Şimdi Ara

JBL GT5-12 Aldım Sahte Çıktı, Karşılaştırmalı İnceleme ve Bilgilendirme Konusu .. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
18.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam hocam biliyorum bu zamana kadar ovallerin imitasyonunu gördüm subların görmedim tamam hadi gt5 de yaptı öyle bişey tutup pıonnerindamı kıckerindemi imitasyonunu yapcak .... sonra bi dolu cihaz satıyo adam ben alışveriş yapmadım ondan gt5 1000 lik alan arkadaşlarım çok oldu hiçbir sorun yaşamadılar kargoda vs ürünlerdede orjnaldi içinden kullanma klavuzu vs çıktı kullanıyolar şimdi fakat bir arkadaşımda teyip sipariş etti fakat yanlış modeli gönderdiler kargoyuda ona ödeteceklerdi anlamadım adam ortak çalışıyo fakat dediğim gibi bundan 2 3 ay öncesi kimse böyle bir sorun yaşamıyordu
  • arkdaşlar bence kicker subwoofer almak istiyorum fakat orijinal olduğunu nasıl anlayacağım l5 40 cm 750 rms bir yerde 400 küsür iken başka biryerde 600 lira kafam karıştı bilen birisi cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrem_015

arkdaşlar bence kicker subwoofer almak istiyorum fakat orijinal olduğunu nasıl anlayacağım l5 40 cm 750 rms bir yerde 400 küsür iken başka biryerde 600 lira kafam karıştı bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

mehaba hocam, kickerin imitasyonu var mıdır şahsen ben duymadım ama piyasada özellikle jbl ve pioneer lere dikkat edin .
    Çakma woofer kurbanı olmamanız için ucuz değilde güvenilir bu işin distrübütörlüğünü yapan yerlerden alırsanız böyle bir kaygıya düşmezsiniz .
    Saygılarımla ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

quote:

arkdaşlar bence kicker subwoofer almak istiyorum fakat orijinal olduğunu nasıl anlayacağım l5 40 cm 750 rms bir yerde 400 küsür iken başka biryerde 600 lira kafam karıştı bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

mehaba hocam, kickerin imitasyonu var mıdır şahsen ben duymadım ama piyasada özellikle jbl ve pioneer lere dikkat edin .
    Çakma woofer kurbanı olmamanız için ucuz değilde güvenilir bu işin distrübütörlüğünü yapan yerlerden alırsanız böyle bir kaygıya düşmezsiniz .
    Saygılarımla ..

öncelikle sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim,mesela şunuhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-38cm-kikir-cvr-purofosyonel-bas-cilgin-bas-kapinda-ode-sok-kampa-55743188/detay almak istiyorum fakat bu sizi kandıran satıcı acaba kickerında çakmasınımı aldı ne yaptı o yüzden tereddütte düştüm.

birde ikinci el temiz bulursamda alacağım fakat onun sahte olup olmayacağını nasıl anlayacağım o var millet aşırı derecede yalancı yoğurdum ekşi diyen yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrem_015 -- 14 Şubat 2012; 21:14:04 >

• quote:

quote:

quote:

Saygılarımla ..

öncelikle sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim,mesela şunuhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-38cm-kikir-cvr-purofosyonel-bas-cilgin-bas-kapinda-ode-sok-kampa-55743188/detay almak istiyorum fakat bu sizi kandıran satıcı acaba kickerında çakmasınımı aldı ne yaptı o yüzden tereddütte düştüm.

birde ikinci el temiz bulursamda alacağım fakat onun sahte olup olmayacağını nasıl anlayacağım o var millet aşırı derecede yalancı yoğurdum ekşi diyen yok.

bahsi geçen satıcı yani fatih topallar dan almanızı kesinlikle tavsiye etmem hocam 3kuruş az ödeyeyim diye sonra başınız ağrımasın ..
    Bahsi geçen satıcı ile ilgili forumlara konular açtıktan sonra anladım ki tek mağdur ben değilmişim .kesinlikle almayın bunlardan ..!

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılarımla ..

bahsi geçen satıcı yani fatih topallar dan almanızı kesinlikle tavsiye etmem hocam 3kuruş az ödeyeyim diye sonra başınız ağrımasın ..
    Bahsi geçen satıcı ile ilgili forumlara konular açtıktan sonra anladım ki tek mağdur ben değilmişim .kesinlikle almayın bunlardan ..!

tamam teşekkürler,bu arada önerebilieceğiniz bir yer varmı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılarımla ..

Hocam tam emin değilim ama sanırım Kicker'in Türkiye düstrübütörü Promet group ..
    link >>http://www.prometcarhifi.com/urunler.asp?marka=1&kat=1
    Burasıyla iletişime geçerseniz size yakın bayilikleri ile ilgli bilgilerde alabilirsiniz yada direkt buradan alın bence ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 14 Şubat 2012; 23:39:20 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılarımla ..

Hocam tam emin değilim ama sanırım Kicker'in Türkiye düstrübütörü Promet group ..
    link >>http://www.prometcarhifi.com/urunler.asp?marka=1&kat=1
    Burasıyla iletişime geçerseniz size yakın bayilikleri ile ilgli bilgilerde alabilirsiniz yada direkt buradan alın bence ..

iletişime geçtim,teşekkür ederim.

• Ne demek ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: buragsound

arkadaşım cihazın çakma değil ben çok sattım bağladım çakma görmedim piyasada göremezsin zaten jbl lerde yok böyle bir olay parlaklık konusuna gelicek olursam resimleri çeken makineler farklı ondan fark olmuş gibi gözükebilir elindeki cihaz çakma değil tecrübelerime inanarak söylüyorum !

daha 1 saat önce bir tesisatçı tahtakalede kendi sattığı 225tl olan jbl 6508'i 100 tl'ye verdiklerini söyledi, urfada taklitleri yapılıyormuş, Pioneer da yapıyorlarmış ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

daha 1 saat önce bir tesisatçı tahtakalede kendi sattığı 225tl olan jbl 6508'i 100 tl'ye verdiklerini söyledi, urfada taklitleri yapılıyormuş, Pioneer da yapıyorlarmış ...
    Aynen kardeşim boşuna çene yormadık ztn burada bas bas söyledim jbl ve pioneerlerin çakmaları yani imitasyonları kol geziyor piyasada millette ucuz ucuz alıyor .

Benim konuyu açtığım jbl gt5 konuyu açtıktan bir süre sonra çalarken yapıştırıcıları attı ve bobin telleri koptu .sonra durumu bu işin erbabı olan woofertamircisi şener ustaya danıştım orjinal ürün asla yapıştırıcı atmaz kesinlikle sahte üründür kalitesiz yapıştırıcıdan atmış dedi fazlada söze gerek yok herhalde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 16 Mart 2013; 16:42:37 >
  • cadence'in sahtesini hiç duydunuz mu acaba :) ben aşağıdaki parçalar için 850 tl rakam aldım, nakit verip montajı da içine sokmaya çalışıyorum

CADENCE XENİTH XS6K
    CADENCE XENİTH XS5K
    CADENCE XA125.4 4 KANAL
    CADENCE CSA 650.1 MONO 2 KANAL
    CADENCE CVL SERİSİ KUTULU SLİM 30CM
    CADENCE 1.5 FARAD CAPASİTOR

caddence dinleyen var mı? alt seri jbl-pioneer ayarındamıdır? gt5-12 / 6508c gibi çalar mı? sahte ürünler yüzünden eski bir dünya markası olan cadence yapayım istedim ...
  • quote:

quote:

Aynen kardeşim boşuna çene yormadık ztn burada bas bas söyledim jbl ve pioneerlerin çakmaları yani imitasyonları kol geziyor piyasada millette ucuz ucuz alıyor .

Benim konuyu açtığım jbl gt5 konuyu açtıktan bir süre sonra çalarken yapıştırıcıları attı ve bobin telleri koptu .sonra durumu bu işin erbabı olan woofertamircisi şener ustaya danıştım orjinal ürün asla yapıştırıcı atmaz kesinlikle sahte üründür kalitesiz yapıştırıcıdan atmış dedi fazlada söze gerek yok herhalde ..

ya arkadaşım o adamlardan birşey alınmaz bak ben 10 cm pioneer hoparlör aldım yazın farklı bir model göndermişler aradım anlattım durumu yok o vardı onu gönderdim dedi :D allahtan ücretsiz kargo yaptırmıştm konuşmuştum daha önceden siteden almıştım birde daha sonra durum böyle olunca aradım adamları kargoyu ödeyin gönderin dediler baktım olucak gibi değil sitenin müşteri hizmetlerini aradım kargoyu ödemeden gönderin paranızı iade edicez dedi site :D Allahtan siteden almıştım

• quote:

cadence'in sahtesini hiç duydunuz mu acaba :) ben aşağıdaki parçalar için 850 tl rakam aldım, nakit verip montajı da içine sokmaya çalışıyorum

CADENCE XENİTH XS6K
    CADENCE XENİTH XS5K
    CADENCE XA125.4 4 KANAL
    CADENCE CSA 650.1 MONO 2 KANAL
    CADENCE CVL SERİSİ KUTULU SLİM 30CM
    CADENCE 1.5 FARAD CAPASİTOR

caddence dinleyen var mı? alt seri jbl-pioneer ayarındamıdır? gt5-12 / 6508c gibi çalar mı? sahte ürünler yüzünden eski bir dünya markası olan cadence yapayım istedim ...

cadence için hiç araştırma yapmadım ama cadence'inde piyasada çok ucuz ürünleri var imitasyon olma olasılığı yüksek malesef ..
    jbl de dünya markası idi ama bazı emek hırsızları kaçak imitasyon ürünlerle markanın içine ediyorlar .Emeğe markaya hiç saygı kalmamış ..
    Ben sana Hertz'in ürünlerini tavsiye ederim bildiğim kadarı ile hertz in yok ve ürünleri son derece kaliteli ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 16 Mart 2013; 22:06:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

ya arkadaşım o adamlardan birşey alınmaz bak ben 10 cm pioneer hoparlör aldım yazın farklı bir model göndermişler aradım anlattım durumu yok o vardı onu gönderdim dedi :D allahtan ücretsiz kargo yaptırmıştm konuşmuştum daha önceden siteden almıştım birde daha sonra durum böyle olunca aradım adamları kargoyu ödeyin gönderin dediler baktım olucak gibi değil sitenin müşteri hizmetlerini aradım kargoyu ödemeden gönderin paranızı iade edicez dedi site :D Allahtan siteden almıştım

Fatih Sait TOPALLAR - Fatih Elektronik ve Kırtasiye - Sakarya/Adapazarı bu adamlardan hiç birşey almayın kardeşim nereden buluyorlarsa markaların en adi mallarını getiriyorlar artık çindeki depolardan mı urfadan mı diyarbakırdan mı oralarını kendileri biliyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 16 Mart 2013; 22:36:05 >

• Cadence mono anfi cakma galiba, kendi web sayfasinda yok diye diger forumlarda cakma demisler, cadence kabloda sound stream cikiyormus, o da cakma, slim sub cok iyi diyorlar, midleri de ogrenmem lazim .. yardim lutfen, kablo ve mono anfi sorunsuz olacaksa raziyim ama midler onemli...

• quote:

Cadence mono anfi cakma galiba, kendi web sayfasinda yok diye diger forumlarda cakma demisler, cadence kabloda sound stream cikiyormus, o da cakma, slim sub cok iyi diyorlar, midleri de ogrenmem lazim .. yardim lutfen, kablo ve mono anfi sorunsuz olacaksa raziyim ama midler onemli...

Kardeş sound streamında çakmaları var bunu çok iyi biliyorum .msjı okuyunca şimdi jeton düştü cadence içinde diyorlardı şu model sitesinde yok falan diye taklit desen değil nereden geldiği ne olduğu belli olmayan sadece türkiyede satılan cihazlara cadence markayı basmışlar satıyorlar ilginç doğrusu ..
    Ben sana yine diyorum bütçen varsa hertzin ürünlerine bak hemen hepsi orjinal ve kalitelidir .
    ama tabi suda varki her cacence de sahte olacak diye bir kayide yok cadence'in distrübütör'ünü bul onların sattığı ürünler orjinaldir .biz şu markanın distrübütörüyüz diye masal okuyan sahtekarlarda var tabi bunada dikkat etmek gerek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 17 Mart 2013; 2:40:20 >

• türkiyedeki cadanceler orjinal amerikan malı değil, hatta amerikan malı bile değil,
    beyler, daha önce alışveriş yaptım, fiyatlarıda ucuz geliyor. ismail berke/atakan tuning. fiyatları uygun, ilgili satıcı ama sattıkları ürün çakmamı, orjinalmşdir bilemiyorum. tek kelime esnaf. bu zamanda zor bulunur ama gerçekten o satıcı esnaf, hertürlü sıruma cevap verdi sağolsun.

kickerin sahtesini bende duymadım, görmedim. ama jbl de çok, pioneerin ise orjinalinden fazla. bunun dışında yasal yollarla gelmeyenler var onlarda ucuz veyamdistribütörü dışında getirenler var bunlarda daha ucuz ayırt etmek zor. yani bizim için. ama promet grubu distribütörünü arasanız bölge dağıtıcısının telefonunu verir iletişim kurarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkller -- 17 Mart 2013; 9:23:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arikan elektronik bana 850 tl teklif vermisti, nasil bilirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: painkller

türkiyedeki cadanceler orjinal amerikan malı değil, hatta amerikan malı bile değil,
    beyler, daha önce alışveriş yaptım, fiyatlarıda ucuz geliyor. ismail berke/atakan tuning. fiyatları uygun, ilgili satıcı ama sattıkları ürün çakmamı, orjinalmşdir bilemiyorum. tek kelime esnaf. bu zamanda zor bulunur ama gerçekten o satıcı esnaf, hertürlü sıruma cevap verdi sağolsun.

kickerin sahtesini bende duymadım, görmedim. ama jbl de çok, pioneerin ise orjinalinden fazla. bunun dışında yasal yollarla gelmeyenler var onlarda ucuz veyamdistribütörü dışında getirenler var bunlarda daha ucuz ayırt etmek zor. yani bizim için. ama promet grubu distribütörünü arasanız bölge dağıtıcısının telefonunu verir iletişim kurarsınız

İsmail berke'nin iyi bir esnaf olduğu doğru her türlü sorulara cevap veriyor ama ne kadar doğru ne kadar kandırmaca onu bilemem şahsen ismail berkeninde çakma ürünlerden barındırdığını düşünüyorum pioneer 309d2-d4 subwooferlarını 109Tl ye satıyor sahibinden.com da listenin en basında ..sahsen orjinal olduğunu düşünmüyorum .
    Kickerin bass'ları dısında komponent ve midleri basarılı değil kanımca ve piyasada tutulmuyor .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.