Şimdi Ara

...[ JANT ile ilgili tüm paylaşımlar ]... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
4
Favori
276.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

...[ JANT ile ilgili tüm paylaşımlar ]...

(En Son Oy Tarihi: 20.6.2023)
Giriş
  • arkadasLar ßi kac jant-Lastik komßinasyonu hakkında danısmak istiyorum.önceLikLe araba RenauLt Megane 1 2oo1 modeL RXT 1.6 16v 11o hp ve 16-17 incLik jant takmak istiyorum hosuma qiden ßazı modeLLer var fakat nasıL Lastik kuLLanacaqımı ßiLemiorum siz ßu jantLara nasıL Lastik kuLLanaßiLiceqimi ve mümkünse ßeqendiqiniz ve yakısacagını düsündüqünüz veya tavsiye edeceginiz jantLarı ßeLirtirseniz sevinirim.simdiden tesekkürLer..
    jantLar Cms WhirLwind 16'' -- Momo Corse 16''

• en iyi jant magnesium janttir ama bulmak mesele ve pahali
  • arkadaşlar megane ll aracıma cant almayı düşünüyorum.orjinal lastik cant ebatı 205/55/16 buna kaç inçlik cant almam gerekir.tavsiye edeceğiniz cant modelide varmı
  • İmzamdaki araç için alaşım jant almayı düşünüyorum. Hali hazırda 195/65/R15 boyutlarındaki fabrika çıkışı kapaklı jant ve yaz kış değiştirdiğim 2 takım lastiğim var.
    Hem yetkili servis hem de oto sanayideki lastik ustası 17 inç jant tavsiye etmedi. İnce yanaklı lastikle eskisi gibi konforlu sürüş sağlayamazmışım ve de otomobil yapısal olarak yana yattğı için jantın bana yol tutuş olarak faydası olmazmış. Tek faydası görüntüsü olurmuş.
    Ben de burada verilen bilgilere göre bir hesaplama yaptım. Eğer yanak kalınlığı ve tekerlek çapıyla ilgili bir tablo yapacak olursam şöyle bir şey karşıma çıkıyor:

----Boyut------Yanak kalınlığı (mm)--Tekerlek çapı (mm)
    1) 195/65/15 ----- 126.75 -------------- 634.5
    2) 205/55/16 ----- 112.75 -------------- 631.9
    3) 205/50/17 ----- 102.50 -------------- 636.8
    4) 225/45/17 ----- 101.25 -------------- 634.3

İlk sıradaki fabrika çıkışı, 2. sıradaki opsiyonel olarak satılan jant boyutu. Asıl tercih etmek istediğim 3. veya 4. sıradakilerden biri.
    Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

• arkadaşlar lastiklerimi değiştiricem kış sonu şu anda orjinal 185/65/15 lastik var üzerinde

ben lastikleri Michelin Pilot Primacy - 195/65/15 91V ile değiştirmek istiyorum taban genişliğinin herhangi bir dezavantajı olurmu...

aracım logan 1.5dci taban genişliği aklıma takılıyor cekişte vs. sorun olumu cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİTROUS666 -- 6 Ocak 2008; 17:59:37 >
  • slm arkadaşlar 13 inç çıkma jant bulabilirmiyis malum para yok
  • Kardeş 1992 model Şahin imin orjinal jant ve jant kapakları duruyo işine yararsa çok uygun fiyata anlaşırız.
    quote:

Orjinalden alıntı: dogancan67

slm arkadaşlar 13 inç çıkma jant bulabilirmiyis malum para yok
  • quote:

Kardeş 1992 model Şahin imin orjinal jant ve jant kapakları duruyo işine yararsa çok uygun fiyata anlaşırız.
    quote:

dgncn@windowslive.com ekle kardeş anlaşalım
  • benim bir sorum olacak.

alüminyum jantların tamiri mümkünmü? tamir derken üzerindeki ciziklerin, dökülmelerin falan diyorum, yoksa öyle hasarlı bir jant değiller. niye soruyorum derseniz benim araba tipo slx 96 model. üstündeki jantların aynısından bulma imkanı da artık yoktur.. hem arabanın orijinallığını bozmamak adına hem de bu jantların arabaya en yakışan jant olduğunu düşündüğümden bunları elden geçirtmek istiyorum. böyle bir şey mümkünmdür??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feraser -- 15 Ocak 2008; 14:21:26 >

• kardeş cahilliğimi hoşgör verdiğin bu adresten bişi anlamadım crepis05@hotmail.com benim hotmail adresim istersen burdan görüşelim

quote:

quote:

Kardeş 1992 model Şahin imin orjinal jant ve jant kapakları duruyo işine yararsa çok uygun fiyata anlaşırız.
    quote:

dgncn@windowslive.com ekle kardeş anlaşalım

• ekledim kardeş
  • arkadaslarhttp://www.volvocars.com.tr/Models/Volvo-S40/gallery/360.htm sayfasındakı yukardan 3. (MİDİLİ) veya yıne yukardan son sıradakı (ZAURAK) jantlarına benzer bi model arıyorum ama bulamadım hıc bı yerde yardımcı olursanız sewinirim..
  • arkadaslar ben jant aluminyum ariyorum 4*108 16" 5 delikli peugeot 407 icin

denizlide nereden alabilirim acaba
  • herkese selam
    bende mercedes e klasse var....w211 yeni model...ben r 19 luk cant takmak istiyom....235.35 r19 acaba zarari olurmu..birazda alcatmak istiyorum arabayiii....yardimci olan varsa sevinirim
  • 13 lük çıkma jant istiorumm!!!! para yok malum crepis arkadaşı ekledim ama cvp yok elinde bulunan varsa bekliorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceans

arkadaslarhttp://www.volvocars.com.tr/Models/Volvo-S40/gallery/360.htm sayfasındakı yukardan 3. (MİDİLİ) veya yıne yukardan son sıradakı (ZAURAK) jantlarına benzer bi model arıyorum ama bulamadım hıc bı yerde yardımcı olursanız sewinirim..

şu siteye bak cok şık jantlar mevcut dediğin jantta yakın modeller var

http://www.halaogullari.com/jantlar.htm

• Bi internet sitesi vardı arabanın modelini giriyoduk jant tipini seçip jantı o arabada gösteriyordu.
    O linki birisi atarsa çok sevinirim.
  • Ben bununla alakalı bir konu açmıştım zamanında,buyrun:

http://forum.donanimhaber.com/m_14433229/mpage_1/key_//tm.htm#14433229

quote:

Orjinalden alıntı: er9en

Bi internet sitesi vardı arabanın modelini giriyoduk jant tipini seçip jantı o arabada gösteriyordu.
    O linki birisi atarsa çok sevinirim.
  • forum biras canlansın
    bide biras yardım lutfen bu arabanın üstündeki jantların marka ve ebatlarını sölermisiniz? Aynı araba ben de de var ben de taktırcam bunlardan özendim
    Yada başka model veya ebatlardan önerilerinize açığım. Konuyu baştan sona okudum ama Passata ne jant giter kestiremedim yeterli gelmedi

• http://www.halaogullari.com/jantlar/toora/toora.htm ilk jant arac üstünde ya 18-ya 19 yanakta 40 veya 35 yanak 225 -235 tanban lastik

passatlara keskin tuning jantlar cok yakışıyor örnek:

http://www.halaogullari.com/jantlar/keskin/keskin.htm
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.