Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBlondie kullanıcısına yanıt
    Aynen valla bende araştırıyorum bi bulabilsem çok gğzel olacak..
  • ios 14.1 den 13 e geçiş olmuyor degil mi artık ?

• İpad pro 3.nesil kullanıyorum, İos 14.0.1 deyim. Jailbreak çıktımı yapabilirmiyim ?

bilgisi olan varsa sevinirim... 4 senedir jailbreak yapmıyorum tabletlerime bu sefer yapacağım yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Arkadaşlar merhaba, iPad 2'de Untethered jailbreak var, sürüm 8.4.1, ben bunu aynı sürümde nasıl restore edebilirim? JailBreak gitmesi önemli değil, aynı sürümde sıfırlama yada restore işimi görür!

cydia'ya girip cydia eraser tweakini aratıp yükleyin. işlemi yapmadan önce mutlaka yedeklerinizi itunes ile bilgisayarınıza alın.

tweak çalıştırın ve bütün silme işlemlerinin bitmesini bekleyin. işlem bittikten sonra aynı sürüme restore olmuş şekilde telefonuzu kullanmaya başlayacaksınız. ister tekrar jailbreak yaparsınız isterseniz hiç jb yapmazsınız.

size kalmış.

kolay gelsin.

• a10x desteği bir türlü gelemedi :(

• arkadaşlar merhaba, telefonumu yedeklemek istiyorum ancak itunes "yedekleme oturumu başarısız olduğu için yedeklenemiyor" tarzı bir hata veriyor. daha önce sorun yaşadığım için telefonu kapatım açtım yedeklemeden önce, jailbreak'in pasifleşmesi için ancak şuan yedek alamıyorum, telefonun saat dilimini değiştirin tarzı öneriler var ancak işe yaramadı, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
  • iPhone X ios 14.2 checkrain ile jailbreak kullanıyorum ama FaceID kullanamıyorum. Sorunu çözebilen var mı?
  • Hort!
    Yeni sürüm yayınlandı.https://checkra.in/#release

• Arkadaşlar merhabalar, iyi yıllar. iPhone 11 iOS 14.0.1 Jailbreak mümkün mü acaba?

• ppobelter kullanıcısına yanıt
    Yakında gelecek deniyor. Ama ne zaman belli değil.
  • Little12 tweaki çıkmış. JB bypass tweak’i Liberty Lite ile uyumlu değil, FlyJB X bypass ile kullanılabilir. Kesinlikle tavsiyedir.
  • arkadaşlar ngxpaly 11 tweak kullanıyordum ios 12.4.8 çalışıyordu dün itibari ile + tuşu ile akrana yansıtma yapılamıyor bilgisi olan varmı

• Jailbreak detect için ne kullanıyorsunuz arkadaşlar

• iphone 7 plus 13.5 de benim beyler artık güncellemek istiyorum ama guncelleyince 14.3 diyor bu sürüme jailbreak yapmam mümkün mü

• quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Jailbreak detect için ne kullanıyorsunuz arkadaşlar

Alıntı

metni:
    iphone 7 plus 13.5 de benim beyler artık güncellemek istiyorum ama guncelleyince 14.3 diyor bu sürüme jailbreak yapmam mümkün mü

Yalnızca Checkra1n JB mümkün, Unc0ver yok.

Alıntı

metni:
    Jailbreak detect için ne kullanıyorsunuz arkadaşlar

A-Bypass, Liberty Lite Beta, FlyJB X

• Apple iOS 14.2 imzalarını kapattı ve bugün de cydiada iOS 14 destekli substitute güncellemesi yayınlandı. A12-A13 için JB yakındır. 14.2 ve altındaysanız unc0ver/Odsysey JB için güncellemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 8 Ocak 2021; 13:8:22 >
  • iPad 6 14.2 jailbreak yaptım, checkrain araciligiyla. https://trappledestek.com/konu/appsync-unified-14-7-1.7592// 'te anlatildigi gibi appsync unified yükledim. sonra 3utools ile istediğim programların kurulumunu yaptım. tweaklerde calisan appsync unified bulamadığım icin bunu denedim.

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Evet yapabilirsin

• A13 ip11 ve a14 ipadair ile bekliyorum gel artık vicdansız gel.

• 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.