Şimdi Ara

juıced ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yokmu bunu oynıyan eden 2gb oyun nfs underground 2 görünümünde arabalar mevcut grafikler dahada iyi gibi geldi bana

• açıkcası benim çok hoşuma gitti hasar modellemeri güzel özellikle garage da hasarlı arabayı gordunmu için gidiyo
  • Oyunun tam adı ''juiced'' mi?
  • evet yeni cıktı
  • muhteşem denecek bir oyund değil ama güzel
  • Ben 2. demosunu oynadım
    1)Arabayı mümkün değil toplayamıyosun.
    2)Dönüşler çok mal araç birden bire dönüyor.
    3)Grafikler pek güzel değil.
    4)Kesinlikle bir imalat hatası bu oyun
  • tüm sitelerde hoodlum versiyonu var yüklesem mi diye hala düşünüyorum bi karar veremedim az da değil ki boyutu?
  • grafikler ve sesler nfs u2 ye göre çok daha kötü bence ama müzikleri ve modifiye seçenekleri iyi gibi duruyo...
  • walla merlinin kazanındaki incelemede çok sistem gereksinimi istio bide kötü falan diolardı
  • Beklenenin altinda
    6.8 aldi Gamespot da
    NFSu2 ye 7.2 vermislerdi.

NFS kadar iyi degil
    ama digerlerinden iyi (SRS vs)
  • nfsu2 ye 7.2 veren yer bunada 6.8 veriolarsa gayet iyi demektir gibi sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rãmîrêz ®

nfsu2 ye 7.2 veren yer bunada 6.8 veriolarsa gayet iyi demektir gibi sanki

+1 Ben de bugün aldım ama daha oynayamadım
  • bu oyun nfs underground 1/2 hiç dinlemez hepsini solda sıfır bırakır.. yaw bi nfs dir gidiyor.. tamam oyun güzel kötü deyil ama muhteşem bişe deyilki.??! juiced i geçen sene bekliyordum.. bişeler oldu çıkmadı anlayamadım??! muhteşem ss leri vardı.. oyunu aldım.. dahada muhteşem olduğunu farkrttim.. normalde geçen sene çıkacaktı eğer çıksaydı zaten ortalığı yıkıp geçerdi çünkü o zamanlar underground 1 oynuyorduk daha underground2 çıkmamıştı.... kuşkusuz bu oyun çıksaydı bomba etkisi yaratırdı ??!! oyunda herşey lisanslı ve underground dan kat ve kat fazla mofifiye seçeneği var.. hatta milyonlarca denebilir.. hala seçeneklerin sonunu göremedim.. seçenek üstüne seçenek açılıyor??! yok yok!!! nfs u 2 nin en dikkat çeken eksileri sabah olmaması, aracın hasar almaması ..vb bi çok sorun bu oyunda yok.. oyun tam anlamıyla undergroundun kötü yanlarını düzeltmiş ve üstüne yenilik eklemiş.. nfs oynayanlar kontrollere zor alışabilirler.. hatta ben şuan kafayı yiyiyorum.. ama uzun bi cebelleşmenin ardından dönüşlerin mantığını anladım.. bu mantık anlatılmaz yaşanır.. sizde uğraşın öğrenince dönüşler çok zewkli gerçekçi dönüyor....oyun tek kelime muhteşem.. eksisi değişik araç kontrolü; nfs ye alışmış olanlar zorlanablir..

sonuç oyun iiyi güzel ama nfs juiced falan hepsi boş.. benim favorim değişmedi.. hala migh nigt club3 ün pc ye çıkmasını bekliyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.