Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.923
Cevap
20
Favori
77.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RC5 güncellemesini yapıp da hızlı şarj özelliğini kullanan var mı? Ben kullanıyordum ancak 1-2 gün sonra telefon şarj olmamaya başladı. Bende kapadım menüden.
  • yenikışla66 kullanıcısına yanıt
    tekrar rom yükle. geçmiş olsun..
  • Arkadaşlar CM 12.1 romu nu yüklemeyi düşünüyorum. Ama needrom da imei değiştirilmediğini yazmışlar. Rom u yükleyen birisi varsa, nasıl imei değiştirdi.
    Bir de bu romu beğenmezsem, RC4 üzerine RC5 romunu yükleyeceğim. Ama bu romu yüklemek için android 4.4 yüklü olması gerekli galiba. CM 12.1 romunun üzerine RC4 ü yükleyemez miyin.
  • Bugün artık rc5'in gerzek arama ekranındaki uyarılarından sıkılıp needromdaki son cm romunu kurdum. Kurmayın! mtk engineering mode'a giremiyorsunuz. imei kısa yolları da işe yaramıyor. rom uzerinde imei geliyor ve calısıyor ama ne kadar calısır bilemiyorum. Kendi imeilerimi de ne yaptıysam giremedim. bundan baska bir sıkıntı gormedim ama bu yeterli bir sıkıntı. bosuna zaman kaybetmeyin derim
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    rc4'ü flash toolla kurduktan sonra istediğin her romun üzerine kurarsın. sıkıntı olmaz. ama yukarıda yazdım. bosuna cm12 ile zaman harcama ben birkaç saat uğraştım engineering moda giremedim.
  • needromdan rom indiriyorum fakat flashtool ile bir türlü telefonu tanımıyor Ne yapmam gerekir

• Flash Toolun hangi sürümü telefonu görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yenikışla66

Flash Toolun hangi sürümü telefonu görüyor

v5.1452.00.000 bu sürüm görüyor
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    eranyumm kardeş ilginiz için teşekkür ederim peki nedroom dan hangi room'u tavsiye edersiniz ve bilgisayara telefonun driverini kurmak gereklimi, gerikli ise siz hangi siteden driver indirdiniz benim indirdiklerimi tanımadı teşekkürler.
  • Arkadaşlar benimki basic versiyon (2gb ram olan)
    bilgisayara driverları kurdum flash tool ile kolayca offical bir update yüklemek istiyorum lütfen birisi bana en kolay nasıl olacak anlatabilir mi? scatter dosyasını tanıtmam yeterli değil mi?

http://www.needrom.com/download/17-09-android-5-1-for-the-jiayu-s3/ <--- şuradakini yükledim bilmiyorum doğru mu yaptım ama ekranın sağında solunda titremeler mevcut

EDİT: Titreşim kendi kendine yarım saat sonra geçti. Şimdi tek sorunum google servislerini yükleyemiyorum telefona :/ ilk sayfada anlatılan olaylar ölmüş link kırık yeni linkte bulamadım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazzow -- 14 Nisan 2016; 14:14:51 >

• jiayu.es.apk programini yukle dowload kismindan uygun twrp yi kur(jiayu.es kuruyor) sonra tekrar jiayu es dowload kisminda mevcut google gaps lari indir. onceden kurdugun twrpv ile gapslari yukle

• gaplar 4.4 olsada yukledikten sonra marketten guncelleniyor

• Clean master ile telefonumu temizledim ama şu anda ana ekranda ki hiçbir widget çalışmaz oldu . Nasıl düzeltebilirim bu sıkıntıyı?

• arkadasim senin attigin romda recovery zor yukleniyirdu bu adresten sayfanin sondan ikinci sirasindaki recovery indirip flash toolla yuklemen gerekiyor zati indirip bakarsan icinde ...scatter yazili olan bir dosya var rom yukler gibi yukle recovery menu yukleniyorhttps://yadi.sk/d/kVUZor_egkkPQ/Recovery burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih miskiner -- 14 Nisan 2016; 15:25:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenikışla66

eranyumm kardeş ilginiz için teşekkür ederim peki nedroom dan hangi room'u tavsiye edersiniz ve bilgisayara telefonun driverini kurmak gereklimi, gerikli ise siz hangi siteden driver indirdiniz benim indirdiklerimi tanımadı teşekkürler.

önceki yüklediğin flash tool programını ve önceki driver'ı kaldırıp buradan;http://androidmtk.com/smart-phone-flash-tool v5.1452 sürümünü yükleyin. driver olarak da benim kullandığım 6752 driver'ı link:https://yadi.sk/d/gZAulhsRmBbKr yükleyin. bu şekilde deneyin.

rc4 ve üzerine update dosyasını kurarak rc5 yükleyebilirsiniz. bu sürümün bazı ufak tefek sorunları var, önceki sayfalarda yazdık.. ama hızlı şarj özelliği sadece bu rc5'de var. rc4 ve 5 linki de önceki sayfalarda bir arkadaş vermişti..
    rom olarak en sorunsuzu rc2 şu anda. önce rc1 indirip rc1'i flashtool ile atıyorsunuz. rc2'yi de onun üstüne twrp ile kuruyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: demonsrealm

Bugün artık rc5'in gerzek arama ekranındaki uyarılarından sıkılıp needromdaki son cm romunu kurdum. Kurmayın! mtk engineering mode'a giremiyorsunuz. imei kısa yolları da işe yaramıyor. rom uzerinde imei geliyor ve calısıyor ama ne kadar calısır bilemiyorum. Kendi imeilerimi de ne yaptıysam giremedim. bundan baska bir sıkıntı gormedim ama bu yeterli bir sıkıntı. bosuna zaman kaybetmeyin derim

kalıcı imei yazdığı söylenen maui meta 3G programını denediniz mi?
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Hocam o kalıcı değil. Ben ilk aldığımda dediğiniz programla yaptım ama rom attıktan sonra gitti imeiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kalıcı olup olmaması önemli değil. arkadaş cm 12.1'de imei yazılamadığından bahsetmiş. bu programla mühendis ayarlarına girmeden imei yazılabiliyor. belki bu programla yazılabilirdi diye fikir yürüttüm
  • semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam pazartesi deneyeceğim söylediklerinizi
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.