Şimdi Ara

Jet Sosyete | Gülse Birsel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Jet Sosyete | Gülse Birsel

• Diziyi sakin sakin sessizce, sanki bir dram izlermişçesine izledim. Bir iki yerde tebessüm ettim galiba. Neden izlemeye devam ediyorum bilemedim şimdi. Kadro hatırına da bir yere kadar sanırım.
  • Avrupa yakasinda gulmedigim yer hatirlamiyorum.Bunda 1 kere bile tebessum dahi etmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arif v 216 gibi saçma sapan bir filmin tek güzel yanı Çağlar Çorumlu nun olduğu sahnelerdi. Üzülüyorum bu adama şimdide böyle bir dizide harcanıyor.

• Çoğu kişi Avrupa Yakası ile karşılaştıriyor doğal olarak. Ama yanlış. Avrupa Yakası gibi bir dizi daha zor gelir. Bir kere Gazanfer Özcan gerçeği var. Öyle bir sanatçı bir daha gelmez. Diziye inanılmaz hava katıyordu, toprağı bol olsun ustanın. Artı aile sıcaklığı vardı o dizide. Onu yakalamak mümkün değil. Bu sebepten "Avrupa Yakası" ön yargisi olmadan izlenmeli. Ben öyle izliyorum. Gayette gülüyorum. Özellikle Yaşar,Safiye diyalogları çok komik. Gizem,Safiye ve Cengiz,Yaşar da güldürüyor. Ilayda zaten Youtebadan biliyoruz çok komik. Dizide bir kaç batan nokta elbet var. Gündüz çok tutmadım,keza ufak kızı. Onun dışında Yalan Dünya'ya on basar. Ama tek keşkem şu. Aile Arasında kadrosu ve konusu ile dizi düşünseydi Gülse. O işte Avrupa Yakası ivmesini yakalardı. Çok çok iyi film ve ekip vardı Aile Arasında.

• 3 ve 4'ncü bölümler çok durgundu ilk 2 bölüm diziyi övmüştüm de gidişat iyi değil gibi. Tek olumlu tarafı süre bir yarım saat kısalmış gibi. 3'ncü bölüm 1,5 saatti.
  • gülse, erdoğana lafı çaktı

sıfırı attıkkkk paramız değerlendi
  • 15 dakika falan dayanabildim. Yakında finalini görürüz bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ağzını yamultarak konuşmayı komedi zannedenler hala varmış. Beş para etmez bir dizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beklentiyi yüksek tutmazsanız son dönem sitkomlara göre fena sayılmaz avantajı süresinin kısa olması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kasvetli cinayet aldatma asker dizisinin içinde kesinlikle bi şans verilmesi lazım bu diziye.
    Atmosferi güzel oyunculuklar zamanla oturacaktır.
    Bu arada avrupa yakasıyla karşılaştırmakta garip.
    Avrupa yakasını sevip bunu sevmemenizin sebebi de geçmişe duyduğunuz özlem şuan için avrupa yakası kıvamında dizi çekilse bile anca internette yayınlanır.

İlk bölümünden bende nefret ettim ama 2.bölümünden sonra çekti beni içine.
    Bu arada reytingleri iyi siz beğenmeseniz de final yapmaz aynı ekşiciler gibi çoğu insan eleştirmek için eleştirmiş.

Dizide komedinin içinde kara mizahı çok güzel yediriyor bence.
  • akşamki bölüm süperdi

bu kim :))
  • 5. Bölümü dün akşam izledim, çok komikti. Hatta en iyi bölüm buydu. Reytinglerde yavaş yavaş oturmaya başladı. İnşallah uzun ömürlü olacak. Bu asker dizilerinden, ağlatan dizilerden bıktık artık ama maalesef reytingleri onlar alıyor. Reytinglere bakılırsa (Tüm komedi dizilerinin)İnsanımız ağlamayı gülmekten daha çok seviyor.
  • 5'nci bölümü az önce izledim. İyiydi. Film izleme sahneleri özellikle çok iyiydi.

- "Bu kim?"
    - "Eben!"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

5'nci bölümü az önce izledim. İyiydi. Film izleme sahneleri özellikle çok iyiydi.

- "Bu kim?"
    - "Eben!"

Katılıyorum. Gülse çok iyi oynamış. Hele son film izleme sahnesi (Gündüz'le beraber) mükemmeldi.
  • 6.bölümle iyice bağımlısı oldum ince dokundurmaları mükemmel.
  • Baya güzel gidiyor dizi. Yıldız dışında batan karakter yok. Gündüz'e bile ısındım. Umarım uzun yıllar devam edecek bu dizi.

• Güzel bir bölümdü. Yeni bölümü bekletir oldu. İyice alıştık.
  • Resmen reklam için çevrilmiş bir dizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü bölümü de izledim. Bence gayet güzeldi. "Yallah tazzik"

Tabi ben puhutv'den izliyorum, tv'den izleyenlere Allah sabır versin süresi biraz uzun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 2 Nisan 2018; 15:8:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.