Şimdi Ara

LENOVO Legion H500 Pro 7.1 Surround Gaming Kulaklık 299 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 20 Haziran'da 349 TL'ye almıştım.
    Bence çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/lenovo-legion-h500-pro-7-1-surround-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-350tl--144147017-5

Şikayetlerden bahsetmişler alsak mı? Acaba

Mediamarkt iade politikası nasıl ?

@zipmaker memnun musunuz? Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokoci35 -- 2 Aralık 2020; 21:24:1 >
  • hyper x cloud core var bende değiştirsem mi diye bi düşündürttü ? sizce?

• Valla arkadaşlar bugüne kadar kullandığım ilk ve tek 7.1 kulaklık bu, önce bunu belirteyim.

3.5 mm'de ve USB'de tek bir cızırtı yaşamadım. Sesim karşıya da cızırtılı gitmiyor. 5 aydır sorumsuz kullanıyorum. Mikrofon kalitesi de bence baya başarılı.

İlk geldiğinde 7.1 testini de yapmıştım, 7.1 butonuna basarak elle açıyorsunuz ve müzik dinlerken müthiş keyif veriyor.

Örgü kablosu sert, eğer sert yüzeyde kabloyu çok hareket ettirirseniz garip bi şekilde kablonun hareketlerini duyuyorum. Onu da kabloyu kucağıma koyarak aşıyorum. Bunun dışında bir şikayetim olmadı.

• aynısını kullanıyorum, kablosuna elleyince çok ses yapıyor kulaklıktan kulağına geliyor başka bir problemi yok.

• kokoci35 kullanıcısına yanıt

mağazadan alınca kutuyu açtıysan iade almıyorlarmış, ben direksiyon seti almıştım iade edene kadar akla karayı seçtim. Bir de büyük büyük afişleri var kentpark taki mediamarktta koşulsuz şartsız 14 gün iade hakkı diye. Kararsızsanız alırken 2 kere düşünün

• ben de birkaç aydır kullanıyorum kulaklığın 50mm sürücüleri fiyatına göre çok iyi ses kalitesinden çok memnunum, mikrofon zaten iyi pasif gürültü engelleme var, bant metal olduğu için sağlam üstelik hafif sayılır, malzeme kalitesi ve ergonomi de çok iyi oğlum bile derste üst üste 6 saat kullanabiliyor...

usb ses kartı biraz hassas bilgisayarın usb' leri iyi izole edilmemişse cızırtı yapıyor, 5-6 bilgisayarda denedim 2 tanesinde cızırtı yaptı ama bu durum sadece bu kulaklığa özgü değil usb ses kartlarının genel sorunu, özellikle eski bir masaüstü kullanıyorsanız cızırtı yapma olasılığı yüksek bunu bilerek alın ayrıca arkadaşın bahsettiği gibi kablosu sert ve tam kapalı olduğundan sürtünme sesini beyninizde hissediyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: absolutelyy

mağazadan alınca kutuyu açtıysan iade almıyorlarmış, ben direksiyon seti almıştım iade edene kadar akla karayı seçtim. Bir de büyük büyük afişleri var kentpark taki mediamarktta koşulsuz şartsız 14 gün iade hakkı diye. Kararsızsanız alırken 2 kere düşünün

1-2 sene önce Amazondan jbl bt kulaklık almıştık şarkı durdurken ince tıslama sesi geliyordu iade ettik sorunsuz çözüme ulaştık.

Yine Amazon olsa hiç düşmeden alırım. Fakat mediamarkt sorun çıkarırsa hele birde kulakta sorun olursa yok yere sıkıntıya düşmeyelim.

Yurtdışı eBay ve amazonda 70-80 USD aralığında yer yer 50 USD var .( Vergi kargo hariç)

Fiyat olarak tartışılmaz bir ürün . Biraz daha bekleyelim bakalım . teşekkürler yorum için

• sony mdrxb550 var, nasıl daya iyi midir eskidi yenilemem gerekecek

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt

ikisi farklı tipte kulaklıklar, bu tipler oyuncu kulaklığı diye pazarlanıyor kendi ses kartı da var sanal çevresel ses verebiliyor biraz büyük ve kulağı tam içine alıyor özellikle oyun oynamak ve film izlemek için kullanılıyor, tabi telefonda da kullanılabilir ses kalitesi kesinlikle çok iyi ama büyük olduğu için taşınabilirliği az, nerede kullanıyorsanız ona uygun kulaklık alın, bilgisayar başında kullanacaksanız tavsiye ederim ayrıca çocuklar(ortaokul ve üstü) da rahatlıkla eba ve zoom'da kullanabilir mikrofonu çok kaliteli...

• bu arada uyarayım kulaklık 32 ohm ve 50mm sürücüleri var ses kartını takmadan kullanacaksanız ve bilgisayarın veya telefonun ses çıkışı iyi değilse ses kalitesinden çok şey beklemeyin, kaliteli ses almak için iyi bir kaynak ile beslemek lazım lg v30 gibi...

• Gsp300 kullanıyorum bir an alsam mı dedim.
  • Kulaklığı olan kaçırmasın, müthiş fırsat
  • Pubg mobile için almaya değer mi? iPad Pro 2020 cihazımda Apple type c 3.5mm dönüştürücü ile Note 9 kutusundan çıkan kulak içi akg kulaklıkları kullanıyorum, kulak üstü daha iyi performans verenini bulamadım henüz. Razer tournament edition denedim ama hoşuma gitmedi. Bu kulaklığın ekstrası olur mu?

• Ses kalitesi gayet iyi, dengeli ancak sorunlu bir kulaklık. Jack girişinsen çalışırken sorun yok ama 7.1 adaptörüyle usb den çalışırken kendi kendine kopmalar ve cızırtı sorunu yaşattı bana. Oyun oynarken falan kopma olunca oyun donuyordu vs. İade etmedim normal jacktan müzik dinlerken kullanıyorum evde falan. Kulak yastıkları çok rahat rahatsızlık vermiyor 250 tl ye almıştım.

• niyatovic kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu kulaklığı aldım.Sennheiser cx300'ün bile geldiği fiyatları görünce tam bir f/p ürünü.Genel olarak memnun etti.

Tek sıkıntım dün 2-3 saat kullanımda,usb ses kartıyla bağlıyken 7.1 açınca gelen cızırtı oldu.7.1 kapalıyken en ufak bir cızırtı yok ama açınca seste cızırtı mı,boğukluk mu var çözemedim.

Son olarak burn in yapmak gerekli mi bu kulaklıklara ?

Son olarak Mediamarkt'da hyperx fury s pro mousepad 58,90.Mousepad ihtiyacı olan arkadaşlar için çok güzel fiyat bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt

cızırtı varsa 7.1 açmadan da olması lazım, 7.1 ben pek kullanmıyorum her içerikte iyi sonuç vermiyor kaynak çok önemli oyun ve film harici kullanım pek memnun etmez zaten, en iyisi dizüstü masaüstü farklı bilgisayarlarda çeşitli kaynaklar ile denemek, cızırtı yoksa usb kartı ile kullanmak oldukça keyifli hazır eq ayarları da güzel...

tabi burn-in yapınca kulaklık daha çabuk açılır ama yapacaksan usb ses kartını kullanmadan yap, tam burn-in sayılmaz ama ben lg v30 ile son seste birkaç saat açık bırakmıştım, v30 da harici amfi ve dac var aux modu ile ses seviyesi acayip artıyor...

• birkaç gün önce mediamarkt ın internet sitesinden sipariş verip mağazadan teslim aldım kulaklığı. kulaklık gerçekten çok şık. dışındaki metal kısım premium bir hava veriyor. kulak pedleri de gayet yumuşak. Ergonomi konusunda hiçbir sıkıntı yok. Ses kalitesi olarak da dengeli bir kulaklık. basslar yeterli düzeyde ama ayar yapılmıyor sanırım. oyun için bir tık daha bas olsa güzel olabilirdi diye düşünüyorum. benim eksi olarak gördüğüm birkaç şey var onları paylaşmak istiyorum sizlerle.

üstünde 7.1 sanal ses var ama gerçekten çok sanal geliyor yapay kalıyor. müziklerde işe yarıyor ama oyun ve konuşmalarda ses çok yapaylaştırıyor. kendi üzerinde 7.1 ses kartı olduğu için dolby atmos kullandırmıyor. hal böyle olunca 7.1 in hiçbir anlamı kalmıyor. üzerinde 3 farklı ekolayzer ayarı var ama üzerindeki ayarlar sesi çok fazla değiştirmiyor ondan da daha iyi bir performans beklerdim.

cızırtı problemini ben yaşamadım yani bana gelen bir cızırtı yok şu an için ama zoom kullandığımda arkadaşlarım arkadan çıt çıt çıt diye tekrar eden bir ses geldiğini söyledi. bunu biraz kurcaladıktan sonra çözdüm. zoomda mikrofon default ayardaydı onu legion h500 proset 7.1 e çekince ses kesildi. cızırtı problemi yaşayan arkadaşlar bilgisayarın veya kullandığı programın ayarlarını bu şekilde yaparsa belki çözüme ulaşabilirler. Hazır mikrofona değinmişken onunla iligli düşüncelerimi de söyleyeyim. Mikrofonu gerçekten çok temiz,net ses iletiyor bundan yana hiçbir sıkıntı yok. ama dışarıdaki gürültüyü çok fazla engellediğini söyleyemeyeceğim. klavyedeki yazma sesimi ve yaptığım en ufak şeyleri karşı taraf duyuyor. ha yüksek seste müzik dinlediğimde de karşı tarafa biraz gidiyor.

özetleyecek olursam bu kulaklık beklentimin biraz daha altında kaldı diyebilirim. piyasa fiyatı 350 ile 700 tl arasında olan bir kulaklık için malzeme kalitesi çok çok iyi ancak ses ve özellikle 7.1 kalitesi yetersiz. Tabi bunlar benim düşüncelerim. Siz aldığınızda daha farklı yorumlar da yapabilirsiniz. Herkese saygılar sunarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.