Şimdi Ara

Joker | DC Comics (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Risen_

Hocam bu kanal tamamen fan made teaser trailer yapma üzerine kurulu. Bu da fan made.
    Oha ciddi mi?

Bende diyorum bu niye kopuk kopuk, niye boyle yapmislar diyorum, bir de 3 gun once dusmus milyon izlenmis falan buyuk tongaya dusmusum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Oha ciddi mi?

Bende diyorum bu niye kopuk kopuk, niye boyle yapmislar diyorum, bir de 3 gun once dusmus milyon izlenmis falan buyuk tongaya dusmusum

Alıntıları Göster
    Valla bilmesem bende gerçek sanardım. Adamlarda kaliteli yapmış hiç fan yapımına benzemiyor

• Şunu artık kabullenin, iş senaryoya bakıyor çoğu zaman. Nolan ikinci filmde Batman değil de Joker üzerine bir film oluşturdu.

• .

(
    )

• Joker | DC Comics
    teaser trailer yarın gösterilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 2 Nisan 2019; 18:42:21 >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Süper. Öyle böyle beklemiyorum. Kendimden geçmiş durumdayim

• Süper olacak süper! Joaquin Phoenix'in müthiş oyunculuğu zaten bir yana; senaryonun dram ve gerilim ağırlıklı olması ve özellikle kamera açıları bana Nolan'ın tarzını hatırlattı.

• Çok sert bir film geliyor hani öyle bizi cok gaza getirmeyecek ama jokeri daha derinlemesine isleyecekler . Fragmanda heyecanlanmadim fazla biraz gerilim ve dram tadi aldim.

• Harika görünüyor
  • Tek bir şey sonun başlangıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman beni heyecanlandırdı kaliteli bir iş geliyor
  • Güzel bir psikoloji, dram karışımı film geliyor sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun devam filmi olacak mı ?

Fragman harika.
  • Sinematik evrenle alakası var mı bu filmin? Bağımsız sanırım bu film değil mi?
  • Fragman güzel kendini ciddiye alan bir havası var.Tek sıkıntısı temposu olacak hissindeyim ama tempoyu güzel ayarlarlar, olayları akışında güzel anlatırlarsa iyi bir film olacaktır.
  • Noir film havası var çok iyi duruyor.
  • Fragmana bakarsak film on numara olmuş gibi duruyor. Ayrıca karakter The Dark Knight'daki Joker'e benzetilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Nisan 2019; 22:25:37 >
  • V for Vendetta'nın psikopat versiyonu olacak gibi. Ayrıca Joaquin Phoenix gözümde tüm zamanların en iyi oyuncularından. Umarım hakkını yemezler.
  • Oh be sonunda Joker'e benzeyen birisi gelmiş. Önce ki Joker neydi öyle öğğkk.

Dark Knight Joker'ine benzemiş hak veriyorum. Umarım fragmanda kötü yerleri gösterip filmde süper bir yükseliş yapar. Batman olmadanda tadı çıkmıyor gerçi. Dark Knight izleyesi geliyor insanın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.