Şimdi Ara

Jetta TDI... Nefesi kesildi :) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
3
Favori
17.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

chipli olsa, tsi olsa o olsa bu olsa,

yav zaten adamın öyle bir iddiası yok ki,

sizin yerin dibine soktuğunuz atmosferik motorla tdi motorlu aracı madara etmiş.

hala konuşuyorsunuz ya ona şaşıyorum, vw babanızıın malı sanki, babanızın malı olsa bu kadar sahip çıkmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

Orijinalden alıntı: lifeanddead

Astranın TSI'ı da geçeceği kanısındayım...

Bence hiç şansı yok. manuel civic ile 122 lik tsi kafa kafaya yürüyorken astranın geçmesi çok zor.

Haklı olabilirsiniz TSI kullanmadım. Ama denemek lazım...
  • Henüz bu yaz mezun oldum. Bahsedilen paraları göremedim şimdilik. Askerlik aradan çıksın bi inşallah görebiliriz.
  • yine vw konusu yine elimde çekirdek keyifle okuyorum ama fazla uzamadı en az 5 sayfa olmasını beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

vw fanları yardırmış,

sizin yerin dibine soktuğunuz atmosferik motorla tdi motorlu aracı madara etmiş.

hala konuşuyorsunuz ya ona şaşıyorum, vw babanızıın malı sanki, babanızın malı olsa bu kadar sahip çıkmazsınız.

Aynen bu yorumu yapacaktim. Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalgozlum38

quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

quote:

Hocam dizel olduğunu nerden anladınız?Önünüze bile geçmemiş araç

arada kaynamış...

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

1.sayfada yazdım ama nedense gözden kaçıyor galiba.

""""180'i geçtikten sonra olayın rengi belli oldu ve gazdan ayağımı çektim tabi ki. Devir ekonomi devri :) Daha sonra geldi sağımdan geçti gitti. O zaman gördüm. """"

suç bizde adam gibi okumuyoruz ki arkadas
  • Gitmeyen Cruze aracım ile,

Ankaraya giderken Sivrihisar-Polatlı arası Tdi Jetta ile yokuş yukarı 120 km/h sonrası yürümüşlüğümüz var. Yokuş yukarı yan yana devam ettik, hatta yan aynalardan o 2 karış ileri bile çıkmış olabilir. Yokuş bitip düzlüğe çıkınca orta aynadan görüp ibre 200-205 km/h arası olunca gazı bırakmıştım.

Tsi bulsam bursa çevre yolunda deneyeceğim, bir arkadaşın 125 lik tsi' i vardı ama o da satıp 3.20d aldı plan yarım kaldı. :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arada kaynamış...

""""180'i geçtikten sonra olayın rengi belli oldu ve gazdan ayağımı çektim tabi ki. Devir ekonomi devri :) Daha sonra geldi sağımdan geçti gitti. O zaman gördüm. """"

yok hocam suç eğitim sisteminde,

çocukların kitaplarına koca koca şekiller çiziyolar,

çocuklar şekillere bakmaktan yazıları okuyamıyorlar sonra böyle oluyoruz işte,

lafım size değil benim de okuma alışkanlığım yok.
  • Benzinli araçla dizeli geçtiniz diye neden övündünüz onu anlamadım. Gayet normal bir durum. 1.6 dizeller 4000 devirden sonra şişmeye başlıyorken, benzinli atmosferikler 4000 devirde kendine gelip max. Güç vermeye başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arada kaynamış...

yok hocam suç eğitim sisteminde,

çocukların kitaplarına koca koca şekiller çiziyolar,

çocuklar şekillere bakmaktan yazıları okuyamıyorlar sonra böyle oluyoruz işte,

lafım size değil benim de okuma alışkanlığım yok.

Hocam arkadaş daha sonra yazmış ilk mesajda yazmıyordu o ben sorduktan sonra yazdığı için doğal olarak göremedik.
  • Valla kimin arabasının kaç bastığının hiç önemi yok orta şeritte 120km ile giden bir arabayı taciz ediyorsan terbiyesizsin demektir isterse 300hp olsun.
  • Mesele Jetta olduktan sonra, her türlü Jetta alır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Benzinli araçla dizeli geçtiniz diye neden övündünüz onu anlamadım. Gayet normal bir durum. 1.6 dizeller 4000 devirden sonra şişmeye başlıyorken, benzinli atmosferikler 4000 devirde kendine gelip max. Güç vermeye başlıyor.

adam da bişey dememiş zaten, tdi ile benzinli Opel sollamaya kalkmayın demiş,

forumdaki tdi sahiplerini bilgilendirme amaçlı bir yazı nihayetinde.

vw babanızın malı olduğu için yersiz savunmaya geçiyorsunuz.
  • Ozzy kullanıcısına yanıt
    +1 milyon
  • quote:

Benzinli araçla dizeli geçtiniz diye neden övündünüz onu anlamadım. Gayet normal bir durum. 1.6 dizeller 4000 devirden sonra şişmeye başlıyorken, benzinli atmosferikler 4000 devirde kendine gelip max. Güç vermeye başlıyor.

Ben övünmedim ki. Orta şeritte sakin sakin hız kurallarına uyarak gidiyorken geldi beni taciz etti. Epey bi geriden selektör yapmaya başladı. Arkama geldi 2-3 selektör peş peşe yaptı. Sol şeritte gitsem eyvallah sağa geçeyim de orta şeritte gidiyorum zaten ne yapmamı bekliyor? En sağ şeride geçebilirdim ama fren yapıp 2 kamyon arasına girmem gerekiyordu. Beyefendiye yol vermek için aracı devirden mi düşürecektim. Baktım çok heyecanlı gidiyor ben de gaza bastım ve olanları foruma yazdım. Bir şey anlamanız gerekmiyordu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy

Valla kimin arabasının kaç bastığının hiç önemi yok orta şeritte 120km ile giden bir arabayı taciz ediyorsan terbiyesizsin demektir isterse 300hp olsun.

hocam bu vw sahipleri böyle yapıyor hep,

ben sol şeride tır sollamaya çıkmışım hızım 130

arkadan bir vw selektör atarak geliyor, tırı sollayayım da ondan sonra ne atacaksan at.
  • quote:

vw fanları yardırmış,

Hayranlık ile bir ilgisi yok, konunun amacı provokatör içerik taşıyor.
  • quote:

quote:

Ben övünmedim ki. Orta şeritte sakin sakin hız kurallarına uyarak gidiyorken geldi beni taciz etti. Epey bi geriden selektör yapmaya başladı. Arkama geldi 2-3 selektör peş peşe yaptı. Sol şeritte gitsem eyvallah sağa geçeyim de orta şeritte gidiyorum zaten ne yapmamı bekliyor? En sağ şeride geçebilirdim ama fren yapıp 2 kamyon arasına girmem gerekiyordu. Beyefendiye yol vermek için aracı devirden mi düşürecektim. Baktım çok heyecanlı gidiyor ben de gaza bastım ve olanları foruma yazdım. Bir şey anlamanız gerekmiyordu zaten.

Vw gorunce heyecan yapti arkadas tabi. Ondan boyle hemen savunmaya basladi. Sizin konuyu tekrar anlatmaniz ise yarar umarim. Tek seferde idrak etmesi zor oluyor sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Chipli tdi olsa nefesini keserdi

Adres ver gelelimsutcu beygiri ile
    Iyimidir direksiyonun cihan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 2 Aralık 2013; 22:02:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy

Valla kimin arabasının kaç bastığının hiç önemi yok orta şeritte 120km ile giden bir arabayı taciz ediyorsan terbiyesizsin demektir isterse 300hp olsun.

Katılıyorum, övünülecek bir şeymiş gibi anlatılması da garip.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.