Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.923
Cevap
20
Favori
77.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 5-6 aydır öyle. Hiç göndermeyi gözüm kesmedi, tekrar gelmeme ihtimaline karşı.
  • Arkadaşlar yedek batarya almak istiyorum, alan arkadaşlar tavsiye verirse sevinirim.

Mesela şu alınabilir mi? Yorumlar iyi gibi.

Konpson 3400 mAh Yüksek kapasiteli JY S3/JY-S3 pil JIAYU için S3 pil ücretsiz kargo Takip numarası
    http://s.aliexpress.com/zmEvUJzE
    (from AliExpress Android)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 2 kullanıcısına yanıt
    Konpson genel anlamda iyi batarya uretiyor sadece bikac kez sisme gibi sorun olmus.onun haricinde performans olarak orjinalinden daha iyi olabilir.Ben yesillerden aldim orinal yaziyordu ama degilmis orjinalinden daha acik renkte ve sarj suresi olarak iki uc saat kadar daha az gidiyor.Fakat batarya sarj cihazi oldugu icin sekiz saatten fazla gitsin yetiyor benim icin.digerini de sarj edince hic sarjim bitmemis oluyor:)Aslinda basta birlesip 10lu alsak ve paylassak iyi olurdu.10 tanesini 40$ a gordum.ptt ile de 4 tlye adrese yollardik ama gecti artik sanki:)

• Yeşillerin orjinal olmadığını düşünüyordum bende.Az önce sipariş geçmiştim :)) 10 lu için fiyat düşük geldi, muadilin muadili olmasın o Birde batarya vs gümrükte bazen sorun olabiliyor sanırım. 10 tane olunca daha çok dikkat çekebilir.

• yilmazk1977 Y kullanıcısına yanıt
    Orjinal Samsung ise SmartSwitch programı ile yazılım kurtarma yapabilirsiniz.

• Beyler acil pil lazim istanbuldayim satan varsa bana ulasabilirse sevinirim

• Bir de telefonu bir arkadaşıma hediye edeceğim de en sorunsuz rom hangisidir onu kurup verelim çocuk uğraşmasın bilgi verebilirseniz sevinirim

• Arkadaslar elimde arizali jiayu s3 3gb ram var.toplam 2 batarya ve de harici sarj cihazi da mevcut.arizasinu tam olarak anlayamadim ama evde ceken telefon simdi cekmiyor.telefoncuya goturdum yapamadi.ekrani falan saglam.mecburiyetten hala cihazi kullaniyorum.yedek parca amacli veya ben tamir ederim diyen varsa tekliflere acigim.parca parca satis yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireattack -- 4 Temmuz 2016; 17:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireattack

Arkadaslar elimde arizali jiayu s3 3gb ram var.toplam 3 batarya ve de harici sarj cihazi da mevcut.arizasinu tam olarak anlayamadim ama evde ceken telefon simdi cekmiyor.telefoncuya goturdum yapamadi.ekrani falan saglam.mecburiyetten hala cihazi kullaniyorum.yedek parca amacli veya ben tamir ederim diyen varsa tekliflere acigim.parca parca satis yoktur

Benim pile ihtiyacim var hocam bana ayarlayabilir miyiz bir veya iki pil? Anten cizgilerinde veya aksaminda ariza vardir benim de bi tabletime ayni ariza olmustu hala duruyor cekmecemde. Ben istanbuldayim özelden yazarsaniz mutlu olurum.

• Arkadaşlar en sorunsuz rom hangisi, link atarsanız memnun olurum. Teşekkürler.

• arkadaslar bende 2gb olanından vardı zannedersem vırus gırdı telefona cunku habıre bırseyler ındırıyor.factroy reset yaptım duzelmedı hatta no sd card demeye basladı.simdi hıc bılmeyen bırısı olarak ne yapmam gerekır.burada yazılanları okudum ama sız bastan bır daha anlatın.ındırıp kurmam gereken programlar hangınler.hangı romu kuracagım.flash tool programıyla nasıl atacagım.baska telefonum yok sen beceremezsın yapma falan demeyın lutfen baska sansım yok sız soyleyeceksınız ben yapacagım ınsallah .
  • Arkadasslar benim tel sarj ederken aniden duruyor ve sarj etmemeye basliyor , orijinal batarya aldim ,orijinal sarj aldim ama fayda yok sizce neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: halilotomasyon

arkadaslar bende 2gb olanından vardı zannedersem vırus gırdı telefona cunku habıre bırseyler ındırıyor.factroy reset yaptım duzelmedı hatta no sd card demeye basladı.simdi hıc bılmeyen bırısı olarak ne yapmam gerekır.burada yazılanları okudum ama sız bastan bır daha anlatın.ındırıp kurmam gereken programlar hangınler.hangı romu kuracagım.flash tool programıyla nasıl atacagım.baska telefonum yok sen beceremezsın yapma falan demeyın lutfen baska sansım yok sız soyleyeceksınız ben yapacagım ınsallah .

aynı sorundan muzdaribim benmki de 2gb versiyon
  • halilotomasyon H kullanıcısına yanıt
    wipesini yaptığın halde virüs geçmediyse büyük ihtimal hafıza kartında da aynı virüsten olduğu içindir.İlk temizlemeye hafıza kartından başla.hafıza kartında önemli bişey varsa yedeğini antivirüs yüklü bir bilgisayara al.sonra hafıza kartını biçimlendir.sonra telefona yeni bir rom yükle ve hafıza kartını tak.sorunun büyük ihtimal çözülecektir.Sp flash tools ile yükleme yapmak için şu linkteki dosyaları indir:http://www.needrom.com/download/jiayu-s3-cm12-1-2/
    sp flash toolsun nasıl kullanılacağı sitelerde yazıyor bak öğren uygula bizahmet.Kendi işin için biraz emek vermekten çekinme.Sen işine uğraşmazsan kimse uğraşmaz.Ayrıca üslubunu da düzelt burası yardımlaşmaya dayalı bir forum.kimse senin hizmetcin değil.emredici konuşma.Rica etsen şimdiye on cevap gelirdi.Kimse üslubunu beğenmediği için yazmadı bilmem farkındamısın.
  • semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    şarj söketin bozulmuş olabilir veya romunda hata vardır.ilk bence rom at olmazsa söket arızasıdır.söketle bence hiç uğraşma harici batarya şarj aleti al bana dua edersin:)
  • tsk ederim yardimin icin, harici sarj isi biraz zor arka kapagi acip kapamak Bir tane sarj soketi siparis ettim bakalım, kendim takmayi düşünüyorum bakalim,

• jiayu s3 2 gb için batarya satan var mı ya da nerden alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

jiayu s3 2 gb için batarya satan var mı ya da nerden alabilir

Bu pili siparş verdim gelmek üzere.
    http://tr.aliexpress.com/item/100-New-2800mAh-EB-BG900BBC-Battery-for-Original-Samsung-GALAXY-S5-GT-i9600-SM-G900-i9605/32549808812.html?spm=2114.13010608.0.53.sJnYgk
    Daha önce orijinal pilini aldım bozuk çıktı.

• Arkadaşlar RC4 ün üstüne RC5 i TWRP ile kurmak için dosya var mı yoksa Flashtool ile mi kurmak zorundayız? Flashtool ile kurduğumuzda tamamen formatlanıyordu cihaz benim bildiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light_Velocity

Arkadaşlar RC4 ün üstüne RC5 i TWRP ile kurmak için dosya var mı yoksa Flashtool ile mi kurmak zorundayız? Flashtool ile kurduğumuzda tamamen formatlanıyordu cihaz benim bildiğim

dogrudan rc5'i sp flash tool ile atabileceginiz bir dosyada vardi. sanirim needrom'daydi ama tam hatirlamiyorum

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.