Şimdi Ara

Joker | DC Comics (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyaj çok iyi. Yüze çok iyi oturmuş. Bakarken gözlerden akan delilik gözüküyor. Jared Letodaki gibi değil. Onda daha çok Borderlands kapak fotoğrafı havası vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer'a baktığımızda Joker oluşu ve henüz tam anlamıyla psikopat bir suçlu haline dönmediği halini görüyoruz. Psikopatlaşma sürecini falan çok merak ediyorum. O yoldan çıkış sürecini Phoenix gibi bir aktörden izlemek müthiş keyifli olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 6 Nisan 2019; 23:55:37 >
  • Bu filmi heyecanla bekliyorum. Fragman gayet güzeldi, heyecanımı daha da arttırdı diyebilirim.
  • Fragman çok iyi olmuş . Joaquin Phoenix gerçekten Joker rolüne çok yakışmış.

• fragmanı izledim bu kadar boş beleş bir film olamaz. Heath Ledger dan sonra bence kimse joker rolüne girmeye cesaret etmemeli bu kadar net. kaldı ki Joaquin Phoenix in joker rolünün altından kalkması mümkün değil. ha illa biri oynamak zorundaysa bence American Horror Story nin 4.sezonunda Finn Wittrock gayet başarılı bir psikopat rolündeydi, Heath Ledger kadar olmasa da bir nebze joker tadı verirdi diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oroborus

Karakterleri bi filme toplayıp rezil etmekten sıkıldılar galiba. tek tek içine edelim diyolar.
    Fragmanı görünce fikrin değişti mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vampyrotheutis

fragmanı izledim bu kadar boş beleş bir film olamaz. Heath Ledger dan sonra bence kimse joker rolüne girmeye cesaret etmemeli bu kadar net. kaldı ki Joaquin Phoenix in joker rolünün altından kalkması mümkün değil. ha illa biri oynamak zorundaysa bence American Horror Story nin 4.sezonunda Finn Wittrock gayet başarılı bir psikopat rolündeydi, Heath Ledger kadar olmasa da bir nebze joker tadı verirdi diye düşünüyorum..
    Bence fazla ön yargılısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

İlk gif çok önemli bir detay olabilir karakter ile ilgili fragman gerçekten etkileyiciydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vampyrotheutis

fragmanı izledim bu kadar boş beleş bir film olamaz. Heath Ledger dan sonra bence kimse joker rolüne girmeye cesaret etmemeli bu kadar net. kaldı ki Joaquin Phoenix in joker rolünün altından kalkması mümkün değil. ha illa biri oynamak zorundaysa bence American Horror Story nin 4.sezonunda Finn Wittrock gayet başarılı bir psikopat rolündeydi, Heath Ledger kadar olmasa da bir nebze joker tadı verirdi diye düşünüyorum..
    Neden ille psikopat olması gerekiyor ki? Joker vs Batman maceralarını anlatmayacak bu film. Joker'in delirmeden önceki hayatını ve delirmesindeki süreci anlatacak. İlle heath ledger gibi psikopat görünüp işkence yapmasına gerek yok çünkü filmin olayı bu değil. Bence gayet de altından kalkacak bu karakterin. Jack Nickolson gibi efsane bi oyuncudan sonra sonra heath gibi tanınmayan, kendini fazla kanıtlayamamış birinin nasıl jokeri güzel oynayabileceği tartışıldı ama adam gayet güzel oynadı. Fragmandan gördüğüm kadarıyla bu adam da gayet kaliteli oynamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

İlk gif çok önemli bir detay olabilir karakter ile ilgili fragman gerçekten etkileyiciydi.

Alıntıları Göster
    Filmde muhtemelen annesinin ölümü, arthur'un yani jokerin kırılma noktası olacak. Bu kız da güvendiği ancak sonradan ona ihanet eden biri olabilir. Tahmin ettiğimiz üzere tek bir günde başına öyle kötü olaylar gelecek ki mental breakdown olayı yaşayacak karakter. Gerçi normal hayatı da fazlasıyla zor gibi görünüyor. Hayattan zevk almıyor, mutsuzken insanları güldürerek, onların alay malzemesi olarak para kazanıyor, muhtemelen de annesi hasta gibi. Evli değil, lüks bir hayatı yok, işini sevmiyor..

• iamburak kullanıcısına yanıt

Filmin olası konusu=Zengin ile fakir ayrımcılığı. Joker'in insan içine girmesiyle oluşumu. Önceden Joker asidin içine düşüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Filmin olası konusu=Zengin ile fakir ayrımcılığı. Joker'in insan içine girmesiyle oluşumu. Önceden Joker asidin içine düşüyordu.
    Zengin fakir ayrımından ziyade tüm insanların çıkarcı ve kötü olması işlenecek bence. Çünkü olay zengin fakir olayı kadar basit olsa Joker kötü karakter değil kahraman olurdu. Tam tersi bütün insanlardan intikam alırcasına bir şeyler yapmasının nedeni insanların tamamen kötü olması ve makam sahiplerinin isteğine göre hayatlarını şekillendirmesi. İnsanların bunu kabullenip onlara uyum sağlaması ve hayatlarını buna göre şekillendirmesi Joker'i delirtiyor. Batman: Dark Knight'ta da bunu dile getiren şeyler anlatıyordu hep.

Konusu diyerek yanlış yazdım konularından birisi olacak muhtemelen. Motivasyonlarından birisi en azından.
  • vampyrotheutis kullanıcısına yanıt
    Sen filmi yanlış anlamışsın.

Bu film Joker'in psikopatlık sürecinde olduğu ve Batman ile aksiyon dolu mücadelesini anlatmıyor. Bu film Joker'in ortaya çıkışını ve o psikopatlık evresine gelişini anlatacak. Büyük olasılıkla dram yönü ağır basacak bir film bizleri bekliyor.

Tim Burton'nın Joker'ine baktığın zaman psikopat ama mafya babası olan bir Joker görürsün. Nolan'nın evreninde ise psikopat ama anarşişt kimliğini üstlenmiş bir Joker görürsün. Monaghan'nın Jokeride aslında yine anarşi üzerine kurulu bir Joker'i sunar.

Phoenix'in canlandıracağı Joker karakteride fragmandan anladığımız kadarıyla anarşiyi benimseyen bir yapıda olacak.
  • Şarkının ve müziğin hastası oldum adeta. Resmen insana Joker'in duygularını yaşatıyor. Özellikle 1:25'ten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 13 Nisan 2019; 13:26:44 >
  • umarım güzel bir film olur
    Müziğin orjinali =

http://dhbr.co/bs42

• Film +18 olacak diyorlar sevindirici haber.

• Çoluk çocuk olmaması iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.