Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.473
Cevap
194
Favori
1.222.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1672
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1977
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1042
  • Favoriye Eklediklerim 208
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AlicanNalbat (1977 mesaj) cantekim (802 mesaj) 36 (368 mesaj) TheBlondie (196 mesaj) erayyo (183 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5588 mesaj) Mobil (6700 mesaj) Tablet (487 mesaj) Mini (1299 mesaj) Uygulama (1856 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
Giriş
    1045 Mesaj

iTunes ile sıfırdan kurulum yapmalısınız. Birkaç güne 14.2 çıkar onu bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 4 Kasım 2020; 15:48:40 >
    |
    |
    stornado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

iOS 14.0-14.1 için şimdilik sadece A8-A9 çipli cihazlar JB olabiliyor. Yani 6s ve bazı A8-A9 çipli iPad modelleri

A10x çipli ipad'i 14.1 versiyon jb yapamıyoruz yani değil mi?

ipad pro 10.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 5 Kasım 2020; 1:15:50 >
  • Binbaşı
    1045 Mesaj

Henüz checkra1n takımı aracı yayınlanmadı ama bunun için bi patch yayınlanmıştı 3. kişi tarafından Linux ve Mac üzerinden yapmak için. Checkra1n beklemek daha mantıklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    defected kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj

iphone 11 13.6.1 de checkra1n deniyen oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1045 Mesaj

https://checkra.in/ güncellemesi bugün yayınlandı. iOS 14.2 desteği ile birlikte iPhone 7-iPhone X desteği de geldi. Şimdilik Linux ve Mac üzeri yapılabiliyor. Yakında Windows yöntemleri de gelir. : https://iamjustatech.blogspot.com/2020/11/checkra1n-0120-windowscheckra1n.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 9 Kasım 2020; 20:22:38 >
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj

A13 cihazlar için çıkar umarım. özledim telefonu kişiselleştirmeyi. 

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

iphone 6s 14.2 deyim. Mac üzerinden Yeni çıkan 0.12 jb aracı ile gerekli uygulamaları yapmama rağmen checkra1n uygulaması gelmiyor. Sebebini bilen var mı?

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc344

iphone 6s 14.2 deyim. Mac üzerinden Yeni çıkan 0.12 jb aracı ile gerekli uygulamaları yapmama rağmen checkra1n uygulaması gelmiyor. Sebebini bilen var mı?

checkn1xin hatası o jailbreak yaptıktan sonra odessyra1n modu var oradan onu başlat kuruyor programı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1648 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar Checra1n de Uncover gibi telefonu restart edince, eğer altstore ya da ReProvision sayesinde sertifikası imzalı ise tekrar pc ye baglamadan jb yapilmasina musade ediyor mu ?

• Binbaşı
    1045 Mesaj

PC lazım

|
    |
    :SworD: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5917 Mesaj

rufusla yapılıyor beklemeye gerek yok iki dk iş

|
    |
    espasio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1648 Mesaj

Teşekkürler @espasio @clopin

|
    |
    Bahsedilenler: clopin, espasio
  • Binbaşı
    1045 Mesaj

Cevapladığınız mesajda altta linkte paylaşmışım zaten Hocam.

|
    |
    clopin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj

Beyler yurtdışından iPad Pro 12.9 geldi fakat sürümü iPadOS 14.1. Şuan için jailbreak yok yanılmıyorsam ama şöyle bir sorum olacaktı jailbreakin bu pro 4th genlere çıkma ihtimali nedir ve jailbreakli cihazda appstoreda bulunan aktif aylık abonelik ücreti isteyen bazı uygulamaları tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanabiliyor muyuz?

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Selamlar, iPad Air4 e kodi kurabilirmiyim

|
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj
    Merhaba, iphone 7 plus telime j.b yaptim sorunsuz yuklendi ve calisiyor.
    Telefonumun sarji bitti dogal olarak kapanip acildigi icin j.b silindi. Sizde de boyle bir sorun var mi ? Tekrardan mi kurulum yapmam gerekiyor ?

• Binbaşı
    1045 Mesaj

Yeni nesil JBler maalesef semi-untethered yani her restartta düşüyor JB, tekrar yapmanız lazım.

|
    |
    PoWDeR! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj

Konuyu editleyelim , a13 cihazlar için 13.5-13.7 arası odysey jailbreak geldi. Altserver ile kurmak mümkün. Fakat sileo ile geliyor , cydia yo nasıl yüklerim ben de onu araştırıyorum.

edit:

windows 11 kullanıcılarının telefona altserver yolu ile altstore kuracakken , windows defendiri kapatmalarını öneririm.

cihazim iphone 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 21 Kasım 2020; 20:28:8 >
  • Yarbay
    2683 Mesaj

Hocam ben altserveri kuramıyorum icloud bulunamadı gibi bir şey diyor. İtunes ve icloud u appleın sitesinden indirdim windows mağazasından değil çözümü biliyor musunuz?

|
    |
    xclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj

Hocam windows defenderi ve güvenlik duvarını kapatın. Bilgisayarı yeniden başlatın . Altstore dosyasını sitesinden indirin , zipten çıkarın yönetici olarak kurun. Ardından cihazınızı kabloyla bilgisayara bağlayın , itunes otomatik açılacaktır , İtunes u kapatmadan önce itunes üzerinden ana ekranda wifi sync yi açın. Sonra itunes u kapatın. Saatin orda altstore un ikonu olucak . Oradan telefona yükleyin. Ardından telefona yüklenmesi gerekiyor. Sonrasında işlemler telefonda olucak. Uygulama yüklendikten sonra telefon ayarlarından güven demeniz gerekiyor. Sonra altstore u telefondan açıp icloud hesabınıza giriş yapın. Safariden odysey in sitesine girip ipayı indirip, altstore ile açıcaksınız. Ben bu şekilde yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 22 Kasım 2020; 14:49:22 >
    |
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.