Şimdi Ara

Jailbreak yapmak çok fark ediyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar birkaç hafta içinde 5s alacagım.. Şunu gördümde forumda çok fazla jailbreak konusu var ne oluyor bu tam olarak.. Şahsen bana gereksiz geldi orjinal haliyle kullanmak daha mantıklı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

Arkadaslar birkaç hafta içinde 5s alacagım.. Şunu gördümde forumda çok fazla jailbreak konusu var ne oluyor bu tam olarak.. Şahsen bana gereksiz geldi orjinal haliyle kullanmak daha mantıklı değil mi?

Jailbreak hakkında bilgi almak istiyorsan google yazarsan birsürü bilgi çıkar. Şahsen bende jailbreak siz kullanıyorum :)
  • çok ileri düzey kullanıcılardan değilsen gereksiz bence.ios 7 den sonra jailbreak'a ihtiyacım kalmadı benim.
  • Eğer telefonumdan tam verim almak istiyorum dersen, jailbreak yapman şart. Biraz google araştırması yaparsan, anlarsın demek istediğimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jaillbreak bir çok konuda kolaylık sağlıyor. Zaten insanların yorumlarını okursan JB konularında ne demek istediğimi çok rahat anlarsın.
  • Telefondan ne istedigine bagli bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iphone u 2g den beri kullanırım. Her cihazıma jb yaptım. Ama ios 7 den sonra çok gerek kalmadığını düşünüyorum. Jailbreak te olan bi çok şey gelmiş. Jailbreak yapacaksan tweakler için yaparsın. Onlar gerçekten çok yardımcı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kergit

Hocam iphone u 2g den beri kullanırım. Her cihazıma jb yaptım. Ama ios 7 den sonra çok gerek kalmadığını düşünüyorum. Jailbreak te olan bi çok şey gelmiş. Jailbreak yapacaksan tweakler için yaparsın. Onlar gerçekten çok yardımcı oluyor

Hocam ben de oyle düşünüyordum. iOS 5den beri jb yapıyorum. iPhone 3gs kullanırken sürüm düşürme olayı olduğu için jbden vazgeçip sürüm yükseltiyordum sonra geri düşürüp jb yapıyordum. iPhone 5 e geçince 6.1.2 de jb yaptım ios 7betaları çıkana kadar geçtim betalara sonra ios6 ya döndüm işte o zamandan beri arıyorum jbyi. 7.1 ile jb açığı kapanacak bence şimdiden 7.1 mi yoksa 7.0.4 jb mi diye düşünüyorum ama muhtemelen 7.0.4 te kalacagım 7.1 için jb çıkana kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.