Şimdi Ara

Jetta Teslim Süresi Veremiyorlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
6.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Highline 1.6TDI DSG için ankara şaşmaz vw bayiine gittim.Satışdaki hanfendi,istediğiniz araç için bir süre veremiyoruz.Öncekiler için 1 yıl demiştik ancak bunu yerine getiremedik bu yüzden süre vermiyoruz dedi.Tüm seviyeler DSG+1.6TDI lar için aynı dedi.Şaştım kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

Bugün Highline 1.6TDI DSG için ankara şaşmaz vw bayiine gittim.Satışdaki hanfendi,istediğiniz araç için bir süre veremiyoruz.Öncekiler için 1 yıl demiştik ancak bunu yerine getiremedik bu yüzden süre vermiyoruz dedi.Tüm seviyeler DSG+1.6TDI lar için aynı dedi.Şaştım kaldım.

1.6 tdı dsg araç siparişi zaten uzun zamandır almıyorlar
  • öyle premium araç almak kolay değil mercedes bmw alacaksan olsan hadi neysede onlarda premium değil işte
  • Yanlış mı okudum?
    1 yıl süre verilip sözlerinde durulmamış mı?
  • vışş ne yapeceyizz yerabbiiii
  • Kuru tip DSG uretimi suan durmus durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 8 Nisan 2012; 23:01:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Yanlış mı okudum?
    1 yıl süre verilip sözlerinde durulmamış mı?

evet uzun zamandır higline dsg araç gelmiyor
  • Hıghlıne cok secılmıyor dıye kotalarını comfortlıne dan yana kullanıyorlar sanırım
  • tsi manuel jetta düşünsek ne kadar süre verirler diye sorsam kafama taş filan yer miyim acaba şimdi? ama cidden merak ediyorum bilgisi olan biri var mı?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl süre vermiş sözünde duramamışlar, pişkin pişkin söylemişler. anladım.
    ama 1 yıl bekleyen birisi nasıl olur? anlamak zor!

bekletene değil, bekleyene yuhhh!!
  • DSG şanzımanın üretimi bir süre durduruldu diye biliyorum yeni bir gelişme olmadıysa.

Şu an DSG ile satılanlar bayiilerin daha önceden almış oldukları muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Hıghlıne cok secılmıyor dıye kotalarını comfortlıne dan yana kullanıyorlar sanırım

evet

şu resimde görülen araçların hepdi 1.6 tdı dsg jetta 40 adet

• atalarımız bu durumu göreydi "parasıyla rezil olmak" derlermiydi? kifayetsiz kalırdı heralde daha güzel bir atasözü söylerlerdi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Hıghlıne cok secılmıyor dıye kotalarını comfortlıne dan yana kullanıyorlar sanırım

evet

Allah şirkete bagışlasın

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

evet

tekerlekte koruyucu kaplama mı var??

• quote:

Orijinalden alıntı: yaLinkiLic

atalarımız bu durumu göreydi "parasıyla rezil olmak" derlermiydi? kifayetsiz kalırdı heralde daha güzel bir atasözü söylerlerdi bence

Paranla neden rezil olasın zorla sipariş yöntemi diye bir yöntem yok çok şükür hala.
    Sipariş vermezsin, rezil olmasın.
    Almaya çalışıp alamayanlar neden rezil olmak deyimini kullanıyorlar bu tür mevzularda?
    Asıl tedarik edemeyen firmanın rezilliği bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaikaZede

tsi manuel jetta düşünsek ne kadar süre verirler diye sorsam kafama taş filan yer miyim acaba şimdi? ama cidden merak ediyorum bilgisi olan biri var mı?

manuel highline 1.4 sipariş verdik onaylandı kapora verdik hazirana teslim olur dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbugra24 -- 8 Nisan 2012; 23:15:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbugra24

quote:

Orijinalden alıntı: SaikaZede

tsi manuel jetta düşünsek ne kadar süre verirler diye sorsam kafama taş filan yer miyim acaba şimdi? ama cidden merak ediyorum bilgisi olan biri var mı?

manuel highline 1.4 sipariş verdik onaylandı kapora verdik hazirana teslim olur dediler

Benim de forumdan bir arkadasim bundan 1-1.5 ay once polo tdi dsg alicakti fakat dsg uretimi durduruldugu icin gecen hafta manuel olarak degistirdi siparisi, satis danismani size de denildigi gibi arkadasimada haziran ortasi gelir demis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 8 Nisan 2012; 23:24:34 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.