Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.924
Cevap
20
Favori
77.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada RC5 rom yükledim. Şarj dolma süresi uzadı. RC 2 bu konuda daha iyidi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Bu arada RC5 rom yükledim. Şarj dolma süresi uzadı. RC 2 bu konuda daha iyidi :(

hızlı şarjı açman gerekiyor önce, ayarlar/ misc menüsünden fast charge ayarları var.. 1700mA'e getirebilirsin. tabi kullandığın şarj cihazı da 2A.lik şarj cihazı olmalı
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce de bahsetmiştim. telefonu çift sim kart ile kullananlar için RC5'de resimde görüldüğü gibi telefon veya mesaja basınca sürekli "varsayılan hesap seçimi" ni soruyor. ayarlardan falan da kapanmıyor demiştim. başka arkadaşlar da aynı sorundan şikayet etmişlerdi. çözümü olmayan bir sorundu, şimdi bu sorunun kalıcı çözümünü paylaşıyorum.

Telefona Xposed kurun ve sonra "Heads Up Notification" modülünü kuruyorsunuz. modülü aktif ettikten sonra seçeneklerin içinde yer alan "oNLY when fullscreen" seçeneğinin yanına tik işaretini koyun. evet sorun artık çözüldü. bu ayarı yaptıktan sonra artık telefon arama tuşuna ne zaman bassanız sorulan can sıkıcı "varsayılan hesap seçimini" sormuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 17 Haziran 2016; 4:03:50 >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, RC5 in önemli bir sorunuydu.
  • Akşam Deneyelim hocam, teşekkürler

• Bazı hataları varmış ama denemek isteyen için aicp romun indirme linkini paylaşıyrm :
    https://drive.google.com/file/d/0B63d14gMvycsV1JrMkVYVUZ0NTg/view
  • Errores:
    Selector de modo Selinux no funciona
    Abrir una sección de ajustes cambia los valores de tiempo de animación y los hace más lentos
    Todos los errores de esta v2 AICP que han publicado
    No permite desactivar los datos moviles
    Cambiar la SIM de datos moviles causar el cierre de la aplicación ajustes
    Interfaz del sistema no permite abrir la cortina de ajustes rapidos cuando se activan todos los tiles de notificación
    Lag en algunas transiciones
    Lentitud de carga de algunas aplicaciones

hata olarak yukardakilerden bahsediliyor fakat kullanıcıları da bir o kadar sevmiş.Ayrıca android 6 üzerinde de çalışıyormuş bu ekip.
  • Karasovalye_38 K kullanıcısına yanıt
    Neymiş bu hatalar?

• telefonla konusurken ses.cizirtili geliyor neden olabilir hoporlor patlamis olabilir mi toz girmisse nasil temizlenir

• quote:

Orijinalden alıntı: Karasovalye_38

Errores:
    Selector de modo Selinux no funciona
    Abrir una sección de ajustes cambia los valores de tiempo de animación y los hace más lentos
    Todos los errores de esta v2 AICP que han publicado
    No permite desactivar los datos moviles
    Cambiar la SIM de datos moviles causar el cierre de la aplicación ajustes
    Interfaz del sistema no permite abrir la cortina de ajustes rapidos cuando se activan todos los tiles de notificación
    Lag en algunas transiciones
    Lentitud de carga de algunas aplicaciones

hata olarak yukardakilerden bahsediliyor fakat kullanıcıları da bir o kadar sevmiş.Ayrıca android 6 üzerinde de çalışıyormuş bu ekip.

http://forum.xda-developers.com/android/development/rom-aicp-jiayu-s3-t3393083

bu sitede ingilizce, cm12'deki genel hatalar bunda da varmış. sim2 sadece 2g oluyormuş vs...

bir de miui v8 çıkmış. acaba nasıldır, v7'den farkı var mı ki?
  • Ben kullaniyorum sarji bariz daha fazla yiyor.ekran bazen kenfi kendine kapatiyor.bir video izlerken sesi tam kapanmiyor.s es sshladieviyesi dusuktu dolby atmos flashladim o yukseldi ama telefonla konusurken karsi tarafin sesi hic iyi gelmiyor.hem dusuk,hemde net degil.derin uyku problemu bunda da var.hdrsi bozukmus fakat cin sitesinde hdr paylasmislardi onu flashladim.kamera olarak on kameranin kirmizi gosterme hatasi var.arka kamera da sanki cok net degil gibi.wifi kopma sorunu yok.rc5 te bu sinir bozuyordu.menu isini nova launcher ile hallettim.gorsel olarak v7 den daha da begendim.b ilgisayar baglantisinda bunda da sorun oluyor sanirim bir uygulama yuklemek gerekiyormus bunun icin.sim 2 kullanmadigimdan yorum yok.nfc calismiyormus.(((miui v8 icindir)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karasovalye_38 -- 24 Haziran 2016; 20:43:05 >
  • semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Toz kacmissa zannedersem komle ekrani sokmek gerekiyordur.patlamissa aliexpress veya benzer sitelerden siparis vermen gerekecektir.telefoncularda aynisindan yoktur bence.ayrica bazen yazilimsal bir hata olabiliyor temiz kurulumla yeni bir rom deneyebilirsin.

• Tesekkurler hocam , peki bu linkteki urun mu ahize, bilginiz var mihttp://m.aliexpress.com/item/32365713385.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih miskiner -- 24 Haziran 2016; 23:00:28 >
  • arkadaslar elinde kullanmadigi yedek bataryasi olan varsa satin almak istiyorum

• semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Hic bir fikrim yok malesef..

• Cumleten herkese selamin aleykum ilgilenmek almak isteyen olursa 1 yildir kullandim jiayu s3s model 3 gb advanced model telefonu satiyorum 480 tl kutu kulatlik sarj aleti ile uzerinde kasma donma yapmayan 5.1 extrem rom vardir

• Arkadaslar telefonun ekrani 2 cm kadar sarardi.2015 3. Ayda almistim bunun garantisine yollamali miyim sizce basinizdan boyle bisey gecti mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Karasovalye_38

Arkadaslar telefonun ekrani 2 cm kadar sarardi.2015 3. Ayda almistim bunun garantisine yollamali miyim sizce basinizdan boyle bisey gecti mi??

yere falan mı düştü? niye sarardı? zaten çin'de garanti süresi 1 yıl değil mi? hatırladığım kadarıyla 1 yıl olduğu için garantisi bitmiş olması lazım
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Yere dusme degil de bazi uygulamalar telefonun fazla isinmasina neden oldu.sol ust taraftaki chip bunlar arasinda en fazla isinani.ips ekranlarin genel hatasiymis biraz fazla isiya maruz kalirsa sarariyormus.benim de oyle oldu.garanti isinde dogrusun galiba cinde bir yil olabilir zaten bikac saticiya baktim garantiden bahsetmemis.neyse ki sari olan kisim da gostermeye devam ediyor.goz alisti:) cok dagilirsa artik bi tane getirtirim olmazsa.49$ fiyati var.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.