Şimdi Ara

Jet Sosyete | Gülse Birsel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.cokomik.net/Galeri/gulse-birsel-sharp039-in-kahkaha-firtinasi-estirecegi-yeni-dizisi-jet-sosyete/8325/1/

Klişe olmayan, trendleri yakalayabilen, yıllarca unutulmayacak sıra dışı karakterlere sahip olan, ince esprilerle bezeli yapımları yazan Gülse Birsel'den bir dizi daha geliyor: Jet Sosyete! Sabırsızlıkla beklediğimiz dizinin detaylarına bakalım: Gülse Birsel'e çok alıştık, ne zaman yeni bir projesi duyulsa hemen heyecanlanıyoruz.Yeni dizisi "Jet Sosyete" de doğal olarak aynı etkiyi yarattı. Detaylar için sayfayı aşağıya kaydırınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıldızlar geçiti dizi,
  • Gülse Birsel'in; Avrupa Yakası mükemmeldi, Yalan Dünya kötüydü.

Son çıkardığı filme de baya baya gülmüştüm. Mizahını falan seviyorum. Oyuncu kadrosu da iyi gibi. Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu falan çok iyi oyuncular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Gülse Birsel'in; Avrupa Yakası mükemmeldi, Yalan Dünya kötüydü.

Son çıkardığı filme de baya baya gülmüştüm. Mizahını falan seviyorum. Oyuncu kadrosu da iyi gibi. Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu falan çok iyi oyuncular.

tam aksin bence Yalan Dunya cok komikti. ciddi ciddi Zerrine gulmeyen var mi ?

• Var hocam. Tebessüm dahi etmedim...
  • Şu Derya Karadaş'ı görmesek olmuyor mu gına geldi aynı tiplemeden. Onun yerine İrem Sak falan olsa keşke.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 24 Ocak 2018; 16:20:53 >
  • Yeni bir çöp geliyor. Avrupa Yakasını arada bir izlerdim gerçekten kaliteliydi ama Yalan Dünya tam bir rezaletti. Jet Sosyete Yalan Dünyadan da kötü olacak gibi.
  • Fragmanı hiç beğenmedim, Çağlar Çorumlu'ya yazık olmuş adam harcanacak bu diziyle

• Yalan Dünya'dan bile daha kötü olmuş.

• Gülse şu sosyete temalı hikayelerinden ne zaman vazgeçecek acaba. Avrupa Yakası'nda çok güzel bi enerji yakalanmıştı. Ama yalan dünya'da olmadı işte. Farklılık kat biraz kendine.

Ayrıca şu Derya Karadaş'dan zerre hazetmiyorum. Aynı tipleme yapıştı üzerine başka rol yapamıyor heralde.
  • Karakterler itici geldi bana avrupa yakası gibi samimi gelmiyor sonradan yaptıkları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalan dünya o kadar kötü değil iyi kötü güldürüyordu niye o kadar yerden yere vuruluyor anlamıyorum

oyuncular yeterdi bir kere.
  • Yalan Dünya'ya arada denk geliyordum, leş gibi bir diziydi. Avrupa Yakası'nı da Engin Günaydın'lı dönemlerinde izledim. Bana göre Avrupa Yakası = Engin Günaydın zaten.

Bu kadar iyi oyuncuyu toplayıp, böyle bir dünya yaratılması olmamış. Gülse'nin tarzını değiştirmesi gerek artık.
  • avrupa yakasinda zorlama karakterler yoktu. gercekciydi o yuzden guzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Gürse Birsel kadar gereksiz bir kadın yok yaptığı bütün işler boş çöp.

• Az önce fragmanı gördüm tv’de. Şu derya karadaş denen kadın dünya iticilik şampiyonu olur açık ara. Gülse Birselin ağzını eğerek konuştuğu tiplemeyi de görünce başlamadan bitmiş bir proje oldu. Kısa yayın hayatında başarılar diliyorum kendilerine.

• Tutmaz tutmaz tutmaz... yapmacık oyunculuklar sacma senaryolar amerikanvari sitcom çabaları yazin Türk Malı tutunamadi sonra agustosta cikan Bu sayılmaz tutunamadı tv 8deki bana baba dedi 7 bolum zor gitti .
    Avrupa yakası bi istisnaydı .
    Yapımcilar bu sitcom konusunda fazla ısrarcılar gibi olmuyorsa zaman ve para israf etmeyin kardsm. En fazla 6 bölum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada komedi yok tutar.
    2 kadının 1 zengin erkeği paylaşamadığı dizilerden gına geldi millete.
    Avrupa yakası da ilk bölümler zorlama gibiydi.
    Şans verilirse gülse birsel birşeyler yazarda bi şu derya karadaş bi de şu deliha mıdır nedir ikisini de izlerken başkası yerine utanma duygum tavan yapıyor izleyemiyorum.
  • GebermisAdam G kullanıcısına yanıt
    Tv8deki dizi çerezlikti güzeldi ama tutmadı. Sitcom yerine mahalle dizisi yapicaklar aslında. İnsanlar samimiyet arıyor. Kardeş payı Leyla ile Mecnun ekmek teknesi gibi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.