F

Çavuş
24 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

1.5 yıl önce aldığım samsung çamaşır makinasının körüğünde küçük bir parça kopma meydana geldi. Konu ile ilgili servisle iletişime girdiğimde körüğün garanti kapsamında olmadığının elbise sıkışması nedeniyle olabileceğini söyledi. Sıkışmanın mümkün olamaz çünkü cama bitişik kısımda sorun var cam zaten koruyor velevki sıkışma olsa bile tasarım ile ilgili bir sorun var demek ki. Konuyu biraz araştırdığımda bu konunun samsung makinelerde kronik sorun olduğunu gördüm. Muhtamelen lastik kalitesiyle alakalı. Bunu da hiç bakmadan müşteriye yıkıyorlar. Bu konuyla ilgili 8nternette şikayetlere bakarsanız bir çok mağdur görürsünüz.

Samsung çamaşır makinelerindeki kronik sorun.

Samsung çamaşır makinelerindeki kronik sorun.

Samsung telefon aldım kasıyor, soketi kırıldı.

Tablet aldım 5 ayda soketi kırıldi.

Televizyon aldım uydusunda sorun var.

Klima aldım çok ses yapıyor.

Bende biraz hakkettim bunu baska marka yok gibi hep samsung aldım ve hiç bir sorunu garanti karşılamıyor. Üstüne üstlük servisleri fahiş fiyatlar istiyor bize yaptırmazsan garanti dışı kalır diyor. Anlayacağınız samsung garantisi olmasa daha karlı olursunuz. Ben 450 tl vermektense garantiyi bosverip dısarıdan usta cağıracağım Sakın üzerınde yazan 5 yıl garanti, 10 yıl garanti yazılarına kanmayın.

Merhaba, Bugün (20.11.2019) saat 01:03 te cep telefonuma şifreniz değiştirildi diye mesaj geldi. Hemen hesabıma girmeyi deenedim ama giremedim. şifremi unuttum işlemi yaparak hemen hesabıma girdim. Muğla'dan başka bir cihazla hesabıma bağlı olunduğunu ismimin gökçe doyuran olarak değiştiğini gördüm. İlanlarıma baktığımda hesabımda 3500 tl değerinde bir bilgisayar ilanının beklemede olduğunu gördüm ve hemen sildim. Geriye dönük mail adresimden baktığımda 04.07.2019 14:13'te İstanbul'dan 22.10.2019'da Ankara'dan hesabıma girikdiğini gördüm. Araştırdığımda sahibinden.com da bu gibi çok şikayet olduğunu gördüm. Muhtemelen benim hesabımla başkasını dolandıracaklardı. Bir siteye güvenip tüm bilgilerimizi veriyoruz ama onlar bizim bilgilerimizi koruyamıyorlar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.