Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.924
Cevap
20
Favori
77.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kameraya takti diyebilirsiniz arkadaslar ama sag ve sol alt kisimlar yuzu uzatiyor ve tipimiz kayik cikiyor sizde de boyle degilmi kamera??(rc5).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karasovalye_38 K kullanıcısına yanıt
    bende kamera gayet iyi 5.1 lolipop
  • jiayu s3 telefonum "cellular network not available" hatası veriyor.Hiçbir şekilde şebekeye bağlanamıyorum..Değiştirmediğim rom denemediğim yöntem kalmadı.Herşey normal görünüyor ama şebeke olmadığından telefon olarak kullanamıyorum.Tablet gibi..Sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

jiayu s3 telefonum "cellular network not available" hatası veriyor.Hiçbir şekilde şebekeye bağlanamıyorum..Değiştirmediğim rom denemediğim yöntem kalmadı.Herşey normal görünüyor ama şebeke olmadığından telefon olarak kullanamıyorum.Tablet gibi..Sorun ne olabilir?

İmei eski bir telefona ait ya da sim kartı 4.5 g ile değiştirmiştim yakın zamanda bundan dolayı olabilir mi?
  • Karasovalye_38 K kullanıcısına yanıt
    play store den "camera mx" programını indir kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

arkadaş için en önemli detayı sormayı unutmusum;

RC5 veya CM12 TÜRKÇE destegi var mı??

turkce var miydi?

multilang yziyor ama emin olmak istedim

upppp
  • quote:

quote:

jiayu s3 telefonum "cellular network not available" hatası veriyor.Hiçbir şekilde şebekeye bağlanamıyorum..Değiştirmediğim rom denemediğim yöntem kalmadı.Herşey normal görünüyor ama şebeke olmadığından telefon olarak kullanamıyorum.Tablet gibi..Sorun ne olabilir?

İmei eski bir telefona ait ya da sim kartı 4.5 g ile değiştirmiştim yakın zamanda bundan dolayı olabilir mi?

Bende de eski telefon imeisi ve 4.5g sim kartı var, sorun yok.

İmei karalisteye düşmüş olabilir sorgulamanızda fayda var.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    CM12 türkçe desteği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

CM12 türkçe desteği var.

RC5'de Türkçe var mıdır?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Var var olmaz mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

quote:

quote:

Bende de eski telefon imeisi ve 4.5g sim kartı var, sorun yok.

İmei karalisteye düşmüş olabilir sorgulamanızda fayda var.

Hayır aynı imei başka telefonda çalışıyor..

• arkadaşlar tel. benim için klasik sorununu yapmaya başladı,4g-3g-2g geçişlerde şebeke gelmiyor sürekli kesiliyor,ayarlardan tekrar şebeke seçdigimde düzeliyor,çözümü ne olabilir?
  • Cm 12.1 yukledim, 7 saatin ustunde ekran suresi var. Super.
    Bu mesaja eklenen görseller:

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma

• quote:

Orijinalden alıntı: darkph0bia

Cm 12.1 yukledim, 7 saatin ustunde ekran suresi var. Super.

sim 2'de 3G ve 4G çalışmıyor diyorlar, doğru mu? 7 saat süre almışsınız ama hangi şartlarda? mesela 4G data hattı açık mıydı vs...?

rc5 kullanıyorum, sanki pili daha çabuk bitiriyor. 4G'den mi kaynaklı bilemiyorum ama 4G aktif olmadan öncesinde de rc5'in şarjı fazla yediğini düşünmeye başlamıştım..
  • 2 simde de 4g çalışıyor gibi ama soyle bir sorun var bazen 3g ye dusuyor sebeke sonra 4g ye gecisi manuel yapmak lazim geliyor bir cozumu olmali

• arkadaşlar aliexpreste orijinalden farkli renkte olan bir bataryasatisa cikmis yorumlari gayet iyi acaba alan oldu mu

• semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Eğer bahsettiğiniz Konpson markaysa gerçekten çok güzel. Eşimde Samsung i8150 var eski batarya ancak 1 gün giderken Konpson en az 2 gün gidiyor.
  • bende 3 tane jiayunun yesil bataryadan var hepsındede ayrıbır sorun var bırde konpson deneyelım bakalım

• Arkadaşlar jiayu S3 3GB olana bir türlü Rom yükleyemedim Flash Tools ile uğraştım ne yaptıysam olmadı nasıl yükleneceğini maddeler halinde ilgili dosyaları da belirtmek suretiyle açıklayıcı bir şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim

• Telefona virüs bulaştı acil yardım

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.