Şimdi Ara

JAMES DONKEY 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
20.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, James Donkey'in geçenler de forumdan tanıdığım, LEON-X ve Humboldt nikli arkadaşlarımın yaptığı incelemelerden dolayı, bende JD'in diğer ürünlerinden olan 711 yeşil ledli modelini almaya karar verdim. Bildiğiniz üzere 710 mavi ledli ve 712 ise RGB destekli idi. Ürün Oksid Bilişim tarafından 2 yıl garantili, siparişi ise www.incehesap.com üzerinden verdim, ambalaj güzeldi ve ürün kutusunda her hangi bir hasar yoktu.

Ürünün satış linki;https://www.incehesap.com/james-donkey-711-siyah-7-1-surround-gaming-kulaklik-fiyati-39979/
    Ürünün kendi yazılımı olan JAMESDONKEY Audio App uygulaması da yine satış linkinde yer alıyor ve kurulumu çok kolay.

Dİğer arkadaşlarımın da paylaşması üzerine videolu incelemeyi de ekliyorum, sonuçta daha fazla detay var.https://www.youtube.com/watch?v=d-SoPemdyfA

Temel özellikler:
    JAMES DONKEY 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık  İncelemesi

Ürünün malzeme kalitesi ve ağırlığı güzel, ayarlanabilir kafa bandı ile başınıza rahatlıkla oturuyor ve kulak yastıkları tamamen sizi dış seslerden arındırıyor, aydınlatma yeşil led ışık olarak geliyor, aydınlatma kulaklığın dış yeşil çerçevesinde yer alıyor ve yine diğer modellerde ki gibi mikrofon ucunda da aydınlatma bulunuyor. Kafa bandı bu model için de yumuşak deri kaplaması ile tasarlanmış ve şık duruyor. Kulaklık ses ayarı düğmesi sol kulaklığın alt tarafında yer alıyor, dikkatli bakmak lazım gizli şekilde konumlandırılmış gibi. Kutu içeriğinde yine diğer ürünlerde ki gibi sadece garanti belgesi var.

Ürün hakkında çok fazla yorum yapmaya gerek yok, hemen hemen muadil ürünlere göre fiyatı daha uygun ve şahsen benim için yeterli geldi, uygun fiyata gaming 7.1 Surround kulaklık arayanlar için öneririm.

Ürünün görselleri ile sizi başbaşa bırakıyorum;

Yazılım tarafına çok girmeyeceğim, klasik ses ve effect ayarlarına sahip bir ara yüz var, kendiniz göre ayarlama yaparak 4 ayrı profil oluşturma imkanınız oluyor.

• Hayırlı olsun hocam, umarım memnun kalmışsınızdır.

Bizim vasıtamızla aldığınız için de umarım yüzümüz kara çıkmaz. JD fiyatına göre (şu şartlarda ve dolar kuruna göre) oldukça iyi işler yapıyor diyebilirim.

700 liralık Corsair kulaklıkla ses anlamında çok fark yok diyebilirim. Yakın bir arkadaşım aldığı Corsair kulaklıkla benim kulaklık arasında da fark hissetmediğini açıkça belirtti ama ben moralini yüksek tutmaya çalıştım yine de.
  • Hayırlı olsun usta sende JD'ci oldun demek

Bana göre de f/p ürünleri yapıyor, özellikle kur seviyesinin yükseldiği dönem de alınabilir bir şeyler olması güzel
  • Pubg de karşılaştırma yapabildiniz mi acaba?
  • Hocam şuan sadece Call of Duty Modern Warfare 2 kurulu oyun olarak bunda denedim Leon-X'in konusunda verdiği ayarlara yakın yaparak iyi bir ses profili oluşturdum, farklı ayarlarla denemeye devam edeceğim.
  • bende 712 sıparısı verdım ve bugun elıme ulastı ancak yazılımını da indirmeme rağmen bılgısayar tarafından okunmuyor,(the device has not been detected)hatasını verıyor eski kulaklıgımı taktıgım da sorun kalmıyor yardımcı olabılır mısınız?JAMES DONKEY 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık  İncelemesiJAMES DONKEY 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık  İncelemesi

• kaça aldınız ürün mevcut değil şu an
  • Bende almayı düşünüyorum ama bas konusunda nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: molgun249

bende 712 sıparısı verdım ve bugun elıme ulastı ancak yazılımını da indirmeme rağmen bılgısayar tarafından okunmuyor,(the device has not been detected)hatasını verıyor eski kulaklıgımı taktıgım da sorun kalmıyor yardımcı olabılır mısınız?
    Driver linki atarmısın bende kurayım 711 aldım

• 710 ile 711 arasında ne fark var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

710 ile 711 arasında ne fark var ?
    bende aynısını soracaktım. ikiside aynı fiyatta. Sizce hangisini almalı?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Cevabi bilmediğim için bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

710 ile 711 arasında ne fark var ?
    Selam,

Yalıtım farkı (bunun içine kulağa oturma, tasarım kaynaklı kulağı çevreleme de girer vs.) ve led farkı var. 3 modeli de deneyimleme fırsatı yakaladım (710-711-712). Şahsen tercihim 710'dan yana olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Selam,

Yalıtım farkı (bunun içine kulağa oturma, tasarım kaynaklı kulağı çevreleme de girer vs.) ve led farkı var. 3 modeli de deneyimleme fırsatı yakaladım (710-711-712). Şahsen tercihim 710'dan yana olurdu.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Şansa 710 kalmamış şuan.

Gamepower Medusa kullandınız mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Teşekkürler hocam. Şansa 710 kalmamış şuan.

Gamepower Medusa kullandınız mı acaba ?

Alıntıları Göster
    Onu da deneme fırsatı yakaladım. 711 ile çok benzer bir kulaklık. Kontrol kumandası olması en büyük farkı denebilir. Açıkçası tercihim yine 710'dan yana olurdu. Stoklara girmesi beklenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Onu da deneme fırsatı yakaladım. 711 ile çok benzer bir kulaklık. Kontrol kumandası olması en büyük farkı denebilir. Açıkçası tercihim yine 710'dan yana olurdu. Stoklara girmesi beklenebilir.

Alıntıları Göster
    Kampanyanın bitmesinden korkup 711 siparişi verdim. 120 liraya gayet iyi gibi duruyor. Kardeşimi kandırmayı başarabildim. Gamepower Luna istiyordu 250 lira. Şahsen 130 lira fazla vermeye gerek yok diye düşündüm. Öyle aşırı fark yoktur diye tahmin ediyorum aralarında.

• Arkadaşlar ben mayıs sonunda kampanya bitecek diye aldım bkm ile 120 tl ye 710 model aldım memnunum. 711 ile farkı izlediğim inceleme videolarında daha rahat oturuyor demişlerdi 711 deneyimlemediğim için bilmiyorum. bide izlediğim videolarda 711 in mic kısa kalıyordu geride kalıyordu. algılamada sorun olacağını sanmam ama enteresan bi görüntüydü. 710 aldım memnunum 1 aydır kullanıyorum az çok yardımcı oluyor yön konusunda. sonuçta bir kulaklıktan 7.1 deneyimi fazla bekelenemez kralı gelse kulaklık olarak 7.1 i veremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Kampanyanın bitmesinden korkup 711 siparişi verdim. 120 liraya gayet iyi gibi duruyor. Kardeşimi kandırmayı başarabildim. Gamepower Luna istiyordu 250 lira. Şahsen 130 lira fazla vermeye gerek yok diye düşündüm. Öyle aşırı fark yoktur diye tahmin ediyorum aralarında.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun hocam. Uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor mu. Benim mevcut kulaklığımla ilgili sorunlarım var ona göre buna geçmeyi düşünüyorum.
  • hocam mikrafon u merak ediyorum gültü tutma engelleme varm ı acaba ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.