Şimdi Ara

Joker | DC Comics (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 8 Ekim 2018; 16:45:38 >

• Joker | DC Comics
  • goruntuler gelmeye devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 22 Ekim 2018; 13:7:32 >
  • Filmin senaryosunun sızdırıldığı söyleniyor..

http://www.saklikumanda.com/joker-filminin-senaryosu-sizdirildi/

Güzel gibi duruyor senaryo spoiler olabilir dikkat arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler belki kara cahil diyeceksiniz ama Joker vs Thomas Wayne ne alaka ?

Joker'in ezeli düşmanı Batman yani Bruce Wayne değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Beyler belki kara cahil diyeceksiniz ama Joker vs Thomas Wayne ne alaka ?

Joker'in ezeli düşmanı Batman yani Bruce Wayne değil mi ?
    Thomas Wayne'i Joker öldürmüş diye bir rivayet var. Ama; Joker'in Orijininde böyle bir durum yok. Batman, Joker'den önce vardı. Hatta, Joker Batman'den korktuğu için kimyasal bir maddenin içine düşüyor ve Batman'den nefret etmeye başlıyordu. Bu durumda Joker'in Thomas Wayne ile bir alakası olmaması gerekiyor. Ama,sadece bu film bazında Thomas Wayne'i öldürmüş olabilir. Keza, Dc evreninde 3 tane farklı Joker olduğu ortaya çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Thomas Wayne'i Joker öldürmüş diye bir rivayet var. Ama; Joker'in Orijininde böyle bir durum yok. Batman, Joker'den önce vardı. Hatta, Joker Batman'den korktuğu için kimyasal bir maddenin içine düşüyor ve Batman'den nefret etmeye başlıyordu. Bu durumda Joker'in Thomas Wayne ile bir alakası olmaması gerekiyor. Ama,sadece bu film bazında Thomas Wayne'i öldürmüş olabilir. Keza, Dc evreninde 3 tane farklı Joker olduğu ortaya çıktı.

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim Joker'in bakın ismi bile yok joker olma hikayesi

bi grup soyguncu fabrikayı soymak için jokeri ikna ederler jokerin kafasına kırmızı bi bişi geçirirler fabrikayı soyarken batman gelir kötü adamları yakalar. Joker Batman'dan kaçarken kimyasal bir atık olan kuyu mu diyim ne diyim artık içine düşer dışarı çıktığında dudakları kırmızı yüzü beyaz saçı yeşil olmuştur. Ondan sonra Joker oldu diye biliyorum.

• film neden buraya ya da bu şekilde bağlanmasın ki bence hoş olur
  • Gotham isimli bir fragman izledim. Bu filmle alakası varmı, veya Batman filmiyle?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DC'nin en güzel yanı bir sürü paralel evreni olması. Yani şimdiye kadarki tüm Batman'ler farkı evrenlerde olabilir. Bu da öyle olabilir. Bir evrende Lex Luthor ve Joker Justice League'in kurucuları Superman falan ise karşılarındaki kötüler mesela.
  • Umarım filmin sonunda Joker, dünyayı yok etmeye çalışan Rash Al Gul'un belini kırıp iyilik yapmaya çalışan bir insan olarak karşımıza çıkmaz.

Ayrıca filme ayırılan 55 m dolar bütçe bana Dedpool'un ilk filmini anımsattı, Warner Kardolar "Ulan fox'a bak ne para bastı keşkem bizim de olsa" diyip bu filme girişmiş olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Benim bildiğim Joker'in bakın ismi bile yok joker olma hikayesi

bi grup soyguncu fabrikayı soymak için jokeri ikna ederler jokerin kafasına kırmızı bi bişi geçirirler fabrikayı soyarken batman gelir kötü adamları yakalar. Joker Batman'dan kaçarken kimyasal bir atık olan kuyu mu diyim ne diyim artık içine düşer dışarı çıktığında dudakları kırmızı yüzü beyaz saçı yeşil olmuştur. Ondan sonra Joker oldu diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Joker bu filmde Thomas Wayne zamanında yaşıyor ve Bruce daha çocuk. Normalde senin dediğin Killing Joke. Orada Joker oluştuğunda Batman vardı. Ama, Dc bu filmin ana evrenden farklı olacağını duyurdu. Bu nedenle Joker'in orijini olmayacak. 3 farklı Joker kavramından yola çıkarak, ilk Joker olacağını düşünüyorum ben.

• Film ile ilgili bir tahminim var "ya Batman kötüyse" teorisi üzerinden gidecekler, böylece ana evrene bağlı olmasına gerek kalmayacak.
  • JOKER DC'nin belkide en köklü karakterlerinden ama nedense filmi saklayamıyorlar ..arkadaş MARVELI örnek alamadın gitti WB
  • Tolgasm kullanıcısına yanıt
    Mission impossible izliyorum sandım bi an dalmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

JOKER DC'nin belkide en köklü karakterlerinden ama nedense filmi saklayamıyorlar ..arkadaş MARVELI örnek alamadın gitti WB
    Hocam infinity war daha çok studyolarda cgi lar, green screen ler ile çekilen bir film. Ancak bu film farklı olacak, film gerçek caddelerde çekiliyor hatta geçenlerde metroyu uzun süre işgal ettikleri için sıkıntı yaşamışlardır hukuki olarak açıkçası filmin böyle olmasıda benim hoşuma gidiyor.

• Yeni Joker'in gulusu diyorlar, potansiyel spoiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 27 Şubat 2019; 22:50:31 >
  • Bu niye paylasilmamis burda, youtubeda gormesem haberim olmayacak. Bir sarki traileri nasil etkiliyor ya, resmen berbat etmis beklentimi dusurdu filme karsi.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kanal tamamen fan made teaser trailer yapma üzerine kurulu. Bu da fan made.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.