Şimdi Ara

Japonya'dan Telefon getirsem burda çalışır mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR AY SONU JAPONYAYA GİDECEĞİM VE TELEFON ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ÇEVREMDEKİ ARKADAŞLAR BURDA ÇALIŞMAYACAĞINI SÖYLEDİLER DOĞRU MU
    İPHONE 7 PLUS GETİRECEĞİM UNLOCK OLURSA ÇALIŞIR MI BURDA ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Unlock olursa çalışır tabi ama garantisi burada geçen model almaya bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unlock olursa çalışır tabi
    Arkadaşın abisi 5s getirmişti,hala kullanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model numarası Türkiye'de satılanla aynı olursa çalışır. Aynı olmazsa 4g çekmiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Unlock olursa çalışır tabi ama garantisi burada geçen model almaya bakın.

Apple kendi sitesinden duyuru:"10 mart 2017 tarihi itibariyle Yurt dışından alınan iphone'ların Türkiye'de Servis ve Teknik Destek hizmeti tamamen durdurulmuştur.Bundan sonra yurt dışından alınan veya paralel ithalat yoluyla Türkiye girişi yapılan Iphone ve Ipad modellerinde Servis ve Teknik destek verilemeyecektir"
    Hocam doğru mudur?bu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 14 Mart 2017; 16:25:15 >
  • Kendi sitesinden açıklama yaptı mı, bilmiyorum. Şimdi Apple.com'a girdim. Böyle bir şey görmedim. Ama servisin artık yurt dışı cihazlara bakmayacağı doğru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Kendi sitesinden açıklama yaptı mı, bilmiyorum. Şimdi Apple.com'a girdim. Böyle bir şey görmedim. Ama servisin artık yurt dışı cihazlara bakmayacağı doğru.

Açıklama biraz genel olmuş duyuru olucak o :)

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Linki buldum hocam bakabilirsiniz:

http://apple.servis.xyz/yurt-disindan-alinan-ve-turkiyede-garantisi-olan-iphone-model-numaralari.html

• Doğrudur teknik servis ücretli dahi cihazlara bakmiyor tipki cihazim servisde rehin olana kadar yetkililerle görüştüm sonuc bekliyorumm..

• ben iphone 6 plus aldım çalışıyor bir sıkıntı yok. sadece lte'ye geçmiyordu sonradan kendi kendine düzeldi. Ayrıca foto çekerken sesi kısılmıyor. şipşak sesi hep var hiçbir şekilde kısamıyorsunuz. çünkü Japonya yasalarına göre sapıklık olduğu için foto çeken aletlerin tamamı sesli kısılması yasak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaseki

ben iphone 6 plus aldım çalışıyor bir sıkıntı yok. sadece lte'ye geçmiyordu sonradan kendi kendine düzeldi. Ayrıca foto çekerken sesi kısılmıyor. şipşak sesi hep var hiçbir şekilde kısamıyorsunuz. çünkü Japonya yasalarına göre sapıklık olduğu için foto çeken aletlerin tamamı sesli kısılması yasak:)

geçen otobüste ayakta gidiyorum ilerledim ve tam oturan bir kızın yanında durdum ve cebimden iphone 5 i çıkardım kılıftan dolayı power tuşu basılı kalmış telefonu açmak için orta tuşa basınca direk ekran görüntüsü aldı ama sesi fotoğraf çekme sesi ile aynı kız ve tabi millet bana ters ters bakmasın mı rezil oldum o günden sonra kılıf kullanmıyorum aq
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.