Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Hangi tweak
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
    Değişiklik olmadı
    11 pro Max cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

Bunun için safeshutdown tweakini kullanıyorum "şarj bitti, jealbreak gitti" sorunu olmuyor, aylardır jailbreak hiç gitmedi bende
    Tam olarak ne işe yariyor azıcık anlatır misiniz

• Cihazınızı ayarladığınız yüzde de (örn %2-%4 gibi) sanal kapama yapıyor ama cihaz tamamen kapanmadığı için jailbreak gitmiyor
  • aslanger kullanıcısına yanıt
    Guzelmiş yükliyim. Animasyonları hızlandıran bir tweak var mı bildiğiniz

• Merhaba hocalarım bir şeyler danışacaktım
    Bende 6s var 13.3.1 sürümünde. Windowstan bootra1n ile jailbreak atacağım ama bu ios sürümünü destekliyor mu acaba ?
    Bir de benim tüm fotoğraflarım falan hepsi icloudda 50 gb lik alanda. Jailbreak sonrası bunlara erişim ya da yedeklemede falan bir sıkıntı yaşar mıyım ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • farukyilmaz06 kullanıcısına yanıt
    Destekliyor, icloudda bir sorun yaşamazsın
  • farukyilmaz06 kullanıcısına yanıt
    JB yapacağın için öncelikle bir pc veya mac'e yedeklemeni al 50 gb foto giderse üzülürsün ben olsam üzülürdüm daha doğrusu
  • Arkadaslar 13.3.1 icin hangi jailbreak kullaniliyor
    Windows yada direk cepten hangisi yapabilirim
    Cihaz iphone x

Şimdi yükledim tweak i ancak şimdi yüzde beşe ayarlı diyelim yüzde 5 e düştü ve kapandı. Açarken normal power tuşuna basılı tutup mu açıyorum tekrar? Kullanımı nasıl yani?

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Orada açılma yüzdesi ayrıda var, şarja taktığınızda o yüzdeye geldiğinde açılıyor
  • hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    checkra1n jailbreak aracı ile yapabilirsiniz
  • İpad mini 2 ios 12.4.5 e bir türlü jailbreak yapamadım, hangi aracı indirdiysem olmadı. Checkra1n de checkra1n ve apple logosunun olduğu yerde kalıyor ve hata veriyor, resetlemek zorunda kalıyorum yardımcı olabilecek varmıdır. Ayrıca tableti şarj ederken hiç bir sorun yaşamazken mace bağladığımda sanki kablo bozukmuş gibi sürekli kopup duruyor, windows bilgisayarda şarj edilmiyor yazısı çıkıyor ancak bağlantı kopmuyor. Bu konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır. Şimdiden teşekkürler.

Nereden yapabilirim acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar.

İşimden dolayı sürekli bir şeyler hatırlamam gerekiyor. Anımsatıcılar uygulaması çok güzel ama bunu büyütme, widget olarak ana ekrana ekleme gibi bir şansımız var mı? Sol taraftaki "bana göre kullanışsız" widget sekmesinden bahsetmiyorum.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    ben bunun için do to ve google keep kullanıyorum inanılmaz verimli oluyor benim için, hatta konumları sürekli açarsanız konum bazlı alarm kurabiliyorsunuz, örneğin evi işaretlediniz alış veriş alarmı kurdunuz, o lokasyona gittiğinizde otomatik olarak uyarı veriyor vs. iki uygulama da başarılı
  • Arkadaşlar att lock xs max var, gevey ile kullanıyorum , bunu unlock nasıl yaparım ?

• İphone 11 ios13.3.1 i hangi yöntemle jb yapmak daha sağlıklı? Pc ile uğraşmazsak daha çok işime gelir. Birde her kapanışta jb gidiyor tweakleri falan baştan yüklemek için bi ton uğraşıyor muyuz yoksa tek tıkla jb yapınca tweakler geri geliyor mu ? Son olarakta güncelleme geldiğinde yüklemek sıkıntı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

Orada açılma yüzdesi ayrıda var, şarja taktığınızda o yüzdeye geldiğinde açılıyor
    Yalnız tweak bende aktif olmadı. Ayarlarından aktifleştirmeme rağmen sonrasında pasif duruma düşüyor. Tweak’i yükledikten sonra, tekrardan jb mi yapmak gerek?

• Uncover 4.3.1 için Altstore alternatif bilen var mı? Windows 7 kullandığım için Altstore kullanamıyorum. Impactor’da da developer hesabı gerekiyor sanırım. Jailbreak.me vb. Sitelerden de olmuyor bende, denedim. Boot edilebilir Windows 10 bulup indirip onunla deneyeceğim sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.