Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (849. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ister istemez sarj bitebiliyor başka bişey olabiliyor her daim de pc yanımda değil o manda problem yaşatır bana diye 13.3.1 e döndüm tekrar
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Bunun için safeshutdown tweakini kullanıyorum "şarj bitti, jealbreak gitti" sorunu olmuyor, aylardır jailbreak hiç gitmedi bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

Bunun için safeshutdown tweakini kullanıyorum "şarj bitti, jealbreak gitti" sorunu olmuyor, aylardır jailbreak hiç gitmedi bende
    Bu tweaku senin mesajini gorerek indirdim. 2 dolar gibi ucret istiyor. Ios 12 de ise yariyor mu almaya deger mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, Bilgisayarım yoktu yalnız o yüzden iosgods diye bi siteden uncover indirip düzelttim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Evet yarıyor, crack versiyonu var sileo repoda önce deneyip sonra satın alabilirsin, ben öyle yaptım parasını hakeden bir tweak
  • aslanger kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim deneyecegim simdi. Imza indirmek cok zor oluyor bazilari calisiyor bazilari calismiyor. Pc den cydia ea calismiyor durumkotu

• Online olarak telefondan ios 12 için unc0ver nereden yükleyebilirim ?

• aslanger kullanıcısına yanıt
    aslında işe yarayabilir dediğiniz gibi %2-3 kaldığında devreye girebilir deneyeyim bende
  • iphone 6 ios 12.4.5 sürümündeyim shsh kaydım yok jb li sürümüm şöyle ios 9 10 a dönebilecek yol?

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

Online olarak telefondan ios 12 için unc0ver nereden yükleyebilirim ?
    Yardım

• Bi tweak yardımı lazım. Mirmir tweakini bilen vardır illaki. Öyle bişeyi telefonda çok istiyorum ama yok maalesef. Bunun gibi çalışan bir not uygulaması veya tweakine ihtiyacım var. Arka planda youtube oynayacak ama videoyu izlerken küçük pencere tarzı bişeyde not almama imkan verecek. Var mı böyle bişey bileniniz

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Öyle bir yol yok
  • merhaba
    elimde 13.3.1 kurulu iphone SE mevcut. acaba jb yapabileceğim daha düşük bir sürüme downgrade yapabilir miyim, mesela 11 sürümüne falan ?
    dipnot:shsh imzası, kaydı, yedeği falan ne demek bilmiyorum.
  • 3utools da hata veriyor jb yaparken "due to the adjustment of the apple server the jailbreak feature is temporarily unavailable" şeklinde. Güncel bir unc0ver indirilecek kaynak var mı? Cydia impactor ile de gönderemiyoruz, telefon üzerinden indirilecek yer bulamadım.
  • Proscd P kullanıcısına yanıt
    AltStore ile yükleyebilirsiniz unc0ver’ı

• Tommy_Vercetti T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, jailbreak.me ile yükledim.
  • arkadaslar bi jailbreakten baskasına geçerken tüm tweakler ve ayarları kayboluyo. bunun önüne geçmek mümkün müdür?
  • Annalise kullanıcısına yanıt
    Mümkün batchomatic du adı sanırım

• Lidze1864 kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hocam. kurup yedek aldım hemen. cok isime yarayacak.
  • Carplay de ilk jailbreak yaptığımda güzel güzel çalışıyor fakat belli bir zaman sonra yada günler sonra takıyorum cihazı görmüyor sanırım bu bir bug unc0ver 4.3.0 da düzelir heralde umarım 🤞

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.