Şimdi Ara

Jesus=portekizin fatih terimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iyi anlamda degil. Fatih terimde hadi kocum aslanimla gazla bi sure basarili olmus biri. Jesusta farkindaysaniz portekizce konusan ulkelerde basarili olmus . Hatta benfica ve flamengo disinda hic bi takimda basarili olmus birisi degil. Farkindaysanizda aldigi oyuncularin neredeyse hepsi portekizce konusan oyuncular. Jesus ne yazikki basarili olamayacak. 2 resmi macta ortaya koyulmus belirli bi sistem veya oyun yoktu. Kenardan yardir, ileriye uzun top at , arada bi hucum pres yap. Bunu 2. Hatta 3. Ligdeki hocalari getir onlarda oynatirdi. Hele birde aksamki mactan sonra tum suçu kirmizi kart goren ismaile atmasi ne derece egolu ve kendine suç almayacak biri oldugunu gosterdi. Eger kurt hoca tecrubeli hoca gerekiyorsa bunun icin bicilmis kaftani Dick avdocat'ti. Bu sezonda çöpe gitti geçmiş olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jesusu aciklamalari benim ne derece dogru dusundugumu gosteriyir. Ke di getirdigi oyunculara toz kondurmuyor ama Turk oyunculari gomuyor. Portekizce bilenleri getiriyor ve hadi kocum aslanimla is yapmaya calisacak. Bu cidden kötü. Getirdigi oyuncularda kalbur ustu oyuncular olsa anlarim. Resmen acunun bizden hull citiye goturdugu gibi adamda kim bostaysa bize getiriyor. Ama cogu ise yaramaz.

• Sadece Portekizce konuşan oyuncular istemesi beni de hafiften kıllandırdı. Üstüne bir de maçlarda hatalı oyuncu seçimleri tuzu, biberi oldu. Bekleyip göreceğiz.

Ha brezilyalı oyuncuların gelmesi biraz da olsa beni sevindiriyor, orası ayrı mesele tabii. Ekip ruhu oluşuyor ve takımı benimsiyorlar. Alex de Souza zamanında olduğu gibi.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Ben buna karsi degilim. Ben sahada bisey goremedim 180 hatta 210 dakikada. Yani farkli bi oyun tarzi yoktu. Klasik seyler ve asiri basit . Yani sirf ayni dili konusacak diye nerde cop varsa doldurduk. Kaliteli olsun isterse kendi sulalesinden getirsin umrumda degil

• Alin iste. Cikardigi takima bakin. Ligi kucumseyen ke dini kaf daginda goren bi tip. Bu lig senin sayende bizim icimizden gececek jesus

• Fatih Terim'i hiç sevmem, hatta nefret ederim ama "Fatih terimde hadi kocum aslanimla gazla bi sure basarili olmus biri." şu geyik yetmedi mi ya? Ulan koçum, aslanım demekle bu kadar başarılı olunsaydı herkes başarılı olurdu. Aklınız oluyor mu bunun sizin ya? Yıl olmuş 2022. Hiç mi düşünemiyorsunuz anlamıyorum.

Jorge Jesus son hafta şampiyonluk kaybetme konusunda uzman, o açıdan DNA'nıza uygun bir hoca aldınız bence.

Jesus=portekizin fatih terimierman yapanyoutube
    JORGE JESUS VE BENFICA ŞAMPİYONLUKLARI SON SANİYELERDE VERDİ..
    https://www.youtube.com/watch?v=HQ0JL_7huXg

O yüzden bu iki ismi bir daha yan yana anmamanı tavsiye ederim.

• Fatih terim cok mu basarili. 4 sene sampiyon oldugunuz ve sonraki senelerdeki sampiyonluklarin kadrolarini bana saysana bi . Sonrasindaki ne kadrolari hic etmedi mi. Tek artisi tecrube ama taktik degasi vs filan degil. Siradan birisi

• Siz kimi istersiniz hoca olarak böyle takıma layık gördüğünüz hangi hoca var acaba ???

• Gazla 1 maç kazanırsın 21 kupa değil ..

• Güzel benzetme bende bir GS li olarak imPARAtordan nefret ederim.

Terim,Jesus gibi adamların devri çoktan bitti.Birde fenerde hem şampiyonluk yok hemde habire bütçe eksiye düşüyor.Bu Ali koç 8 yıldır hep aynı tarz gereksiz adamları yüksek bonservisle alıyor.

Maalesef Türkiye'de parası ya da lobisi olan kulüp başkanı,yöneticisi olduğu sürece Türk kulüpleri bir yere gelemez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 2 Eylül 2022; 16:44:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo -- 28 Eylül 2022; 15:58:55 >
  • Ersun yanal da gazcı ama başarısı yok

Hatta rezil rüsva ediyor.

Fatih terimi hiç sevmem ama başarılarını inkar edemem. Jesus da nötr durumdayım. Trye üstten bakan avrupalı tavrı nediyle gıcığım o ayrı. Takına faydası noktasında iyi bir hoca

• Black Raven kullanıcısına yanıt

Hakli ciktigim icin pismanim...

• Yav he he.

Beğenmediğin Terim, ilkokul mezunu haliyle İtalya'dan takım çalıştıracak diye İtalyanca öğrenmeye çalışıyordu. Kariyerinde iyisiyle kötüsüyle Milan yazıyor. Jesus'a aynı ayardaki bi takımdan teklif gelse korkudan kendini tuvalete kilitler. Kaldı ki Terim aynı dili bilmediği oyuncularla da gayet iyi anlaşıyordu.

Jesus olsa olsa Portekiz'in Fizolof Şenol'u olur.

• Neo N kullanıcısına yanıt

Hazimsizlik degildi ama siz kör oldugunuz icin bu sodalari layik gordunuz. Simdi sen ic sodayi diyecem ama keske sen hakli ciksaydinda sampiyon olabilseydik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.