Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.019
Cevap
126
Favori
869.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam durumunuz nasıl benim 20 gün oldu ameliyat olalı aşırı sertlik ve şişlik var gecmeyecek diye endişeleniyor insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar o kadar uzun zamandır okuyorum ki bu konu hakkında, özel-devlet fark etmeksizin çökme olanı, çukurlaşma olanı, asimetri olanı gırla. Bilemiyorsunuz da ameliyat olmadan, doktor iyi midir kötü müdür. Zaman geçiyor jinekomasti gitmiyor haliyle. Bana şöyle izmir ya da istanbul'da "Şu doktora oldum mükemmeldi her aşamasından çok memnun kaldım" diye direkt yönlendirme yapabilecek birileri var mı? Çok abartılı olmamak kaydıyla bütçe de ayıracağım. Yeter ki iyi olsun, sonuçta hayatımızın sonuna kadar kalacak bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 26 Mayıs 2017; 19:48:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimaL.

quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

Beyler ankara'da bu işi yapan en iyi doktor kimdir özel hastanede yaptırmayı düşünüyorum , ankara'da yaptıranlardan öneri bekliyorum

araştırma yaptınız mı? ne kadar ücret istiyorlar? ben biraz araştırdım kaliteli özel hastaneler 6 bin liradan başlıyor.

Hangi hastanelerden fiyat aldınız acaba? Onkoloji hastanesi 3 bin tl diyor ama 2-3 ay sonrasına gün veriyorlar.

Bayındır,güven,medicana,memorial,liv,çankaya aldım. 5-11 bin arası fiyat verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: jhoxach

Arkadaşlar o kadar uzun zamandır okuyorum ki bu konu hakkında, özel-devlet fark etmeksizin çökme olanı, çukurlaşma olanı, asimetri olanı gırla. Bilemiyorsunuz da ameliyat olmadan, doktor iyi midir kötü müdür. Zaman geçiyor jinekomasti gitmiyor haliyle. Bana şöyle izmir ya da istanbul'da "Şu doktora oldum mükemmeldi her aşamasından çok memnun kaldım" diye direkt yönlendirme yapabilecek birileri var mı? Çok abartılı olmamak kaydıyla bütçe de ayıracağım. Yeter ki iyi olsun, sonuçta hayatımızın sonuna kadar kalacak bir şey

Aynen bende doğru düzgün bir doktor arıyorum.

Hacettepe de ersoy konaş

Medicana serhan tuncel

Bayındır hüseyin borman

En çok duyulanlar bunlar ama hangisi iyi bilmiyorum.

• A380 kullanıcısına yanıt
    İşin kötüsü burun estetiği gibi çok sık yapılan bir ameliyat olmadığından çok duyulan doktor da yok herkes farklı bir isim söylüyor. Böyle bi ortamda hepsi tecrübesiz olacakmış gibi gelmeye başladı :/ Bu arada bu doktorların hepsi ankara'da mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 27 Mayıs 2017; 13:21:52 >
  • quote:

İşin kötüsü burun estetiği gibi çok sık yapılan bir ameliyat olmadığından çok duyulan doktor da yok herkes farklı bir isim söylüyor. Böyle bi ortamda hepsi tecrübesiz olacakmış gibi gelmeye başladı :/ Bu arada bu doktorların hepsi ankara'da mı?

Evet hepsi ankarada. Koca ankarada bir tane doktor bulamadım.

• A380 kullanıcısına yanıt
    Umarım bulursun ya. Bana İstanbul ya da izmir'de lazım :/
  • Johnny Fontaine J kullanıcısına yanıt
    merhaba
    ameliyatı hangi hastanede oldun ve bahsettiğin çöküntü geçti mi öğprenebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardagultekin

Arkadaslar 1nisanda jinekomasti ameliyati oldum liposaction yontemiyle ultrason sonucumda cok az meme dokusu kalan buyuk bolum yag dokusuydu.Atasehirde Prof.Dr.Cengiz Acikele ameliyat oldum.ameliyat sonrasi ne bir agri nede bir sizi oldu.bugunde bandajlarim cikti sonuc odem ve sivi olmasina ragmen bekledigimden cok cok iyi Allah hocamdan razi olsun kurtuldum kesinlikle tavsiye ederim.sorulariniz olursa istediginiz zaman bana mail atabilirsiniz.Allah hepinize sifa versin biranonce kurtulmaniz dilegiyle.ardagultekinn@gmail.com

Merhaba,

Gecmis olsun suan durumunuz nasil?

Sormak istedigim birkac soru var;

1) ilk muayene ucretli mi, ne kadar?

2) operasyon ne kadar suruyor

3) forum genelinde yazildigi gibi yarim kesi mi yapiliyor ve ameliyat sonrasi o kesim izi belli oluyor mu ne kadar surede tamamen gececegi soyleniyor

4) bandaj ne kadar kaliyor, nne zaman dus alabiliyoruz, evde ne kadar kalip en erken ne zaman is/okul hayatina donebiliyoruz

5) genel olarak durumunuz ve gelismeler hakkinda bilgi verebilir misiniz

6) ucret hakkinda yaklasik bir tutar verebilir misiniz. Nakit mi kredi karti mi, taksit olabiliyor mu vb

Tekrar gecmis olsun, cevabiniz icin simdiden tesekkurler

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Muayene ucreti var evet bende liposuction oldugu icin kesi falan olmadi suan 2.ayim memnunum genel olarak ama hafif bi sislik veya gevsiklik var gibi hissediyorum sol tarafimda.1ay taktim korseyi korseyi cikardiktan sonra cok memnundum cikardiktan sonra sislik veya gevseme oldu gibi suan ara sira evdeyken kafama gore takiyorum.dumduz oyle tahta gibi olmadi zaten oyle istemiyordumda.ben 2.gun disari ciktim agri sizim olmadi cok az kollari kaldirirken ilk 2gun biraz hareketleniriz kisitlaniyor okadar.ucretde 7binlirayi buldu.bende iz nerdeyse yok gibi hic belli olmuyor sol tarafim tamamen kapandi sag tarafta cok az var anlasilmiyor ama.

Taksit kismini bilmiyorum ama oluyodur diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sameddtt

Bugün ameliyat oldum 9 da girdim 12.30 da çıkmışim çok uzun sürmüş nedense olayları anlatiyim ozaman yürüyerek ameliyat hane ye gittim doktorum resim çekti ve 2 çizim yaptı sedyeye uzandim baya tırstım ama belli etmiyorum gülüyorum filan sonunda belli ettim korktum ya dedim heyecan mı korku mu bilemiyorum onuda sonra kolumdan damar açtılar 2 dakika içinde bayilmisim başka şeylerde verdiler ama anestezi yi hissediyorsun yani böyle yanma ve karıncalanma hissi oluyor anında gidiyorsun gözümü odada açtım ben orda uyandırmıslar ama narkozdan dolayi hiç hatırlamıyorum ilk başlarda çok fena göğüs ağrısı oluyor bayagi bi serumu dayadılar ağrı filan kalmadı en acısı bunlar değil idrar sondasi takmışlar tuvalete kalkamam diye penisin içinden 10 cm bişey giriyor bu şey idrar ı alıp torbaya bırakıyor çıkartırken hemşire ellemedi kendimiz hallettik duydugum en büyük acılar dan biriydi bu bağırdım bunu babam çekerken. Neyse suan sadece drenler kaldı inşallah oda çıkarken ağrıtmaz memede dümdüz duruyor kanlı canlı görmedim daha kesi yöntemi ile oldum ameliyatı

Penisin içine sonda takmalarını bu ameliyatla alakasız buldum. Sanırım sizin ameliyatları karıştırmış olabilirler. Daha önce hiç kimse böyle bir işlemden bahsetmedi.

• Karıştırma filan yok birader ameliyat dan sonra 4 5 saat kalkamadim ayağa onu bildikleri için takmışlardir berbat bişey di

• Bugün İzmir Ekol a muayene oldum 5 milyar dedi.Geçen ay farklı bi klinik 3.750 demişti.Sanırım en son Uşak ta 3 liraya olacam ...
  • A.kaanalper kullanıcısına yanıt
    Bende sadece yağ dokusu olduğu halde kesi yöntemi ile ucretsiz yapıldı ameliyat yani bu dediginiz yanlış

• Devlet hastanesinde bu ameliyatı ücretsiz oldum arkadaşlar 3 gün önce oldum suan evdeyim 3 doktor 1 başhekim in imzasıyla bu iş oldu hemde bende meme dokusu bulunmuyor yazıyor du ultrason da sağolsun doktorum iyi biriydi çok ilgilendi ve yaptı ameliyatı yani denildiği gibi değilmiş hiçbir şey 2 gün dren takılı kaldı ameliyat 3.5 saat sürdü sonuç iyi gibi duruyor dümdüz böyle ama biraz yumuşak yani yağ kalmış gibi buda korse ile düzelir bence çok kafaya takmiyorum onu sorularınızı özelden cevaplarim

• Arkadaslar ameliyatdan sonra bana sargı yapılmadı atlet tipi korse almıştım direk onu giydirmis doktor bu atlet tipi korseler dahami iyi kullanan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sameddtt -- 3 Haziran 2017; 21:16:47 >
  • Beyler sırt üstü yatmaktan fena sırtım ağrıyor napcam yan yatsam zararı olurmu ameliyat yerine

• quote:

izmir in en iyisi ege uni. hastanesi - prof.dr yigit tiftikcioglu

• quote:

Orijinalden alıntı: Unfaithfull

quote:

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 24 Ağustos 2017; 11:31:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unfaithfull

quote:

unfaithfull sen bu doktora mı ameliyat oldun? fiyat olarak bir civar verebilir misin?

evet, 4civarı
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.