Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.096
Cevap
99
Favori
760.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan_efe

bu aracın hitap etmek istediği kullanıcı kitlesine bakarak 2. el satışında manuel zor satılır, eğer manuelini alıcaksan daha da fiyatını düşür, bu fiyat bence yüksek, sende satarken zorlanırsın çünkü.

Ben olsam otomatik tercih ederdim, otomatik olarak alıcaksan da fiyat ile ilgili birşey diyemiyorum 2023 model aynı km'de ilanda gördüm senin ilana baktıktan sonra 50.000 tl fark vardı fiyatında...

karar, zevk senin, hayırlısı olsun şimdiden...

Haklısınız. Yukarıdaki linkte bulunan gri otomatik juke 1.010'a düşüyor, aracı inceledim, gayet temiz ve kondisyonu çok iyi. Km'si 32 binde, istediğimden bir tık yüksek. Siz ne dersiniz? Diğer soru işareti de dct şanzıman bana sorun yaratır mı? Bu konu hakkında görüşleriniz nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kcanalp14 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2024 makyajsız versiyon için o fiyatı verdiler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nofear4835 N kullanıcısına yanıt

dct şanzıman bende ilk defa kullanıyorum. 7.000 km ve sıfır araç tecrübem var o nedenle ben sana ne desem eksik veya taraflı olur,

fiyat konusunda ise hocam sen 975 desen vermezse kendi bilir, piyasa durgun, juke bir clio gibi piyasa arabası değil, sen alacaksan iş fiyata kaldı ise gerisi senin pazarlık kabiliyetine kalıyor al yanına bir kayserili git :)

Şaka bir yana, hayırlısı olsun inş.

• Bence de otomatik tercih edilebilir,sehir içinde gayet rahat bir kullanım sunuyor,sadece arabanın huyuna biraz alısmak gerekiyor,ilk kalkısta biraz atak bir arac,bence autohold buna biraz sebeb oluyor,biraz sportif duruslu bir arac,koltukların tasarımı,surus karakteri,suspansiyon sertliği ile o hava verilmis keyifli bir surusu var,1.0 olmasına ragmen tatmin ediyor,yukarıda da dendigi gibi juke piyasa arabası degil,satısı yavas olabilir,ama artıları fazla olan bir arac bence,dikkat cekici ve farklı bir tasarım,kullanımı rahat,ben ailem ile birlikte cok rahat bir sekilde seyahat ediyorum,bagajı litre olarak buyuk gozukuyor ama aslında o kadar buyuk degil,guvenlik ozelliklerinin neredeyse tamamı standart olarak geliyor bu cok buyuk bir artı ,ve aracta kendinizi guvende hissediyorsunuz,bende ilk basta biraz suphe ile yaklasmıstım,butceme gore captur,tiggo 7,duster,austral,mg hs vs o klasmandaki tum araclara baktım,bana gore juke australdan sonra en iyisi idi,bence bu fiyat aralıgında alınabilecek en iyi araclardan bir tanesi,bizi sadece satarken biraz yoracagını dusunuyorum onun harici cok severek kullanacagınız bir arac

• Dct konusunu atlamışım,ıslak,cift kavrama bir sistem,arastırdıgımda dsg gibi sorunlu olmadıgını ogrendim,bayi ve tanıdıklarıma sordum,vag grubunda calısan bir akrabam bile bizdekiler gibi degil hiç dusunme sıkıntı yaratmaz demişti,hatta onlardan ikinci el tiguan yada t-rock almayı dusundugumde bosver demişti

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Makyajlı kasa için mi ?

• KaaPTaaNY K kullanıcısına yanıt
    Bi yakınım için telefonla sormuştum. Juke a hakim değilim. 2024 dedi sadece

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa gelmeden satmak icin indirmis olabilirler,veya bayi guzel bir indirim yapmıs olabilir,bir de bir ara nakit alıma 100.000 tl indirim kampanyaları vardı nissanın o fiyatta olabilir ,ama guzel inmişler

• Bence internet satis fiyatina bakmayin. Zira suan bayilerde stoklar sisik. 2024 Qashqai sormustum. 1700 e kadar indiler. Internet fiyat listesinin oldukca alti yani piyasa suan. Gidip bayide pazarlik yapmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Arkadaşlar kardeşime araba bakıyorum temiz bir 2012 juke var otomatik benzinli.25 bin km de sadece 5.000 hasar kaydı var tanıdıgım bıldıgım bır araba.Piyasa ederi nedir acaba skypack

• Klima gazı doldurtum , 500 gr 850 tl aldılar sorun çözüldü.

• volkan_efe kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba dct sanzuman mi yoksa cvt mi jukeler

• ftihvrol41 F kullanıcısına yanıt
    F 16 kasalar dct

• KaaPTaaNY K kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim hocam

• ftihvrol41 F kullanıcısına yanıt

bende 2023 var,  7 vitesli, çift kavramalı şanzıman, DCT

• 2012 civarında otomatik juke tavsiye edermisiniz kronik sorunu şanzıman sıkıntısı varmı veya km sınırı ne olmalı birde paket sıralaması nedir acaba

• Black Edition (12)
    • Platinum (12)
    • Platinum Premium Pack (12)
    • Sky Pack (15)
    • Special Edition (14)
    • Tekna (14)
    • Visia (15)

sıralama bu şekildemi

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.