Şimdi Ara

Jbl t450bt bluetooth kulaklık 139 tl ) stok şu anlık yok) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
9
Favori
26.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynı durum bende de var . Benım dogle da 4.0 ama görmüyor pc.

Ama phılıps hopörler de var Bluetooth tan onu da bağlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün bilmem kaç gün sonra elime ulaştı. Birazcık sıkıyor ama ciddi sorun değil ses kalitesi güzel lakin ses seviyesi düşük düşük derken yeterince sesi var lakin kulak içi nin yarıdan biraz fazlasını veriyor daha yukarı çıkmıyor.

Çekim mesafesi çok iyi odadan mutfağa çekiyor bir sıkıntı olmadı.

Düzeltme : Arkadaşlar cihazın ses seviyesi tuşlardan yükseliyormuş şuan gayet yüksek oldu patlıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 25 Aralık 2017; 11:9:4 >
  • Arkadaşlar cihazın ses seviyesi tuşlardan yükseliyormuş şuan gayet yüksek oldu patlıyoruz
  • 5 gün önce siyah renk olarak sipariş verdiğim kulaklık için bugün stoklarımızda yanlışlık oldu diyip mavi renk alır mısınız diye aranmam , 5 gün boyunca herhalde stokları kontrol etmeleri akıllarına gelmemiş , fiyatı iyi olmasa çekilicek bir firma değil.

• 26 aralıkta sipariş verdiğim ürün için aradılar ve sistemde yanlışlık olmuş siyah renk yok mavi gönderelim veya iptal edelim dediler :( İşin garip tarafı hala sitelerinde siyah kulaklık sipariş verilebiliyor. Gerçekten sorumsuz bir firma umarım ücreti geri yatırırlar birde onun için uğraşmam.

• Kullanmak niyetiyle yirmi liralık çekten almıştım kullanamayacağım gibi almak isteyen bana ulaşabilir.Aynı fiyattan veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Granes

Kullanmak niyetiyle yirmi liralık çekten almıştım kullanamayacağım gibi almak isteyen bana ulaşabilir.Aynı fiyattan veririm.

satmadıysanız talibim
  • XPHOS kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki çekin süresi doldu alan olmamıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazı android telefonuma eşleştirip telefonuda tv ye yansıttığımda ses kesilirmi telefonu tv ye yansıtıp film izlemek istiyorumda.
  • Kulaklığı kullanmayıp satmayı düşünen varsa alabilirim.
  • Yeni aldığım Bluetoothlu jbl t450bt kulaklıkta müziği veya videyu durdurunca kulaklığın sol tarfından 1 adet tık sesi sağ tarafındanda yaklaşık 10 saniye tıss diye bir ses geliyor ve duruyor.Videoyu/ müziği başlatınca tıss sesi tekrar başlıyor ama içerikten çalan ses bastırmasına rağmen piskolojik olarak hissediyorum içeriğin sesini kısınca zaten tıss sesi farkediliyor.Bluetooth kulaklık olduğundan dolayımı böyle sorun var ve nasıl çözebilirim.
  • Kulaklık bölümünde konusu yok o yüzden buraya yazayım.

Kulaklığı şarja taktım bir daha açılmadı herhangi bir şekilde ışık veya ses yok. Çözümü olan var mı ?
  • Almak isteyen varsa elimde sıfır kutusu açılmamış bulunmaktadır, özelden mesaj atabilirsiniz.
  • arkadaşlar kulaklık şaun 300 tl. alınır mı sizce memnun musunuz
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Hocam bekleyin kulaklık iyi ama 300 tl vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoodGuy

arkadaşlar kulaklık şaun 300 tl. alınır mı sizce memnun musunuz
    Hocam yakın geçmişte aldık gayet memnunuz ancak fiyat suan yüksek. Takip ederseniz mutlaka uyguna denk gelir.

• Kargo dahil 259 a aldım bugün valla daha uyguna göremedim başka yerde. iyi mi yaptım bilmiyorum 🤔

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Bugün 219a bir yer satmış hocam yakalasam atacaktım buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Bugün 219a bir yer satmış hocam yakalasam atacaktım buraya.
    bende baktım n11 de satılmış 219 liraya fakat bitmiş hocam yapacak bir şey yok. kulaklığım gelsin bir an önce
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.