Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny Fontaine

Arkadaşlar sağ göğüste çukurluk var. Bende kesi ile alındı, Lipo yapmadığını söyledi. Çukurluk oluştumu sizdede? Kaybolurmu bu zamanla ?

hayır kaybolmayacak. senin durumun da benimki ile aynı olmuş muhtemelen. ben ameliyat olalı nerdeyse 1 sene olacak ilk 3 ay düzelir düzelir dediler şimdi tekrar amelyiat etmemiz lazım. Fakat ameliyat dedikleri liposuction ile seni tekrar yaralayıp iyileştiricem derken daha kötü yapacaklar. Bence özel doktorlara git doğru düzgün sonuçlar iste.
  • rock4everb kullanıcısına yanıt
    genelleme yapıp insanlari yanlış yonlendirmeyin. Ben devlet hastanesinde ücretsiz ameliyat oldum ve çok memnunum sonuçtan. Benim gibi bu forumda yüzlerce insan var.

Özelde ameliyat olup memnun olmayan da çok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock4everb

konuya girip hiç birşey bilmeden saçma sapan yorum yapanlar olmuş. Ben bu ameliyatı şişli etfal devlet hastanesinde oldum ve inanılmaz pişmanım. Göğüslerimde hem asimetri mevcut hem de çok fazla doku alındığı bir çok doktor tarafından söylendi. eğer ben bu ameliyatı acıbadem hast. olsaydım % 50 indirim fırsatıyla 6 bin liraya olup ömür boyu kafam rahat olacaktı. Ama aptal gibi birilerini dinleyip gittim devlette oldum. sonuçlar çok bariz ortada. Sol göğsümde çok fazla bozulma var ve özelde olacağım ameliyatlar için ortalama en az 30 bin lira civarı rakamlar isteniyor. Mahkeme açma hakkım varsa hukuki olarak bu süreçte ilerleyip tamamen iyileşme kapsamında bütün giderlerin hastane tarafından karşılanmasını istiyorum ben. Siz siz olun bu tarz estetik konularda devlet hastanelerine güvenmeyin sakın ! yok o dr profmuş yok o iyiymiş. Alayı palavra ! adamlar ameliyattan sonra yüzünüze bile bakmıyor be !

Hocam geçmiş olsun. O kadar bıçak sırtı bir konu ki, özelde olup memnun olmayan da çok, aynı şekilde devlette olupta. Memnun olmak veya iyi doktor denk getirmek şans isteyen bir şey. Benim verebilecek param yoktu, gözümü kararttım devlete gittim. Memnun kaldım çok şükür. İlerde de umarım bu durum değişmez. Acaba son halini fotoğraf olarak paylaşabilir misin? Sadece doku mu alındı senden? lipo + doku alımı yapılmadı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir77 -- 16 Mart 2017; 15:8:23 >

• İstanbul'da ücretsiz ameliyat yapan devlet hastanesi var mı?
  • forward 1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam onceden boy kilo soylermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ang3l

Hocam onceden boy kilo soylermisiniz ?

172 73kg - 172 68 kg 2 kg kendim verdim diğeri yağ.

• Arkadaşlar pazartesi günü Elazığ Medical park hastanesinde plastik cerrahide laser liposuction yöntemiyle 2500 tlye oldum , 40 tl korse tuttu . Hem yağ hem meme dokusu çıkarıldı . Ameliyattan sonra 1 saat kadar normal bi ağrı oldu, ağrı kesiciyle o da kesildi , şu an korse takılı hafif bi morarma ve şişme var onlarda geçmeyecek gibi değil , herşeyimi kendim yapabiliyorum şu an hiçbir engel yok . 8inci sınıftan beri çekiyorum bu belayı , 24 yaşındayım şu an . Ve inanın çabuk 15 20 gün geçse de korsesiz memesiz gezebilsem diyorum :) Allah kimsenin başına vermesin

• Arkadaşlar ankarada yaşıyorum. Devlet hastanelerinde ücretsiz ameliyat olabilmenin yolu nedir? Bildiğiniz bir devlet hastanesi varmı Ankara veya İstanbulda ücretsiz yapabilen?
  • Arkadaslar 1nisanda jinekomasti ameliyati oldum liposaction yontemiyle ultrason sonucumda cok az meme dokusu kalan buyuk bolum yag dokusuydu.Atasehirde Prof.Dr.Cengiz Acikele ameliyat oldum.ameliyat sonrasi ne bir agri nede bir sizi oldu.bugunde bandajlarim cikti sonuc odem ve sivi olmasina ragmen bekledigimden cok cok iyi Allah hocamdan razi olsun kurtuldum kesinlikle tavsiye ederim.sorulariniz olursa istediginiz zaman bana mail atabilirsiniz.Allah hepinize sifa versin biranonce kurtulmaniz dilegiyle.ardagultekinn@gmail.com

• İzmir'de önerebileceğiniz hastane var mı arkadaşlar? bir de fiyatı ne kadar?
  • Merhaba;

2011 yılından beri aktif olarak sporla ugrasmaktayım.

Spora baslama sebebim çıkık göğüslerimdi.

Mart ortası Medical Park Bahçelievler hastanesi; Genel Cerrah Hüseyin Akyol a muayne oldum.

Ameliyat kararı verdi

31 Martta ameliyat oldum.

1 Nisan da Taburcu oldum. 3 gün dren takılı kaldı. 10 gün korse taktım. Bugün günlük hayatıma geri döndüm. 1 ay spor yasak. Onun dışında herşey normal.

Ameliyata gelinirse; çok memnunum. Her gün aynanın karsısında kendime bakıyorum. yeni araba alırsınız sürekli bakarsınız ya onun gibi.

Çok memnun kaldım.

Ameliyat ücreti herşey dahil 6.600 TL.
  • A380 kullanıcısına yanıt
    Karbohidratı hayatınız dan çıkarır yağ oranınızı %8 e düşürürseniz meme probleminiz kalmaz,ben adana da epc hastanesinde süleyman uslular a ameliyat oldum tamamen fiyaskoydu adam pişkin pişkin ameliyatı başarısız olunca kilo ver öyle gel dedi halbuki fazla deri kalmıştı adam kesi yapmayı beceremeyeceğini açık açık olmasa da dolaylı söyledi ben de zayıflamaya karar verdim karatay beslendim cardio antrenmanları ve ağırlık çalıştım meme filan kalmadı olan da kas :) çok pişmanım olduguma hem para kaybı hem de fiyasko olduğu için piskolojik tedavi almak zorunda kaldım neyse ki kısa süre de azim geldi de hayata döndüm şimdi profesyonel ateletizm ile uğrasıyorum beslenme programı vs yazıyorum
  • Arkadaşlar merhabalar. Forumda ki hemen hemen tüm yorumları okudum . Ben de bu sorundan muzdaribim yaşım 23 doktora gitmeyi düşünüyorum en kısa zamanda. Denizli de Özel Ege Hastahanesinde Tuğrul Çelebi diye bi doktor varmış. O doktordan ameliyat olan var mıdır ? Nasıl bir doktor uzman mıdır bu konularda?
  • 142 kilodan 106 kiloya düştüm ilk kilo ile ilgisi vardır diye düşünüyordum kilo verince küçülme oldu ama uçlar aynıydı dedim bide body yapalım belkim toparlar dedik 5 ay haftada 5 gün body çalıştım üst kısımları şişti uclar yine aynıydı. bana şu güzelliği oldu boyum 1.96 slim tişör giydiğimde sanki oralar kasmış gibi bir havası oldu. Yaz geliyor denize girerken hiç bir şey olmadığında belli olacağından bende ameliyat kararı aldım artık hayırlısıyla 21 nisanda Ankara tıpta genel cerraha ameliyat olacam.
  • Arkadaslar benim boy 182 ye kilo 104 acaba kilodan mi böyle diye düşünüyorum ama küçüklügümden beri var bende bu illet doktora gitmelimiyim ve gidince ne diyecem göğsüm büyük onun için mi geldim vs. Cekiniyorum da biraz yardimci olurmusunuz bu meret in büyüklüğü de bayagi var yani 4 cm var

• sameddtt S kullanıcısına yanıt
    Jinekomasti olabileceğinden şüpheleniyorum, muayene olmak istiyorum gibi diyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün plastik ve estetik e randevu almıştım devlet hastanesinden gittim ben daha demeden doktor ne için geldiğimi anladı ve 2 dkka muayene etti ameliyat edicek ama ilk ultrason ve araştırma hastanesine gidip rapor alman gerekli dedi ultrason tarihi 22 Mayıs ta çok uzun oldu can sıkıcı ve neyse ilk gidip rapor alacağım sonra ultrason sonrada ameliyat zor iş bunlar :( ayriyetten doktor bana 6 ay korse takarsin 3 4 saat ameliyat sürer filan dedi biraz ürpertti beni neyse 400 tl korse parası olur dedi bide

• sameddtt S kullanıcısına yanıt
    Hangi devlet hastanesine gittin?
  • Arkadaşlar herkezden kan tahlili de istiyorlar mış benden istemedi sadece ultrason istedi ultrason sonucunu götürdüğümdemi kan tahlili ni ister herkezden istiyorlar mış genelde yada dedi de benmi duymadım kan tahlili hemen yapıyorlar belki ondan istemedi isterse eger hemen kan verip sonucu alabiliyornuyuz

• Arkadaslar ben bi konuyu atlamışim devlet hastanesindeki doktor neden bana eğitim araştırma ya git dedi ordan rapor al dedi devlet hastanesi vermiyor mu rapor ve verirlerse ameliyat ordada olabilirsin dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sameddtt -- 26 Nisan 2017; 10:53:3 >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.