Şimdi Ara

Jetta Teslim Süresi Veremiyorlar! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
6.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ankamuh

Meksikada üretilmesinin birçok dezavantajı var. Bunlardan birincisi temiz Alman işçiliği ile övünen bir firmanın üretimini gerek işçilik avantajı, gerekse kullanılan boya, metal, plastik gibi aksamların Meksikadaki tedarikçilerden karşılıyor oluşu yüzünden arabayı orada üretmek başlı başına bir handikaptır. Bizim ülkemiz açısından başka bir dezavantajı ise yanıbaşımızdaki AB üyesi ülkelere Alman üretimi araçlar gönderilirken bize ve orta doğu ülkelerine Meksika üretiminin layık görülmesi başlı başına bir aşağılama ve ötekileştirme durumudur.

Bu durum cidden böyle mi emin misiniz ? Avrupa ülkelerine alman yapımı, Ortadoğu'ya meksika yapımı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

İnsanlar benim göremediğim ne görüyor acaba bu arabada?Klasik c sınıfı arabada corolla,focus,fluence den eksiği var fazlası yok

Arka kasası fena değil yani focus, fluence bu konuda jetta ile yarışamaz bile... Ama gerisine karışmam...

fluence tip olarak hiçbir arabayla yarışamaz fakat focus un kasası gayet iyi.

Focus'un kasası iyi ama bu saydığımız C sınıfı araçların hiçbiri bence jetta ile yarışamaz... Arka kasa olaraktan

• Jettanın rakiplerinin fiyatları (Otomatik)

Fluence Extreme Edition 1.6 16v BVA 105 bg Euro 5: 47.100 TL
    Fluence Extreme Edition 1.5 dCi EDC 110 bg Euro 5: 57.500 TL
  • Meksikalılar siesta yapmayı sever ,bu yüzdendir.
  • meksika ne anlar araba yapmadan
  • gayet normal çok talep olması bence çünkü o fiyata bundan daha iyi araba olmaz param olsa alacağım ilk arabadır benimde.neden golf de sıra yok mesela bi akrabamz sıfır golfu bir hafta içinde getirtti mesela 60bin lira verip golf alırsan hemen gelir tabi hastayım arabaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

meksika ne anlar araba yapmadan

A380 hocam, hiç BİM konularında göremiyoruz seni bu aralar?
  • 1 yıl bekleme sürecinin sonunda zilli vw amblemli kolye de bedavaymış :D

Takoz gibi araba bedava verseler ancak alırım.Bir alman hayranlığıdır gidiyor işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

çok yakında bim le jetta getirecek beni izlemeye devam edin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

çok yakında bim le jetta getirecek beni izlemeye devam edin

sistemde benziyor aslında bim senede 1 kere aynı ürünleri getiyor ya doğuşta senede 1 kere jetta getiriyor :D

• Başta İngiltere olmak üzere Fransa, İtalya, Almanya ve I. İnönü savaşın dan sonra geri adım atana kadar Rusya devletleri yüz yıllar boyunca dedelerimizi sömürdüler. Bir adım ileriye gitmemizi istemediler ve buna var güçleriyle engel oldular. Özellikle İngiltere önderliğinde Fransa ve İtalya bu ülkeyi araların da gizli antlaşmalarla karış karış paylaştılar bunun içinde dedelerimize her türlü zulmü yaptılar. Sanayimizin gelişmesini engellediler. Kahbe oyunlarla ve ayaklanmalarla Musulu elimizden aldılar, adaları elimizden aldılar ve bugünde halen yoksayılan serv i belki bir gün kabul ettiririz hayalinde yaşıyorlar. Türkiye' nin ilerlememesi için bugünde halen son sürat çalışıyorlar. Bunu her alanda görüyoruz. İngiliz gazetesinde yazan bir yazıyı söylüyorum sana İngiltere nin sözü bu ''Biz dedelerimizin savaşarak alamadığı yerleri şimdi paramızla alıyoruz.'' Bu sözü Türkiye ye söylediler. Şuan ülkenin şirketlerinin %75 i Avrupa devletlerine ait onlar aldılar.

Araba üretmediği için Yunanistanı saymadım ama oda var unutmayın!
    Zamanında bu ülkeyi aralarında karış karış paylaştılar. Halen akıllarında bu var vazgeçmediler.

Diğer tarafta bizi ve dedelerimizi her daim anan bir G.Kore ve bir Japon milleti var. Arabaları da dünyada kendini fazlasıyla kanıtlamış hatta Japon arabaları her yönden aşmış durumdadır. Bu milletlerin arabalarını almak varken neden halen yıl 2012 olmuş belki yok sayılmış serv i kabul ettiririz düşüncesiyle hareket eden bir Avrupa beyninin arabasını alayım. Neden o halka paramı akıtayım. Neden ?

Türkiye' nin 3 tane çıkar gözetmeyen, hiç bir gücün oyunuyla bozulamayacak ve gerçek hakiki 3 dostu var. G.Kore, Azerbaycan, Japonya gerisini kaldır at.

• la adamlar rolls-royce un bile siparişini aldıktan 1 hafta sonra getiriyorlar gören de bişey sanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Başta İngiltere olmak üzere Fransa, İtalya, Almanya ve I. İnönü savaşın dan sonra geri adım atana kadar Rusya devletleri yüz yıllar boyunca dedelerimizi sömürdüler. Bir adım ileriye gitmemizi istemediler ve buna var güçleriyle engel oldular. Özellikle İngiltere önderliğinde Fransa ve İtalya bu ülkeyi araların da gizli antlaşmalarla karış karış paylaştılar bunun içinde dedelerimize her türlü zulmü yaptılar. Sanayimizin gelişmesini engellediler. Kahbe oyunlarla ve ayaklanmalarla Musulu elimizden aldılar, adaları elimizden aldılar ve bugünde halen yoksayılan serv i belki bir gün kabul ettiririz hayalinde yaşıyorlar. Türkiye' nin ilerlememesi için bugünde halen son sürat çalışıyorlar. Bunu her alanda görüyoruz. İngiliz gazetesinde yazan bir yazıyı söylüyorum sana İngiltere nin sözü bu ''Biz dedelerimizin savaşarak alamadığı yerleri şimdi paramızla alıyoruz.'' Bu sözü Türkiye ye söylediler. Şuan ülkenin şirketlerinin %75 i Avrupa devletlerine ait onlar aldılar.

Zamanında bu ülkeyi aralarında karış karış paylaştılar. Halen akıllarında bu var vazgeçmediler.

Diğer tarafta bizi ve dedelerimizi her daim anan bir G.Kore ve bir Japon milleti var. Arabaları da dünyada kendini fazlasıyla kanıtlamış hatta Japon arabaları her yönden aşmış durumdadır. Bu milletlerin arabalarını almak varken neden halen yıl 2012 olmuş belki yok sayılmış serv i kabul ettiririz düşüncesiyle hareket eden bir Avrupa beyninin arabasını alayım. Neden o halka paramı akıtayım. Neden ?

Türkiye' nin 3 tane çıkar gözetmeyen, hiç bir gücün oyunuyla bozulamayacak ve gerçek hakiki 3 dostu var. G.Kore, Azerbaycan, Japonya gerisini kaldır at.

Japonların Avrupa (dolayısıyla da Türkiye) pazarına hitap eden araçlar üretmeme ihtiyacı,

Japon Yeni'nin aşırı değerlenmesi (bu konuda kendileri de çok yakınıyor..)

Japon markalarının niyeyse kabus gibi distribütörlerle temsil edilmesi,

ülkemizde malesef hak ettikleri değeri gösterememize yol açıyor...

• Vw guzel arabadir, ancak fiyatlari bence abartili. Dogus hakkinda yorum yapmiyorum bile, yeni tourani bile getiremediler turkiyeye, bende grand picasso aldim, sukur arabamdan cok memnunum.. Yillardir vw golf kullanan birisi olarak uzun sure kullanilacaksa cok daha keyifli, yakit tasarufu vw den cok daha iyi olan bi suru arac var ayni paraya bosline alana kadar dolu line baska markaya binmek daha mantikli geliyor bana.. Ancak kisa sure 1 yil icinde satarim diyorsaniz kesinlikle vw ikinci eli derim.. 2 golfumude hep aldigim fiyattan fazla fiyata sattim. birini 1 haftada birinide 2 gunde sahibindende sattmistim. 2. Eli altin gibi olunca millette fanatiklik yapiyor sonucta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vessam -- 10 Nisan 2012; 7:38:02 >
  • quote:

tıp dünyası bu insanları araştırmalı belki dünyada olmayan sadece ülkemiz insanında rastlanan bir hastalık keşfedebilirler

düşünsene tıp literatürüne yeni giren hastalık: golf kanseri!!! (Allah kimseye vermesin)
  • quote:

Başta İngiltere olmak üzere Fransa, İtalya, Almanya ve I. İnönü savaşın dan sonra geri adım atana kadar Rusya devletleri yüz yıllar boyunca dedelerimizi sömürdüler. Bir adım ileriye gitmemizi istemediler ve buna var güçleriyle engel oldular. Özellikle İngiltere önderliğinde Fransa ve İtalya bu ülkeyi araların da gizli antlaşmalarla karış karış paylaştılar bunun içinde dedelerimize her türlü zulmü yaptılar. Sanayimizin gelişmesini engellediler. Kahbe oyunlarla ve ayaklanmalarla Musulu elimizden aldılar, adaları elimizden aldılar ve bugünde halen yoksayılan serv i belki bir gün kabul ettiririz hayalinde yaşıyorlar. Türkiye' nin ilerlememesi için bugünde halen son sürat çalışıyorlar. Bunu her alanda görüyoruz. İngiliz gazetesinde yazan bir yazıyı söylüyorum sana İngiltere nin sözü bu ''Biz dedelerimizin savaşarak alamadığı yerleri şimdi paramızla alıyoruz.'' Bu sözü Türkiye ye söylediler. Şuan ülkenin şirketlerinin %75 i Avrupa devletlerine ait onlar aldılar.

Dostum 1.Dünya Savaşı çoktan bitti. Hatta ikincisini çıkardılar o da bitti :)

• Bu oluşan sıraların, 1 yılı aşan beklemelerin sebebi biraz da donanımhaber oldu. O kadar çok Volkswagen başlıgı açılıyor ve o denli uzun tartışmalar dönüyor ki, Volkswagen araçlar otomobil Dünya'sının ilahı ilan edildi. Madem rahatsızlık duyuyorsunuz bu sıralardan, gidip sormayın, satış temsilcileri ile muhatap olmayın, arzı oluşturan sizlersiniz, firmaları yargılamayın.
  • parasını haketmesede jetta çok hoş bir araç
  • quote:

Azerbaycan mı ? Ya hocam git Allah aşkına yahu... Türkiye Cumhuriyeti bayrağının devlet dairelerine çekilmesi yasaklanmadı mı ? Petrol ve doğalgaz yüzünden sürekli sorun yaşamıyor muyuz ?

Adamların dışarı devletlere sattığın gazın fiyatıyla bizim aldığımız arasında fark mı var, belki daha fazla bile veriyoruz....

1 sene önce indirim için görüşmelere gidildi de adamlar onu bile kabul etmedi ya....

Ne dünyasında yaşıyorsunuz siz ne Azerbaycan'ı yahu ! Yemin ediyorum Güney Kore 100.000 kat daha samimidir o devletteki iktidardan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

quote:

tıp dünyası bu insanları araştırmalı belki dünyada olmayan sadece ülkemiz insanında rastlanan bir hastalık keşfedebilirler

düşünsene tıp literatürüne yeni giren hastalık: golf kanseri!!! (Allah kimseye vermesin)

hastalığın adı kronik volksroid olabilir
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.