Şimdi Ara

Jbl t450bt bluetooth kulaklık 139 tl ) stok şu anlık yok) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
9
Favori
26.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Kulaklıklarda kutu açılırsa eğer ki büyük bir arıza yoksa değişim zor. Aztek teknolojiye garantiye yollamanız gerekebilir. Ama ürünün üreticisi harmanı samsung satın aldığı için daha farklı bir tutum sergilenebilir.
  • Arkadaşlar ürünün kablolu versiyonu da varmış, ben eski kafalı bir adamım bluetoth falan pek sevmem acaba kablolusu da aynı ses kalitesinde midir? yani aradaki tek fark kablo mu?
  • Çek kullanmada sorun yaşayan var mı? Bir türlü indirim olmuyor icon x kulaklıkta.
    Hediye kartı kodu uygulandı diyor ama fiyat değişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 14 Aralık 2017; 22:23:37 >
  • çeki nasıl uyguluyoruz hem çeki hem ürünü sepete atınca 239tl gibi bi fiyat çıkarıyor ? önce çeki mi alıcaz ? çeke tıkladığımızda satın almadan bi kod veriyo o kodu kullanmıyomuyuz ?
  • ardacan100 A kullanıcısına yanıt
    Önce çeki satın alacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maestoso76 M kullanıcısına yanıt
    çek sepetimdeydi iptal ettim daha da sepete gelmiyo. tek seferlik kullanımdan dolayı iptal oldu hakkım sanırım ama satın almadım daha ilginç. aynı anda satın alıcaz otomatik düşücek sandım.
  • ardacan100 A kullanıcısına yanıt
    Hayır iptal olmadı verdiğim ilk çek alma sayfasina gidin aldiginiz ceki orada goreceksiniz.
  • mesaj için çok teşekkür ederim; kaç aydır takip ettiğim bir üründü, sayende çok uygun fiyata aldık.
  • Akşam akşam gitti 140 lira, inşallah bikaç kere kullanıp kenara atmam :) Haber veren arkadasa teşekkür ederiz.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Bugda kaldı galiba yeni hesap açtım halletim teşekkürler fırsat için
  • Hiç aklımda yoktu ama ben de çok beğendim. Play Station'da da kullanabilirim herhalde, çok aşina olduğum bir teknoloji değil. (Telefona takılıyorsa muhtemelen kullanılıyordur da :))

139 liraya gelmesi iyiymiş, teşekkürler bir bakacağım.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Pcde kullaniliyor ama konsolda kullanilmiyor diye biliyorum aman dikkat hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Arkadaşlar ürünün kablolu versiyonu da varmış, ben eski kafalı bir adamım bluetoth falan pek sevmem acaba kablolusu da aynı ses kalitesinde midir? yani aradaki tek fark kablo mu?

Bluetooth aparat alarak PC de de kullanılabiliyor. Kablolusunu almak istersen 159 TL ödeyeceksin çünkü indirim 200 TL üzeri geçerli.

Şuan 139 TL ye kablosuz almak en uygunu piyasa fiyatı 200 TL.

Arkadaşlar 200 e 100 çek bitmiş mi bulamıyorum

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    Nasil hocam satin alamadiniz mi çeki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 14 Aralık 2017; 23:17:53 >
    Hocam 300 e 100 lira indirimi buluyorum ama 200 e 100 ü bulamadım yardımcı olabilirseniz çok Sevinicem

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Ürün bugün geldi denedim kibar hafif bir ürün ses kalitesi olarak tatmin edici 200 TL ye kadar kablosuz olarak piyasada daha iyi ürün asla bulamazsınız eğer bütçesi 200 TL ye çıkabilenler forumdan çek bularak kesinlikle aşağıdaki ürünü alsın bir tık daha kaliteli hem malzeme olarak hem de ses olarak. Şimdiye kadar sayısız kulaklık kullanmış biri olarak tekrar ediyorum 200 TL ye kadar en iyi kulaklık diyebilirim ama 200 TL ye çıkabilenler aşağıdakini alsın

https://m.n11.com/pioneer-se-mj561bt-s-basbantli-bluetoot-siyah-P198992277

Bu kulaklıkların kulak kısmında soyulma oluyor mu ? Elimde mavi Philips kulaklık var, alalı 3 yıl oldu. 10 kere kullanmamışımdır, 59 lira civarı şu an fiyatı. Modelini tam hatırlayamadım. Geçen kullandım, kulaklık kısmı soyulmuş. Malzemesi biraz dandik gibi geldi.

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    https://www.samsungwa.com.tr/GiftCardGift/Index

Bu linkte en asagiya gel. 20 tl ile bu ceki satin al. Sonra ürün sayfasina gel. Orada cek gozukecek onu ekle ve satin al.

• Ben de aldım hediye çeki ile ama hala 1 adet hediye çekim var yazıyor. Nasıl oluyor. 1 tane alana 1 hediye çeki hediyemi ettiler.😃

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.