aydır gidiyorum ve bir sıkıntım olmadı ama yinede merak ettim, Acaba neden uzak duralım yanlış anlamayın öğrenmek amaçlı soruyorum?
  • Bence şu yok o kötü yok bu kötü diyenlere dikkat edin hani sırf buraya kötü bir şey yazmak için hesap açmışlar,Onların açıkcası Justenglish e gittiklerini sanmıyorum bile bence sizde bir düşünün 3 aydır gidiyorum ve bir sıkıntım yok ama tabi araştırmak gerekiyor ben size tavsiye ederim ama sizin kendinizinde araştırması gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.