Şimdi Ara

...[ JANT ile ilgili tüm paylaşımlar ]... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
4
Favori
276.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki

...[ JANT ile ilgili tüm paylaşımlar ]...

(En Son Oy Tarihi: 20.6.2023)
Giriş
  • ben bu jantlardan arıyorum ama bulmak mümkün değil,bayi bile bilmiyor.. Sizlerden gören varmı? C4ümü değiştirmek istiyorum ama.. Adı "Resolfen" yada "Rosolfen" olarak geçiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maltintas -- 26 Şubat 2008; 13:03:56 >

• selamlar...

yeni kasa (8.nesil) civic sedana 225/45/17 takan varmı?
    varsa jant offsetiniz ve genişliğiniz kaç?

(bende 215/45/17 takılı, orijinal çapa göre küçülme var, o yüzden 225 yapiim diyorum)
  • Yeni kasa corolla aldım.205-55-16 lastikleri var.Jant almak istiyorum orjinalleri 1000 ytl civarında.bence çok da yakışıyorlar.Aracımın modifiye edilmiş gibi görünmesini istemiyorum ne yapacağımı da şaşırdım.
  • Aracımın orjinal kapaklı jantları 185/55R14 ben bu araca 16'' jant takmayı düşünüyorum fakat yanak ve taban değişikliği nasıl olur ve araba 16'' jantı kaldırabilir mi? aracım Hyundai Accent 1.6 105hp benzinli. Örneğin : 185-45-R16 yapsam olur mu?
  • arkadaslar peugeot 407 me bu jantlari aldim daha taktirmadim nasil gidermi 407ye

• nasıl resim yüklüyebiliyoruz??
  • yazi yazdin yerin altinda iyi bak gorursun
  • 2008 fiesta tdci 16" takan varmı? ben takmayı düşünüyorum ama öncelike bi fikir alış verişi yapmak istiyorum, teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: candan25

arkadaslar peugeot 407 me bu jantlari aldim daha taktirmadim nasil gidermi 407ye

Markası nedir bunların ve nereden, kaça mal oldu?Bende yeni kasa corolla var ve jant düşünüyorum ama orjinal jantın takımına 1300 ytl dedi plaza.Ben de de öyle gelişmiş bir zevk yok ki hangi jant yakışır bileyim.bunlar 407 gider bence...
  • ben arabayı aldığımda güsel bi jant vardı ama benim hoşuma gitmedi arabayı aldıktan 1 ay sonra jant değiştirdim daha güsel biii jant aldım kaynarca yol uzerinde jant fuarı var ordan aldım çok güzel jantlar var
  • mercedes yeni kasa e 270 e nasil cant gider..en az 19 zoll istiyorum ....fikirleriniz nelerdir
  • 2008 4x2 hiluxa hangi jant en cok yakısır.Acil yardımlarınızı bekliyorm
  •  ...[ JANT ile ilgili tüm paylaşımlar ]...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aatabay -- 18 Nisan 2008; 15:05:54 >

• ya arkadaslar elimde 4 adet 13" 20 bacaklı jant var ve bir tanesinin bacaklarından 4 tanesinde catlama var catlaklar baya kötü nerdeyse kırık bunların bi çaresi varmı ki?
  • arkadaşlar 2000 model vw bora 1.6 8v aracım için 18" jant almayı düşünüyorum ama aldığım tavsiyeler 18" jantın büyük olacağı ve aracı hantallaştıracağı yönünde..sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir.size göre jantın ve lastiklerin boyutları nasıl olmalıdır.bir de ankarada jant alabileceğim ucuz ve güzel bir yer tavsiye edebilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

•  ...[ JANT ile ilgili tüm paylaşımlar ]...
  • arkadaşlar 1999 ambiante focusum var buna honda civic lerin v-tec lerinin jantları var onu photoshopla uygulamanız mümkün mü acep?

• Bu resimdeki jantlar hangi marka? Fiyatlarını bilen varmı? Şimdiden teşekkürler

• yeni kasa corolla ya jant uygulaması yapan oldu mu ? yetkili servislerde çok sınırlı model var, fiyatlar da 1200-1300YTL civarında

http://www.yukelastik.com/LASTIK/janturunler.asp?bid=5

MAM W1 düşünüyorum, MAM ürünleri hakkında bilgisi olanların paylaşımını rica ederim

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.