Şimdi Ara

Jetta TDI... Nefesi kesildi :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
3
Favori
17.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

vw fanları yardırmış,

chipli olsa, tsi olsa o olsa bu olsa,

yav zaten adamın öyle bir iddiası yok ki,

sizin yerin dibine soktuğunuz atmosferik motorla tdi motorlu aracı madara etmiş.

hala konuşuyorsunuz ya ona şaşıyorum, vw babanızıın malı sanki, babanızın malı olsa bu kadar sahip çıkmazsınız.

Hayranlık ile bir ilgisi yok, konunun amacı provokatör içerik taşıyor.

Nerede provokatör içerik gördünüz? Söyleyin düzelteyim.

• 250 torkluk bir arabadan yani jettadan bahsediyoruz. bence saçmalık. adam usta şofor degılmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O Jetta 199 da takılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Chipli tdi olsa nefesini keserdi

Adres ver gelelimsutcu beygiri ile
    Iyimidir direksiyonun cihan

Direksiyonum iyidir yerimiz belli

• 1.6 tdi golf ile basışmışlığım var. gol 1.6 tdi ın 205 gördüğünü kendi ibremde gördüm

• yav he he hadi rahatlayın vw çöp diğer araçlar süper f/p yaşasın hyundai i30
  • Yıllardan 2011 0-100 u 14,7 sn olan Auris dizeli (90 bg ) satmışim yerine 0-100 u 11,7 sn olan leon tdı almisim. Ama ailede 90 bg lik d4d corolla var. Neyse uzatmayayım aynı konu sahibi gibi pespese girdik Sapanca'dan otobana. Ben onde leonla kayinco arkada corolla ile. Otoyola girer girmez topukladik. Dikiz aynasından bakıyorum. Yok hacı corolla dibimde uzayamiyorum. Nasıl olur diyorum içimden. 199 a geldik artık orta seride geçtim. 199 da kaldı tdı. Corolla yanımdan usulca devam etti. Hey gidi hey.

Ha 199 a kadar farkı koysam limitore takılsam gam yemiycem ama zaten o hıza kadar dibimdeydi. Şimdi 132 bg lik atmosferik tdı ile oyun oynuyor resmen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Benzinli araçla dizeli geçtiniz diye neden övündünüz onu anlamadım. Gayet normal bir durum. 1.6 dizeller 4000 devirden sonra şişmeye başlıyorken, benzinli atmosferikler 4000 devirde kendine gelip max. Güç vermeye başlıyor.

adam da bişey dememiş zaten, tdi ile benzinli Opel sollamaya kalkmayın demiş,

forumdaki tdi sahiplerini bilgilendirme amaçlı bir yazı nihayetinde.

vw babanızın malı olduğu için yersiz savunmaya geçiyorsunuz.

estağfurullah ben öyle demek istemedim. demek istediğim altındaki arabayı 320d gücünde felan sanmasınlar yani. Fazla atar yapmanın anlamı yok. Sakin sakin sürsünler işte onu demek istedim. İlla jetta tdi için değil herkes için geçerli. Madem çok atarlı gidiyorsun altındaki arabaya güveneceksin yani. Yoksa anlamı kalmıyor bence selektör çakmanın.

• 1.6 MJet 120 ile karsilassaymissiniz nasil bir sonuc ortaya cikardi diye merak etmedim degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

1.6 MJet 120 ile karsilassaymissiniz nasil bir sonuc ortaya cikardi diye merak etmedim degil.

hocam 105 PS bile yeter

ara hızlanması felaket, uzun yolda ne audiler ne vw ler tozunu yuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

jetta yı abartmayın bu kadar ya.

• Umarım bu "geçer - geçemez" muhabbetlerinin sonu yeni bir Hızlı ve Öfkeli trajedisine zemin hazırlamıyordur!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

1.6 MJet 120 ile karsilassaymissiniz nasil bir sonuc ortaya cikardi diye merak etmedim degil.

bu geldi aklıma :)

• Selamlar.
    105lik tdi poloyu saymazsak şu anda dünya çapında gereksiz bir motor.
    Bir kere inanılmaz pahalı,üstüne pahalılığının hakkını da veremiyor.(hoş polo da ateş pahası)
    Volkswagenin keyfi tsi da çıkar hep söylüyorum.
    1.2 1.4 tsi ler çok keyifli üniteler.
    1.4 tsi passat gibi kalıplı bir arabayı bile yerinden kaldırıp sürüklüyor.
    10 20 bin lira paranız da cebinizde kalır.
    115lik astranın tdi yi tokatlaması normal,zira tork mork bir yere kadar 10 beygir güç farkı artı benzinli dizel farkı var.
    105lik tsinin de tamponuna yapışabilir,ama 122likte şansı yok.
    Dizel araç olarak büyük motorları saymazsak beni etkileyen araçlar Lancia Delta ve Fiat bravo oldu.
    120 lik fiat motoru 1.6 kategorisinde kelimenin tam anlamıyla bir canavar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 2 Aralık 2013; 22:29:20 >
  • rampa yukari arkamdan geldi yeni kasa passat onum dolu 5ten 3e aldim 5binle cikiyom onum bosaldi bastim sonra saga yanastim gecsin gitsin diye ama halen basiyom 4te 190 oldu 5 attim 200u gordum ama passat 190da kaldi oda 1.6tdimis

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Umarım bu "geçer - geçemez" muhabbetlerinin sonu yeni bir Hızlı ve Öfkeli trajedisine zemin hazırlamıyordur!

Kesinlikle haklısınız. Benim bahsettiğim olay anlık oldu. 1 dk felan. Kimse yollarda bu tip şeylere girmesin. Otoban da olsa 120 km'yi geçmeyin arkadaşlar. C sınıfı araçlarla cidden 150-160 üstü tehlikeli bence.

Jetta TDI...  Nefesi kesildi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 2 Aralık 2013; 22:25:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

vw fanları yardırmış,

chipli olsa, tsi olsa o olsa bu olsa,

yav zaten adamın öyle bir iddiası yok ki,

sizin yerin dibine soktuğunuz atmosferik motorla tdi motorlu aracı madara etmiş.

hala konuşuyorsunuz ya ona şaşıyorum, vw babanızıın malı sanki, babanızın malı olsa bu kadar sahip çıkmazsınız.

Hayranlık ile bir ilgisi yok, konunun amacı provokatör içerik taşıyor.

Nerede provokatör içerik gördünüz? Söyleyin düzelteyim.

Konunun Jetta üzerinden açılmış olması bile şüphelendirdi, onu söylemek istedim.

• Ya benim mesajim yanlis anlasilmasin bu arada. Bravo görünce kapisin demiyorum. Arkadasin ilk mesajına ithafen yazdim onu.
    Jjuuddaass]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dizellerin en ciğerlisine selam olsun.

• Gider e
    Gider yaptim diyosunn

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.