Şimdi Ara

John Wick: Chapter 2 (2017) | Keanu Reeves (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
5
Favori
13.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk filmi beğendim.İkinci film çikarsa izlerim.Keanu Reeves filmlerini sıkılmadan izleyebiliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de severim Keanu Reeves'i, ama her filmi için "sıkılmadan izleyebiliyorum" diyemiycem. Man of Tai Chi diye bir filmini izlemiştim. Tam bir hayalkırıklığı ve zaman kaybıydı benim için. Berbat ötesi.
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Olabilir.Ben bütün filmleri için demedim.İzlediklerim hayal kirikliga ugratmadi.Kaliteli bir aktör sonuçta.Man of Thai Chi filmini indirmistim silindi.Yeniden yükleyip 1-2 gün içinde izleyip burdan yorumlarim...

• John Wick sessiz ve derinden

John Wick: Chapter 2 (2017) | Keanu Reeves

Ünlü aktör Keanu Reeves, 'John Wick 2' filminin çekimlerine devam ediyor. Önceki gün Brookly Köprüsü'nde görüntülenen Reeves, senaryo gereği köpeğiyle birlikte köprüyü yürüyerek geçti. Tek bir kameranın kullanıldığı sahnede, birçok New Yorklu, Reeves'i ve çekim yapıldığını fark etmedi.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Bu sefer de bu köpeği mi vuracaklar

Man of Thai Chi filmini izledim.Filmin senaryosu ve hikayesi vasat,Başroldeki Tiger Chan denen arkadaşta Tip ve karizma 1 gram yok.Filmde anlatilan Thai Chi dövüş stili Klas ve teknikten uzak bir stil.Filmdeki Keanu hariç diger oyunculari berbat.Dövüş sahneleri dandik.Filmin sonunu bekledim Keanu -Tiger Chan kapışmasini Keanu chan le top gibi oynadi.Keanu öldürmek istemedi resmen ders verme peşindeydi.Keanu aduketle ölünce filmdeki tek iyi olabilecek sahnede çöp olmu$ oldu.Filmi izledikten sonra Keanu Reeves bu filmi niye çekmiş diye düşünüyorsunuz kendisine kötü adam ve sayko hareketler yaki$miş sadece.Adamin en kötü filmi.Onun hatrina son sahneye kadar izledim.Sonuç olarak çok zamani olanlar izleyebilir.İzlemesezseniz de pek birşey kaçırmamış olacaksınız...Vasatin altinda kalmiş bir film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 23 Aralık 2015; 1:41:35 >

• Demiştim ama
    Dedinde.Bende farkindaydim.Filmin konusunu okumuştum.Biliyorsun yeni nesil Çin li aksiyon yıldızı yok gibi birşey.Filmin ilk 10 dakikasi kendini belli etti.Başroldeki adam o kadar ofsayt ki direk kapatasın geliyor.Keanu ya saygimdan birde sana izleyecegim dedim diye sonuna kadar izledim.Hani belki son sahnede bir güzel sahne izlerim diyorsun onda da Aduket işi bitirdi.Keanu nun diğer izlemedigim filmlerini denk geldiginde izleyecegim ama oynadigi en kòtü film bu olsa gerek.Filmin berbat olmasi Keanu nun da kaliteli oyuncu olduğunu gerçeğini değiştirmiyor bence...

• Ben de John Wick gibi bir aksiyon filmi arıyordum. Ancak John Wick 2 bana aynı keyfi verir. Çok iyi oldu bunu seri yapmaları.
  • kesinlikle çok güzel bir filmdi gelmesi lazım. duygusal açıdan da çok iyiydi o yüzden ikincisi de aksiyon olarak umarım abartılmaz
  • üçleme olur bence
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz Keanu reyiz

• İlk filmi arkadaşlarla izlediğimizde herkes beğenmişti, beğenmeyen yoktu hatırladığım kadarıyla ve eğer filmin devamı gelirse yine beraber izleriz demiştik. Beklemedeyiz şuan...
  • Severim böyle filmleri. Tabii ki de heyecanla bekliyorum.
  • İlk filme neye göre vasat diyorsunuz ki? Gayet doyurucu bi aksiyon filmiydi. Piyasada ki aksiyon,intikam filmleri arasında ilk 3'e çok rahat girecek bi film. 2.filmide gayet iyi olacaktır eminim.

• Bol bol araba sahneleri görürüz umarım görsel ve müzik konusunda ilk filmden geride kalacağını düşünmüyorum.

•  John Wick: Chapter 2 (2017) | Keanu Reeves
  • İlk film beklentilerimin üstünde çıkmıştı. Umarım ilk filmin çizgisini bozmadan güzel bir hikayeyle bizi aksiyona doyururlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

John Wick: Chapter 2 (2017) | Keanu Reeves

2017'nin sonundami yaziyor o afişte yuh yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Hayır şubat ayında giriyor vizyona. Amerikada aylar öne yazılıyor az kaldı sayılır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.