Şimdi Ara

Jbl t450bt bluetooth kulaklık 139 tl ) stok şu anlık yok) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
9
Favori
26.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Siyah renk aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt
    O nasıl oluyor hocam?

• Şimdi bir tane de kardeşime hediye olarak aldım çevremden kullanan birkaç kişiden de f/p oranının çok iyi olduğu yorumunu alınca aldık bakalım umarım beğeniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: enjoyman95

ben o şekilde kullanıyorum hocam sıkıntısız çalışıyor

http://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-v4-0-dongle-dk-ac-btu40-pm-bd800986 şunu almıştım tavsiye ederim

mikrofon oyunlarda çalışıyor mu hocam deneme şansın oldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşların yorumlarındaki parazit benzeri olay kafamı karıştırdı. Alanlar memnun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 14 Aralık 2017; 21:16:4 >
  • BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Hocam o kablolu bu kablosuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 14 Aralık 2017; 21:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Ürünün zaten piyasası 145 TL civarı. Neden fiyatı bu kadar övüldü acaba?
    http://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-jbl-t450-kulak-ustu-fiyati,34336047.html

Bir de bazı arkadaşların yorumlarındaki parazit benzeri olay kafamı karıştırdı. Alanlar memnun mu?

BT HOCAM BT

KABLOSUZ BLUETOOTH BU
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

quote:

Orijinalden alıntı: fosfofruktokinaz

Ürün bugün geldi, hızlı kargolama helal olsun Samsung'a. F/P olarak çok iyi buldum. Mavi tonu ve şıklığı çok beğendim. Yalnız canımı sıkan bir şey var sizde de aynı mı? Kablosuz olarak Iphone 7 ve bilgisayara bağlandığımda, müzik dinlemediğimde(belki müzik dinlerken müzik bastırıyor olabilir) sağ taraftan çızırtı ve çok hafif tık tık tarzı bir ses geliyor, bilgisayarı Tv'ye bağlayıp sesi sonuna kadar açtığınızda gelen o cızırtı sesi, sağ kulaklıktan geliyor. Bu bağlanma sesi mi? Herkes de var mı? Anlatabildim umarım

o parazit uygun fiyatli bir cok urunde var ne yazik ki.
    muzik dinlerken de ayni ses geliyor fakat muzik bastirdigi icin rahatsiz etmiyor.

Kendimi anlatabildiğime sevindim, parazit doğru bir tanım Aynen müzik olunca bastırıyor. O zaman sadece benim kulaklığa ait değil anladığım kadarıyla, sanırım Bluetooth çalışma ve bağlanma sesi. Öyle bir şey olacağını düşünmediğim için garip geldi, bağlanan cihazdan ses gelmeyince o parazit sesi rahatsız ediyor açıkçası.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Farkettim ve değiştirdim mesajı :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

quote:

Ürün bugün geldi, hızlı kargolama helal olsun Samsung'a. F/P olarak çok iyi buldum. Mavi tonu ve şıklığı çok beğendim. Yalnız canımı sıkan bir şey var sizde de aynı mı? Kablosuz olarak Iphone 7 ve bilgisayara bağlandığımda, müzik dinlemediğimde(belki müzik dinlerken müzik bastırıyor olabilir) sağ taraftan çızırtı ve çok hafif tık tık tarzı bir ses geliyor, bilgisayarı Tv'ye bağlayıp sesi sonuna kadar açtığınızda gelen o cızırtı sesi, sağ kulaklıktan geliyor. Bu bağlanma sesi mi? Herkes de var mı? Anlatabildim umarım

o parazit uygun fiyatli bir cok urunde var ne yazik ki.
    muzik dinlerken de ayni ses geliyor fakat muzik bastirdigi icin rahatsiz etmiyor.

Kendimi anlatabildiğime sevindim, parazit doğru bir tanım Aynen müzik olunca bastırıyor. O zaman sadece benim kulaklığa ait değil anladığım kadarıyla, sanırım Bluetooth çalışma ve bağlanma sesi. Öyle bir şey olacağını düşünmediğim için garip geldi, bağlanan cihazdan ses gelmeyince o parazit sesi rahatsız ediyor açıkçası.

Pedler değiştirilebilir pedlerden mi hocam? 10 TL'lik kulaklıklar da ki terleten pedlere benziyor 3 ayda elimiz de kalmasın

• bende aldım lanet olsun deneyip göreceğiz mikrofunu :D

• mikrofonu konuşmada denedik karşı taraf çok az duyuyor sesi arkadaşlar. ses derinden geliyor, sanki hoparlörü açmışsınız da telefona uzaktan konuşuyormuşsunuz gibiymiş tam tarifi :)
  • ne zamandır almak istiyordum siyahı kaptım teşekkürler
  • Yine zarardayız

Tutamadım kendimi aldım, 6 taksitmiş neyse ki. Memnun kalırım umarım.
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    ilk 100 tl den sonra her 100 tl ye maksipuan geliyor
    yabancı pedleri bilmiyorum kibar dışarda kullanılır gibi de dışarı sesi biraz fazla veriyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoyman95

yabancı pedleri bilmiyorum kibar dışarda kullanılır gibi de dışarı sesi biraz fazla veriyor sanki

Aldım hocam çok yüksek ses açmam zaten ihtiyacım vardı böyle bir şeye evde de dinliyorum sürekli fiyat gerçekten iyi.

Tabi 40 TL'de masaüstü için Blueetooth aparata gidecek zarar da değiliz en azından.

İnşallah kafam sığar
    aceleniz yoksa çinden söyleyin. en pahalısı 5 dolar. bizim fırsatçı satıcılarımız aynı malı 3-5 katına satıyorlar. "bluetooth dongle" diye aratın
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    oyunlarda mikrofon kullanımını bende merak ediyorum. kullanan varsa değerlendirmesini paylaşsın
  • Beğenmezsek iade edebiyor muyuz ? Kullanıp memnun kalmazsak iade şartları neler bilen teyitleyen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.