Şimdi Ara

JBL GT5-12 Aldım Sahte Çıktı, Karşılaştırmalı İnceleme ve Bilgilendirme Konusu .. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
18.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TR0XT

Arkadaslar konuyu hortlatiyorum ama ben de jbl gt 5 12 aldim once murtasi aradim oturdugum yere yakin olan biyer soyledi gittim ordan aldim sahte mi degil mi bilmedigim icin isim vermiyecem. Ama goruntu olarak YouTubeda paylasilan jbl in aynisi ben de sadece fatura aldim kaseli ve imzali ama seri numarasina kesmediler heralde faturadan sonra depodan bitane getirip verdiler kutudan birsey cikmadi murtasi arayip gitmeme ragmen boyle oldu fatura ustunde jbl akdeniz dagiticisi yaziyor fakat guvenemedim kutu ve goruntu dediginiz gibi olunca

Hocam bu üründen kullanmış biri olarak fotograflarını yayınla tecrubelerimi aktarayım sana .Benim aldığım ürün yaz sıcağında yapıştırıcıları attı bobin telleri kopardı .Sonra ustasından öğrendim ki orjinal ürün asla yapıştırıcı atmaması gerekirmiş sıcaklığa dayanıklı olurmuş .Çakma olduğu buradan bile belli yani ..

• Pm atiyorum hocam
     JBL GT5-12 Aldım Sahte Çıktı, Karşılaştırmalı İnceleme ve Bilgilendirme Konusu ..
     JBL GT5-12 Aldım Sahte Çıktı, Karşılaştırmalı İnceleme ve Bilgilendirme Konusu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR0XT -- 7 Şubat 2014; 21:40:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

quote:

Arkadaslar konuyu hortlatiyorum ama ben de jbl gt 5 12 aldim once murtasi aradim oturdugum yere yakin olan biyer soyledi gittim ordan aldim sahte mi degil mi bilmedigim icin isim vermiyecem. Ama goruntu olarak YouTubeda paylasilan jbl in aynisi ben de sadece fatura aldim kaseli ve imzali ama seri numarasina kesmediler heralde faturadan sonra depodan bitane getirip verdiler kutudan birsey cikmadi murtasi arayip gitmeme ragmen boyle oldu fatura ustunde jbl akdeniz dagiticisi yaziyor fakat guvenemedim kutu ve goruntu dediginiz gibi olunca

Hocam bu üründen kullanmış biri olarak fotograflarını yayınla tecrubelerimi aktarayım sana .Benim aldığım ürün yaz sıcağında yapıştırıcıları attı bobin telleri kopardı .Sonra ustasından öğrendim ki orjinal ürün asla yapıştırıcı atmaması gerekirmiş sıcaklığa dayanıklı olurmuş .Çakma olduğu buradan bile belli yani ..

Gozukuyor degil mi fotograflar mobilden attim cunku

• Gecen gunu bende alacaktim bi magazada gordum 120 lira dedi hoparlorun gobeginde bulunan plastik aksamı sanki elle kesilmis gibiydi tirtikliydi kime sorduysam sahtesi cok dedi piyasada guvenip alamadim

• Valla kardesim bende pert olan bass'ın tıpa tıp aynısı diyebilirim sana .Özellikle logo'dan anlaşışıyor ztn JBL yazısının B sinde ortadaki boşluk kıvrımlı değil dikdortgen şeklinde ve kaba görünüyor çakmalar böyle oluyor .Ayrıca mıknatızdaki farktanda belli ediyor .Mıknatızıda pütürlü ..
  • Bass'ı bağlarsın çalar sıkıntı yokmuş gibi görünür ama kullanılan malzeme kalitesi düşük olduğundan bir yerlerden bir yerinden sorun çıkarır yani bir süre sonra .Örneğin aşırı yaz sıcağında yoğun çalışmada yapıştırıcıları atabilir .Kullanılan malzemenin kalitesiz oluşundan da tonda illaki fark eder .vs vs
  • Benim dikkatimi ceken bi hususta miknatis uzerindeki siyah jelatin in orantisiz yapistirilmasi

• Arka kisim valley4891_sony arkadasimin dedigi gibi cidden. Ben de inceledim bu konuda cok benziyor sizin aldiginizla. İnfinity ref 1260 ile degistirmeyi planliyorum yarin goturecem ilerde sorun cikarmasin. Konu resmen aydinlatici olmus. Benim sasirdigim nokta murtasin tarif etmesi orayi. Deneyip denememe konusunda kararsizim performans konusunda sikintisi varmiydi eger onda da sikinti varsa kesin degistiririm

• Performans konusunda pek sıkıntı olmuyor ama sonradan dediğim gibi sıkıntılar olabiliyor bu yüzden kanmayın güzel çalışına sahte ise hiç durmayın verin geriye bass'ı .Tonda bile fark eder dediğim gibi malzeme kalitesinden .
  • Tamam usta yardimlarin icin cok tesekkur ederim infinitynin sahtesi olmaz heralde gidip infinity alim

• onun sanmıyorum ama o da jbl'in devamı sayılır ikiside harman'ın ürünleri .onun için birşey diyemeyeceğim .ama o jbl den sonra bir pioneer aldım arada malzeme olarak dağlar fark vardı .ton olarakta yansıdı tabi ..
  • Bende hem pioneer ts w310 var hemde jbl cs1214 ikiside guzel pioneer daha sert vuruyor baslari jbl e gore

• D4 mü aldınız pioneer i ?
  • Tek bobin olani var hocam 300rms lik

• Anladım hocam biliyorum .
  • arkadaşlar sizlere çok teşekkür ederim değiştirdim infinity ref 1260 aldım içinden garanti belgesi ve kullanım klavuzu çıktı artı kutudaki seri no ile bass ın üzerindeki no aynı sağolun @haydarz @valley4891_sony
  • dikkat etmek lazım Türkiyede en bilinir markalar pioner ve jbl oldugundan sahtesi çok getiriliyor çinden, gözle ayırmak bile zor...o nedenle alınacaksa infinity rockford fosgate hertz dls focal moral vs secılebılır..biraz pahalı ama en ıyısı bole almak.. 100 tlye woofer satılırmı arkadas..içindeki bobının malıyetı bıle 100 tl..
  • quote:

arkadaşlar sizlere çok teşekkür ederim değiştirdim infinity ref 1260 aldım içinden garanti belgesi ve kullanım klavuzu çıktı artı kutudaki seri no ile bass ın üzerindeki no aynı sağolun @haydarz @valley4891_sony

Olması gerekende bu ztn hocam .Güle güle kullanın . Orj cihaz kullanmak herkesin hakkı, kimse parası ile rezil olmasın .Saygılarımla..
  • Ben 150Tl ye pioneer almıştım bass her türlü belli ediyor kendini ben orjinalim diyor .Orj ürün ztn kendini belli eder .Hiç bass kullanmamış görmemiş insanlara yutturabilirler ancak çakma imitasyon bassları
  • Aynen dedigin gibi kardes acemi olunca insan boyle oluyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.