Şimdi Ara

# Jason Statham Fan Club # 191 Kişiyiz... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
7
Favori
43.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okangeci

ekle

• ekle dostum
  • ekleyin.Reyiz'in her filmini izledim.
  • Liste yenilenmiştir
  • Beni de ekleyin. En sevdiğim oyunculardandir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekle avatar mesaj uyumuyum zaten
  • Ekle
  • oo Yaz hacı hayranıyım
  • ekle jason statham reise bayılıyoruz
  • beni de yazalım kardeşim
  • Liste yenilenmiştir
  •  # Jason Statham Fan Club # 191 Kişiyiz...

# Jason Statham Fan Club # 191 Kişiyiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD5B74970 -- 17 Temmuz 2012; 12:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

Ağlamıcam ağlamıcamJason'ı ilk defa saçlı olarak gördüm.
    Bu arada Safe adlı bir filmde Statham Türk yapımı olan Zigana Sport Marka tabanca kullanmıştır.www.imfdb.com'da gönüllü bir yazar olarak benim çok dikkatimi çekmişti.Çünkü genellikle yabancı marka silahlar kullanılıyordu.

Filmin afişindede ZİGANA sPORT YER ALIYOR.

• arkadaslar 13 filmini izlemeyenler varsa bir an once test etsin. bu adamdan bir anda nefret edersiniz saka saka arada boyle rollerde de oynamasi lazim cok yonlu olacak oyuncunun
    bu arada transporter 3 lemesini hala izleyememis durumdayim arkadaslar bir transporter bir revolver var izlemedigim, revolver'da senaryo hatasi var felan deniyor, ne dersiniz o konuda.
  • Ekle beni de hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: herr18

arkadaslar 13 filmini izlemeyenler varsa bir an once test etsin. bu adamdan bir anda nefret edersiniz saka saka arada boyle rollerde de oynamasi lazim cok yonlu olacak oyuncunun
    bu arada transporter 3 lemesini hala izleyememis durumdayim arkadaslar bir transporter bir revolver var izlemedigim, revolver'da senaryo hatasi var felan deniyor, ne dersiniz o konuda.

Senaryo hatası yok sadece biraz derin işlenmiş konu,tek seferde anlaşılmıyor

• Ekle
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeporT_#

quote:

Orijinalden alıntı: herr18

arkadaslar 13 filmini izlemeyenler varsa bir an once test etsin. bu adamdan bir anda nefret edersiniz saka saka arada boyle rollerde de oynamasi lazim cok yonlu olacak oyuncunun

Senaryo hatası yok sadece biraz derin işlenmiş konu,tek seferde anlaşılmıyor

director cut da miydi yoksa baska bir versiyonda miydi sonuna aciklayici doktor roportaji mi ne koymuslar film anlasilabilsin diye, yanlis hatirlamiyorsam tabii.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.