Şimdi Ara

Jet Sosyete | Gülse Birsel

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
99
Cevap
1
Favori
3.829
Tıklama
Giriş
    1522 Mesaj
    Tutacağını sanmıyorum.
    |
    |

açıkçası fragman pek güldürmedi ama diziyi sadece 1-2 dakikalık karışık sahnelere bakarak direk yerin dibine sokmayı da anlamıyorum

hele bir izleyelim değil mi iyidir kötüdür sonrasında tartışılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Şubat 2018; 23:7:27 >
    |
    |
    trafoyildiz36k

Çöp gülse avrupa yakasında bıraksaydın keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Xbox One Fat OFW, Ps4 White OFW,Nintendo Switch CFW, rog claymore,G502 PROTEUS SPECTRUM, Nvidia Geforce now F0unders 3dition

ViewSonic 27” VX2776-4K-MHD UltraHD IPS Panel

Capcom Co.,Ltd//Kojima Productions//Naughty Dog//Santa Monica Studio//Insomniac Games//Sucker Punch Productions//Guerrilla Games//Rockstar Games
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Hiç bir şeyi beğenmeme timi iş başında. Daha ilk bölümün yarım saatinden itibaren ''berbat olmuş keşke yapmasaydın'' demek saçmalıktan başka bir şey değil. Şans verilmeli bence iş yapacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hele bir de karakterler tam otursun.

ilk bölüm daha çok karakter tanıtımı üzerinedir ayrıca.

Avrupa yakasının ilk bölümlerini izlerseniz onda da böyle olduğunu görürsünüz.

ekşi'de çok çabuk yermişler gibime geldi.

bir kaç hafta daha şans verilir.Sanki türk dizi sektöründe kaç tane adam akıllı dizi gördük ki şu kadroyu ve gülseyi tek kalemde silelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Şubat 2018; 22:11:55 >
    |
    |

|
    |
    gayet hoş olmuş, beğendirdi :)
    gülse birsel yılın kadını olmakla kalmamış, aile arasında filminden sonra güzel bi dizi planlamış
    türkiye için yüksek seviye insanlardan birisi
    kadına çöp falan diyolar bir de shklfsd olum kadın yılın kadını seçildi la hangi kafanın ironisi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 19 Şubat 2018; 4:1:46 >
    |
    |
    şahsım adına beğenmedim diziyi, beklentimi çok yüksek tuttum sanırım. aslında hikaye klasik türk komedi dizilerinin hikayesi, farklı hayatları olan insanların biraraya geldiğinde ortaya çıkan komik durumlar. buradan çok malzeme çıkardı ama beklentimin çok altında kaldı.

sanırım ben senaryodan çok oyunculuklarla alakalı beğenmedim, gülse birsel sürekli aynı oyuncularla çalışmayı seviyor ama ne bileyim bazıları hiç olmamış. nerde avrupa yakası nerde bu.
    |
    |

Kanalları gezerken şans eseri gördüm yarım saat kadar tahammül edebildim. Allı pullu koltuklar, evin her köşesinde gereksiz bir aksesuar, göz yorucu bir ambiyans. Yapmayın abi şöyle diziler ya Türkiye'de böyle ev yada insanlar nerde var acaba da (olmasın da zaten) siz diziye koymaya cesaret edebiliyorsunuz?

Gülse Birsel bu zorlama karakterlerle olmayacağını anlamıyor galiba, Yalan Dünya'dan ders çıkarması gerekirdi.

Avrupa Yakası ne kadar doğalsa bu son iki dizi o kadar katkı maddeli. Olmuyor anlayın artık bize doğal karakterler lazım! Öyle müze gibi evlerde mizah yapmaya çalışan insanlar değil.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    Yaşar karakterini Burhan Altıntopa benzettim

|
    |
    Avrupa Yakası gibi öyle bir zirve yakaladıki öyle bir kalite aramak istiyoruz ama bu saatten sonra zor.Oyuncular arasında sırıtan tek bir kişi var oda Aslı Bekiroğlu.Kızda mükemmel bir şirinlik tatlılık güzellik ve seksapalite var ama oyunculuk sıfır hatta sıfır altı.Ne yazıkki oyunculuk harici diğer özellikler yüzünden hep gündemde.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Reytingler uçmuş.Ama meraktan dolayı muhtemelen.İlerleyen bölümlerde düşerek ilerler ve 10 bölüme biter bence.

|
    |

Gülse Birsel hatrına izledik ama haftaya izler miyim bilmiyorum zaten süre çok uzun Türk dizilerinde bu yüzden konu güzel olsa bile izletmiyor kendini.
    |
    |
    1. bölümü şimdi izledim. Vallaha ben beğendim gibi. Cengiz Bozkurt, babaanne karakteri, Gündüz, şu cadıya benzeyen İlayda falan hoşuma gitti tipleme olarak. Derya Karadaş çok sırıtıyor malumunuz zaten nerede görsem aynı tiplemeyi yapıyor bıktım. Ama yapacak bir şey yok mecbur katlanacağız diğer oyuncular gayet iyi kotarmış işi.

Babaannenin durup durup yaptığı dizi/film replikleri ile olan çıkışları güldürdü epey .
    Yaşar Usta-Munir Özkul diyalogları olsun, taşınmadan önce eve hırsız gibi girdikleri sahne olsun başta bunlar olmak üzere baya güldüğüm yer oldu bölümde. Melike karakteri de bence iyi olmuş yan rol olarak ara ara lafa girip aileyi gıcık etmesi falan güzel geldi bana. Oyunculuğuna bir şey diyemem evet oyunculuk yok gibi ama bence Derya Karadaş kadar sırıtmıyor diziye yakıştığına inanıyorum.

Bölümde tek sevmediğim yer, son kısımdaki Ozan-Melike'nin birbirine bakıp aşık olmaları ama Gülse Birsel'e güveniyorum bunu düzgünce işler, klişeleştirmez durumu. Çünkü Avrupa Yakası'nda da Cem-Aslı aşkı vardı belki onun gibi sıkılmayacağımız bir aşk olur.

Şimdilik daha 1. bölümde karar vermek zor ama Avrupa Yakası'ndan biraz kötü gibi. Ama Yalan Dünya'dan daha iyi olduğu kesin.

Evet 2 saat uzun bir süre ama haftalık tv'de izlemek açısından bence tam çerezlik, izlenebilecek türde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 20 Şubat 2018; 17:20:56 >
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Teğmen
    122 Mesaj
    Çağlar Çorumlu karakteri çok güzel olmuş. Stres anında fıs fıs soluması baya komik. Onun harici pek bi orjinallik göremedim. Beni pek sarmadı.
    |
    |
    |
    |
    Gayet güzel bir sit-com. Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi bu da tutacaktır, zaten reytingleri de gayet iyi çıkmış
    |
    |

|
    |
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.