Şimdi Ara

Jandarma'nın yeni kıyafetleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Jandarma'nın yeni kıyafetleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Bilmeyen biri Kızıl Ordu mensubu sanar

Kusura bakma espri iyi de ciddiye alanlar olur diye
    Kızıl Ordu asla böyle soytarı kıyafetleri giymemiştir
    Al sana kızıl ordu üniforması

Bak şu asilliğie,bu asaleti nasıl olurda haberdeki ucube dangalak palyaço elbisesiyle kıyaslarsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi METMETALLICA -- 9 Ocak 2017; 12:31:56 >

• METMETALLICA kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlaşılmasın. Trajikomik bir olay hakkında ironi yapayım demiştim. 'Bilmeyen' ifadesini bu yüzden kullanmıştım. Ailemin bir tarafı Slav kökenli. Eski Sovyetliler yani. Rus geçmişinin, Dünya Tarihi'ne adını yazdırabilmiş birkaç medeniyetten biri olduğunu biliyorum.
  • quote:

Hocam yanlış anlaşılmasın. Trajikomik bir olay hakkında ironi yapayım demiştim. 'Bilmeyen' ifadesini bu yüzden kullanmıştım. Ailemin bir tarafı Slav kökenli. Eski Sovyetliler yani. Rus geçmişinin, Dünya Tarihi'ne adını yazdırabilmiş birkaç medeniyetten biri olduğunu biliyorum.

Biliyorum hocam,o yüzden belirttim iyi espri diye :) Ama bilmeyen de yanlış anlar ve sanar ki kızıl ordu böyle üniformalar kullanmış,ha der bizimkiler güzel iş yapmış o zaman.Bilirsin bizim ülkede %50 nin aklı var fikri yok.Araştırmaz,bilmez etmez.o yüzden yazdım :)
  • Askere benzemesin diye iyice sıçmışlar
  • yeni kıyafet bu değil arkadaşlar

böyle düzinelerce kıyafet var turkuaz renk bandocu tarzında kıyafet vs generaller arasında seçim yapıyor
  • ordunun ımajını mahvettınız zaten saldırmanıza gerek yok artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

yeni kıyafet bu değil arkadaşlar

böyle düzinelerce kıyafet var turkuaz renk bandocu tarzında kıyafet vs generaller arasında seçim yapıyor

Aynen,umarım düzgün bir şey seçerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: METMETALLICA

quote:

Biliyorum hocam,o yüzden belirttim iyi espri diye :) Ama bilmeyen de yanlış anlar ve sanar ki kızıl ordu böyle üniformalar kullanmış,ha der bizimkiler güzel iş yapmış o zaman.Bilirsin bizim ülkede %50 nin aklı var fikri yok.Araştırmaz,bilmez etmez.o yüzden yazdım :)

Haklısınız. Düzeltme yapmanız isabet oldu. Ülke insanının durumu malum... Kimin ne düşünebileceği belli olmaz...

• Bir ülke düşün her alanda vizyonsuz.
  • Jandarma'nın yeni kıyafetleri

Fransız Jandarması

İtalyan Jandarması
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Birisi fena trollüyor.Bellboy kıyafeti bu.
  • Vebali çok yıldıızlılara
  • Bir memlekette terorist kirsal dan sehre bomba, silah gibi seyler getirip eylem yapabiliyorsa ben sucu jandarmada ararim ! Beter olsunlar bunlara bu elbiseler bile luks !
  • daha dünün yolda gördüğünde korkulan jandarması olmuş sana sirk cambazı bu ne abi
  • Umarım gerçek değildir. Bir gün bakın bir gün diyorum, sabah kalkıp haberlere bakınca aha tamda yapılması gereken bir şeydi bu diyebilecekmiyiz acaba? Nerede gereksiz bir şey varsa onun peşinde koşuluyor memlekette benim gözümde çok lüzumsuz bir şey bu mesela. Enerji tüketmeye hatta ne enerjisi kardeş, beyini bunu düşünmeye itmek bile israf bence. Ekonomi terör bir dünya sorunumuz varken, böyle işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Osmanlı'nın zabıt kıyafetlerine benziyor.Yav kardeşim bir kere de modern çağa uygun birşeyler yapın.Bıktık sizin amaçsız Osmanlı hayranlığınızdan,midemiz bulanıyor artık.
    Bu arada daha kesin karar vermemişler deneme imiş bunlar.Umarım seçmezler bu saçma şeyleri

• Karar kılmışlar modelde,ekledim konuya
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    eee belli mi ne oldu üniformalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyprus_TC

eee belli mi ne oldu üniformalar

Bunlar olacakmış

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.