Şimdi Ara

JB sonrası iOS 5 GM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPad'ime iOS 5 GM'yi yükleyip redsnow'la tethered jb yaptım. Sonra cydia'dan faceforward'ı yükledim o da reboot istedi. Tethered olduğu için redsnowla açtım cihazı ama cihaz iPhone gibi oldu simgeleri olsun menüsü olsun.
    Nasıl çözebilirim bu durumu acaba, teşekkürler şimdiden herkese.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9xgame
    ama cihaz iPhone gibi oldu simgeleri olsun menüsü olsun.

Bu cümle ile ne kasdettiniz anlamadım ama, JB tethered olduğu için reboot yaptıktan sonra tekrar redsnow'u açıp, önce Extras'dan "Select IPSW" diyip iOS 5 Beta 7 IPSW'sini göstermeniz, sonra "Just Boot" butonuna tıklayıp, Iphone'u DFU moda almanız gerekiyor. Sonra JB'li ve normal şekilde açılması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

ama cihaz iPhone gibi oldu simgeleri olsun menüsü olsun.

Bu cümle ile ne kasdettiniz anlamadım ama, JB tethered olduğu için reboot yaptıktan sonra tekrar redsnow'u açıp, önce Extras'dan "Select IPSW" diyip iOS 5 Beta 7 IPSW'sini göstermeniz, sonra "Just Boot" butonuna tıklayıp, Iphone'u DFU moda almanız gerekiyor. Sonra JB'li ve normal şekilde açılması gerekir.

Dediğiniz gibi yapıyorum.
    O cümlemden kastım da simgelerin boyu küçüldü ve settings'e girdiğimde mesela menüler iphone boyunda ve şeklinde çıkıyor.

• quote:

Dediğiniz gibi yapıyorum.
    O cümlemden kastım da simgelerin boyu küçüldü ve settings'e girdiğimde mesela menüler iphone boyunda ve şeklinde çıkıyor.

Activator yüklediniz mi ? Aşağıdaki listede uyumsuz gözüküyor ve SB Settings info okurken Activator'ün böyle bir soruna sebep olabileceğini okudum sanki.

https://docs.google.com/document/d/13S3GGZzYDgIOSLwC80zLU7K2A9c9rWT7WINFxXWVwEM/mobilebasic?hl=en_US&pli=1

• Faceforward yanında mobile substrate'yi de yükledi, sanırım ondan oldu. Ama cydia'ya girdiğimde menülere dokunamadığım için galiba restore yolu gözüktü. Teşekkürler yine de yardımların için.
  • Mobile subtrate'den olduğunu sanmıyorum. Hangisi hatırlamıyorum ama bende de bir uygulama onu yükledi. Bende sorun yok.
  • İlk defa JB yaptım onda da teethered denk geldi, ios 5 gm'de nasıl widget yüklerim arkadaşlar?
    hep restart istiyor e restart isteyince just boot yapıyorum redsnowla, hep başa dönüyorum...
  • Dediğim olay da buydu:

JB sonrası iOS 5 GM

JB sonrası iOS 5 GM
  • Acaba JB yaparken redsnow'a gösterdiğiniz IPSW, Ipad değil e Iphone dosyası olabilir mi ?
  • Yok sadece iPad için olanı indirip ondan restore etmiştim. Neyse hocam hiç kafanı yorma şuan restore ediyorum zaten. Teşekkürler uğraşların için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9xgame -- 5 Ekim 2011; 22:51:22 >
  • Hocalar ios 5 gm için widget yükleyebiliyor muyuz, biliyor musunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.